Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кучегон - доколко е ефикасен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кучегон - доколко е ефикасен

    Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
    Не мога да ви разбера хляб ли няма или антифриз концентрат. Кренвирши ли няма или хапчета за плъхове. Не е това начина, ама това е положението. : ((
    (Природозащитниците да ме извинят)
    За съжаление начинът вече е този, даже и по селата. И не са само природозащитници. Мераклии да отварят сиропиталища бол. Ма не за хора.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Кучегон - доколко е ефикасен

      Тук, ако сриташ куче, ще те опандизят. Ама непотърсено куче в приюта му дават няколко дни, и после инжекцията.
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • От: Кучегон - доколко е ефикасен

        Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
        Казуса на вятъра ми е интересен.
        То казуса е прост. На всяка елка има клавиш "изваждане". Като клавиша "изваждане" стане достатъчно силен, че да стане по-силен от клавиша "прибавяне" - системата излиза от равновесие. И започва да търси ново равновесно състояние.

        Благодарение на упоритоста на жената - цъкнахме определена сума в минус на елката на Софийска община. Да - песъчинка в морето, напълно съм наясно. Ама ако се намерят още 1000 упорити типове като жената - песъчинката ще стане снежна топка. И минусите ще станат повече от плюсовете. И евентуално - некой може да си размърда дебелия дирник, и да реши проблема. Ама само евентуално.

        Та това му е казуса на вятъра. Гражданско общество му викат

        П.С. Казуса ми започва 3-4 страници назад.
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • От: Кучегон - доколко е ефикасен

          Вятърно е прав. Дупе давам да ми го нахапят песове пуснати на улицата от общината, после мяма да имам зор да печеля тотото. Така ще им объркам бюджета, че ще ме дават по тИливизуръ. Ама ядец, ония се пазят, кьораво бездомно куче не се шматка наоколо...
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • От: Кучегон - доколко е ефикасен

            Сенсей , не знаех в коя от темите да споделя.Имате нещо общо с Дон Кихот.И аз , де , признавам си.
            "Та това му е казуса на вятъра. Гражданско общество му викат "
            Отвори една тема за разликата между Санчо Панса и Бай Ганя...
            пп На Божича винаги ще има реплика в темата!
            Последно редактирано от jeko47; 19-09-17, 23:21.
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • От: Кучегон - доколко е ефикасен

              Случайно решение на казуса. Няма изглед за повторения. Поне не скоро.
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • От: Кучегон - доколко е ефикасен

                Ходих на екскурзия до Охрид и гледам не се виждат никакви бездомни псета.
                Питах екскурзовода че ми стана интересно.
                Оказа се че ги гърмят на място
                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                VW Golf VI variant
                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                Коментар


                • От: Кучегон - доколко е ефикасен

                  Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                  Случайно решение на казуса. Няма изглед за повторения. Поне не скоро.
                  Не съвсем, 20-30х.лв. сравнително лесно присъждат при тежки телесни. Да му мислят отговорни и собственици на изперкали кочове.
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

                  Коментар


                  • От: Кучегон - доколко е ефикасен

                    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                    ... Мераклии да отварят сиропиталища бол. Ма не за хора.
                    Кучепиталища. УжасТ някакъв и явно печеливш бизнес. Смъкват някакви пари от някакви фондове, тоест.Един комшия на село е направил такова, 30-40 песа из двора му създават невъобразима какафония. Слава богу, ходя там 1-2 пъти в месеца, но как живеят хората около него направо не ми е ясно.
                    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                    Коментар


                    • От: Кучегон - доколко е ефикасен

                      Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                      Сенсей , не знаех в коя от темите да споделя.Имате нещо общо с Дон Кихот.
                      Сенсей, смирено изказвам несъгласие. Испански не говоря, и кон не съм яздил през живота си. И истинска вятърна мелница за първи път видях преди десетина години на един воаяж в Ниската Земя.

                      Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                      пп На Божича винаги ще има реплика в темата!
                      Или дуплика. Както обикновено.
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • От: Кучегон - доколко е ефикасен

                        Нямам спомен дали е писано и не ми се изчита всичко писано до тук. С две думи - оказа се много ефикасно срещу украински псета фенерче с електрошок. Светлината не ги бърка много, но само щом чуят пукането на искрата се стъписват и бЕгат. Ефективно е на разстояние над 10 метра. Не се е налагало да го пробвам в близък бой никога :-).
                        0888932647

                        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                        Коментар


                        • От: Кучегон - доколко е ефикасен

                          Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                          Нямам спомен дали е писано и не ми се изчита всичко писано до тук. С две думи - оказа се много ефикасно срещу украински псета фенерче с електрошок. Светлината не ги бърка много, но само щом чуят пукането на искрата се стъписват и бЕгат. Ефективно е на разстояние над 10 метра. Не се е налагало да го пробвам в близък бой никога :-).
                          Дай още малко сламка. Какво, откъде, поизводител нещо
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: Кучегон - доколко е ефикасен

                            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                            Дай още малко сламка. Какво, откъде, поизводител нещо
                            15 лева от магазин "всичко по левче" Производител - братски Китай.

                            Коментар


                            • От: Кучегон - доколко е ефикасен

                              За там никога нямаше да се сетя!
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Кучегон - доколко е ефикасен

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Вероятността да обжалват клони към нула.
                                Обжалвали са, отиваме на втора инстанция.
                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X