Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кучегон - доколко е ефикасен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кучегон - доколко е ефикасен

    Или на мен в 3 сутринта между околоврьстното и Младост 2 преди години,а и не беше едно ми поне 20 / на страха очите.айде от мен 15 да са,може и 10 за тия които не вярват/.С кубинките бях,избягал леко от служба,шут и бегом и шут и бегом.........до момента в който не мина една кола,ако не беше минал.......памперсите не ми мьрдаха

    И да ме е било много страх ММММ ДА,нищо,че в нас по това време имахме една немска и 8 Улични превьзходни по над 30 кила,котки сьм нямал никога.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Кучегон - доколко е ефикасен

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Поооо принцип кучетата не нападат без причина. (това само за инфо, щото както и да нападат, свободноскитащи нямат работа в града - решението е елементарно, но пък ще секнат приходите на природозащитниците)
      А екоравновисие са лайна.
      Да се броят за възпитано напсувани от мен.Какво общо имат бездомните кучета с екоравновесието?По-скоро го дебалансират.Като са се толкова поевропейчили , ми да видят къде из Европа го има такова безобразие.
      И какъв е тоя закон , та кучето да ми ръфа детето , а аз да не мога да го свитна.Да не съм куче и да му се нахвърля с ръмжене.Баси!
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • От: Кучегон - доколко е ефикасен

        Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
        Какво общо имат бездомните кучета с екоравновесието?
        Те за имане имат - ядат боклуците преди да са плъзнали зарази, гонят пришълци от други села и те такива полезни неща.
        Ама в града място нямат.
        Решението е просто:
        1. забрана за отглеждане на некастрирани кучета. Ама и да се спазва тая забрана де.
        2. евтаназия на съществуващите
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Кучегон - доколко е ефикасен

          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
          Първоначалното мнение на адвоката, след като му описах случката, е че шансовете ни са мизерни с тенденция към никакви. Остави си вратичка да попрегледа малко актуална съдебна практика и да се консултира и с колеги, но засега нещата отиват да си остана само с чесането на клавиатурата.

          Смени адвоката!

          Щом тука може - и там ще може.

          Ако очакваш обаче да го отнесе виновния - забрави. Отнасяме го солидарно аз, ти, другите... През джоба.

          Коментар


          • От: Кучегон - доколко е ефикасен

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Поооо принцип кучетата не нападат без причина.
            Жена ми е 55 килограма с напикани дрехи. От кучета не я е страх, селско дете е. Разхождала е 12 месечната ми дъщеря. Давай заедно да мислим за причината? Възможно ли е конкретните кучове да са били безпринципни пе'ераси, например?

            Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
            Смени адвоката!
            Адвоката си каза мнението на база личен опит - бил е адвокат на ответник по подобно дело. Нахапан от бездомни кучета човек на територията на търговски обект. Нахапания първо се е пробвал да съди общината - шнур. След това се е пробвал да съди обекта (тук въпросния адвокат влиза в кадър) - шнур на квадрат. Поради естеството на случая шнур на квадрат, му се е наложило да попрехвръли и документацията по делото шнур прим (нахапания vs. общината). И те така.

            А за парите - имах намерение да заведа дело за 1 (един) лев обезщетение. Аз пари (живот и здраве) си изкарвам достатъчно, чужди пари не ми трябват. Искаше ми се на някой, някъде, да му набият канчето за немарливо свършена работа. Май ше си остана с искането
            Последно редактирано от windwarrior; 23-10-14, 20:41.
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • От: Кучегон - доколко е ефикасен

              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
              Жена ми е 55 килограма с напикани дрехи.
              В казармата бях 63.........та тия под 65 ни рьфат.

              Става ли като причина?



              На майтап ма никакьв майтап не е,причина който иска да тьрси в 3 сутринта в тьмницата насред полето.Толкова има причина колкото и при случая с жена ти.Тьпата ми немска овчарка я наследих тьпа,влачеше колоездачи с вьрзани краченца за педалите,причината - ТЬПО ПСЕ ОТ ГОЛЕМИТЕ.Причина да строши 2 ребра на баба ми още тьрся,но пьк повод имах да го смеля от бой.

              Като не става с добро става с дьрво




              ЪЪЪЪ шнур като как да го разбирам,като ланга ли?
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Кучегон - доколко е ефикасен

                Това с водата има много прагматично обяснение, песа диша през носа когато е захапал и като влезе вода в носа от там директно иде в дробовете а там дори и прашинка или капчици предизвикват рефлекс за кашляне , затова и пускат, става им дискомфортно
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • От: Кучегон - доколко е ефикасен

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  ЪЪЪЪ шнур като как да го разбирам,като ланга ли?
                  Замести "ш" и "н" с "к" и ще познаеш точните килограми

                  За протокола - случката със съпругата ми се разиграва не по тъмна доба, а към 5-6 следобед.
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • От: Кучегон - доколко е ефикасен

                    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение


                    Адвоката си каза мнението на база личен опит - бил е адвокат на ответник по подобно дело. Нахапан от бездомни кучета човек на територията на търговски обект. Нахапания първо се е пробвал да съди общината - шнур. След това се е пробвал да съди обекта (тук въпросния адвокат влиза в кадър) - шнур на квадрат. Поради естеството на случая шнур на квадрат, му се е наложило да попрехвръли и документацията по делото шнур прим (нахапания vs. общината). И те така.

                    А за парите - имах намерение да заведа дело за 1 (един) лев обезщетение. Аз пари (живот и здраве) си изкарвам достатъчно, чужди пари не ми трябват. Искаше ми се на някой, някъде, да му набият канчето за немарливо свършена работа. Май ше си остана с искането
                    Може да съм изтървал, прощавай, но къде е случката с жена ти - на частен терен или на общински? През съдебен лекар минала ли е?

                    Коментар


                    • От: Кучегон - доколко е ефикасен

                      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                      Възможно ли е конкретните кучове да са били безпринципни пе'ераси, например?
                      Ни мъ разбра нещо, не ги защитавам, даже напротив.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Кучегон - доколко е ефикасен

                        Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                        Може да съм изтървал, прощавай, но къде е случката с жена ти - на частен терен или на общински? През съдебен лекар минала ли е?
                        Случката се случва ето ТУК. Жената се е разхождала по ул. Грамос, кучовете са обитавали поляната на изток от улицата (на юг от къщата с басейна). Съдебен лекар не е минавала, прегледана е в Пирогов, бит и е тетанус. В момента и бият противобясни инжекции по някаква странна схема.

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Ни мъ разбра нещо, не ги защитавам, даже напротив.
                        Напротив - правилно те разбрах, и не мисля, че ги защитаваш Ако е имало причина, волно или неволно, жената да е причинила случката - ще е добре да и дам съвети как да се/не се държи при срещи с лоши кучове. Търся практически изводи от случката, и всяко компетентно мнение е добре дошло.
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • От: Кучегон - доколко е ефикасен

                          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                          Случката се случва ето ТУК. Жената се е разхождала по ул. Грамос, кучовете са обитавали поляната на изток от улицата (на юг от къщата с басейна). Съдебен лекар не е минавала, прегледана е в Пирогов, бит и е тетанус. В момента и бият противобясни инжекции по някаква странна схема.



                          ....
                          Ако има следи още и ако не е късно - нека мине през съдебен лекар. Важно е и кучетата дали са били с ушни марки от общината и дали има кой да потвърди.

                          п.п. Пазете и всички касови бележки или рецепти по случката.

                          Коментар


                          • От: Кучегон - доколко е ефикасен

                            Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                            Ако има следи още и ако не е късно - нека мине през съдебен лекар. Важно е и кучетата дали са били с ушни марки от общината и дали има кой да потвърди.
                            Наш колко разгонени с ушни марки има
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Кучегон - доколко е ефикасен

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Наш колко разгонени с ушни марки има
                              Знам, бре
                              Ма е важно. За да се почувства удовлетворен от развръзката.

                              Коментар


                              • От: Кучегон - доколко е ефикасен

                                Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                                Ако има следи още и ако не е късно - нека мине през съдебен лекар. Важно е и кучетата дали са били с ушни марки от общината и дали има кой да потвърди.

                                п.п. Пазете и всички касови бележки или рецепти по случката.
                                Следи има - ухапвания, одрасквания, посиняване и т.н. От чисто процесуална гледна точка - заключението от съдебен лекар има ли по-голяма тежест от документите от прегледа и в Пирогов?

                                Иначе доколкото си спомня - ушни марки е нямало.

                                Цялата документация по случая си я пазим.

                                П.С. Както ми обясниха в темата - единствения случай, в който бих се почувствал наистина удовлетворен от развръзката, предполага след това да гледам небето разчертано на големи квадрати за известен период от време. Което не ми е опция.
                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X