Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко киловата?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колко киловата?

    Здравейте, от ибей си купих генератор, продавача твърди, че е 6КВ.
    Въпроса ми е как мога да го премеря на място, дали това е така, предполагам с мултицет, но незнам ако е така в каква позиция да му поставя врътката на мултицета.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:г1.jpg
Прегледи:1
Размер:339.8 КБ
ID:6131906Натиснете снимката за да я уголемите

Име:г2.jpg
Прегледи:1
Размер:353.1 КБ
ID:6131907
    Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

  • #2
    От: Колко киловата?

    Не можеш да го премериш с мултицет.
    Пробва се с 3 печки по 2 киловата .. или подобен консуматор.
    Иначе двигателя е 9 к.с. и много вероятно генератора да е 6
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      От: Колко киловата?

      Това, че двигателя е 9коня, е единственото което е в полза на твърденията на продавача, но на алтернатора няма никаква табела, та за това ми се щеше да има по лесен начин, ноо три печки не мога да нося
      Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

      Коментар


      • #4
        От: Колко киловата?

        Първоначално публикуван от zmiata29 Преглед на мнение
        Това, че двигателя е 9коня, е единственото което е в полза на твърденията на продавача, но на алтернатора няма никаква табела, та за това ми се щеше да има по лесен начин, ноо три печки не мога да нося
        Е, няма!

        Коментар


        • #5
          От: Колко киловата?

          Тоя па ...
          Има ... требе само да си намери едно съпротивление 8 Ома!
          И да го ръгне у контакта.
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #6
            От: Колко киловата?

            9 конски сили са 6.6 киловата механична мощност. От тях можеш да изкараш 6 киловата ток само ако електрическата част е МНОГО добра.

            Коментар


            • #7
              От: Колко киловата?

              Вземи мнооооого пиене, покани 545 човека да го изпият. Да си заредят телефоните. Ако са с 2,1 ампера зарядни ще са достатъчни. Ако са с 1, ще трябва повече пиене и повече хора. Да носят и разклонители....
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • #8
                От: Колко киловата?

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                9 конски сили са 6.6 киловата механична мощност. От тях можеш да изкараш 6 киловата ток само ако електрическата част е МНОГО добра.

                Бригс
                и колегата му са едни от най-гобрите в това.

                Коментар


                • #9
                  От: Колко киловата?

                  Ми като ви чета...... май на доверие ще го домъкна от добрата стара Англия, там е той, само си представих как ме гледат на Уетщето с три печки ЛЪЧ под две мишници.
                  Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                  Коментар


                  • #10
                    От: Колко киловата?

                    Принципно, мен и 4 кв ме устройват, та все ми се струва, че 4ри ще изкара, но пък 6 чак, едва ли макс 5 според мен, което е един киловат резерв.
                    Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                    Коментар


                    • #11
                      От: Колко киловата?

                      Поне го провери дали изобщо работи и изкарва ток, че като му гледам външния вид

                      Коментар


                      • #12
                        От: Колко киловата?

                        Имах такъв двигател,продадох го на комшията и до ден днешен работи вече 22 години по 15 часа седмично.Последния 6 киловатов агрегат Хонда беше 12 к.с по спомен
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #13
                          От: Колко киловата?

                          За тия коне, предполагам макс 5-6 киловата. Не съм сигурен.
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Колко киловата?

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            ...Последния 6 киловатов агрегат Хонда беше 12 к.с по спомен
                            Те и затова хондите по-малко клатят честота и напрежение.

                            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                            За тия коне, предполагам макс 5-6 киловата. Не съм сигурен.
                            Горе му го сметнах, излиза ама на ръба.

                            ---
                            Абе да каже колко е платил за тоя сандък.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Колко киловата?

                              130 паунда, естестеено че ще го пробвам дали работи. В същия саит намерих още един със същия алтернатор, но 12коньов двигател и на него седеше табела(скъсана), но си пише 6кв, явно максимална.
                              Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X