Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за Kipor IG 2000

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за Kipor IG 2000

    Заглеждам се сериозно за генератор. И тоя ми харесва. Изглежда смислен, що-годе читав. Първо се бях засилил към най-големият обезшумен портативен модел - IG 2600. Ама не ми се понрави размера спрямо този на IG 2000. Хондата EU20i също е алтернатива, ама цените не ми допадат ...

    IG 2600 - 59x33x48
    IG 2000 - 40x30x39
    EU20i - 51х29х43

    Ще се ползва като се ходи по палатки и се стигне до крайна нужда от ток. Търси се да е 1kW (това ще му е максималният товар) със 30% презапасяване, т.е. минимум 1.3kW.

    Та дали можете да ме посъветвате как се държи kipor-а и дали има читав сервиз тук за тях?

  • #2
    От: Мнения за Kipor IG 2000

    Да не отварям нова тем, ако позволи автора да попитам и аз :
    Възможно е в близко бъдеще да започна строеж на дъъългоочакваната вила. ИМам вода чийто пад е около 40м и е в тръба ф80 и смятам, че има приличен дебит. Възможно ли е да си намеря фабричен генерато на вода (динамо), което да се задвижва от тази вода ? Примерно до към 2.5-3кВ
    * Ако не, какъв генератор бихте ми препоръчали с подобни мощности ? Как са откъм разход на гориво ?


    Поздрави !

    Коментар


    • #3
      От: Мнения за Kipor IG 2000

      Аз само да вметна, че за мен питането приключи. Взех си един Honda EU10i, че са намалени с 200лв сега . Малко по-маломощен е от търсеното, но пък за Kipor-а ми казаха, че е малко надписан от към мощност, а хондата послъгвали малко надолу (т.е. реално е 10% над 1000W).

      Коментар


      • #4
        От: Мнения за Kipor IG 2000

        Честито !

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X