Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изработване на батерийни пакети по спецификация на клиента - къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изработване на батерийни пакети по спецификация на клиента - къде?

    Търся къде може да ми изработят компактен литиев акумулаторен пакет за захранване на 24 V електромотор 550 W, с който мотора да работи 10 минути на пълна мощност. При успешен прототип следва да се мултиплицира до няколко десетки комплекта. Оловни акумулатори са неприложими - теглото е фактор, машинката е преносима.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
    "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

  • #2
    Първоначално публикуван от ag ro Преглед на мнение
    Търся къде може да ми изработят компактен литиев акумулаторен пакет за захранване на 24 V електромотор 550 W, с който мотора да работи 10 минути на пълна мощност. При успешен прототип следва да се мултиплицира до няколко десетки комплекта. Оловни акумулатори са неприложими - теглото е фактор, машинката е преносима.
    На България 2 срещу служебния вход на панаира или на ул.Самара след Конрад.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #3
      В Стара Загора има такива услуги. Рибарите си правят там лодки за изнасяне на стръв, въдици или нещо друго.
      Тези 10 минути предполагат претоварване по ток, защото нормалният разряден цикъл е поне един час когато се иска дълъг живот и оправдана цена. С производителя най-добре ще се обсъдят тези неща.
      24 V 500 W е 15 - 25 А, акумулаторът трябва да е между 10 и 30 Аh, зависи от цена и качество, изискване за брой нужни цикли до замяна и за продължителност на живота (месеци/години).

      Коментар


      • ag ro
        ag ro коментира
        Редактиране на коментар
        Благодаря. Южна България не ми пасва много. Може някой да предложи северно от Балкана.

    • #4
      Варна, Елджой велосипедите си правят сами батериите и бмс/електрониката в тях. Но за една или десет бройки може и да не се захванат.

      Коментар


      • #5
        Варна - https://vstore.bg/

        Много съм доволен от услугата и от обратната връзка. Сами ми звъняха по телефона да ми казват как върви процеса.
        "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

        Коментар


        • #6
          Благодаря за насоките на отзовалите се. Като напредна, ще пиша какви съм ги свършил.
          На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
          "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

          Коментар


          • #7
            Първоначално публикуван от ag ro Преглед на мнение
            Благодаря за насоките на отзовалите се. Като напредна, ще пиша какви съм ги свършил.
            Как върви напредъка по проекта?
            Моля да споделите както обещахте.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #8
              Аз мога да препоръчам човек от София на лично съобщение. Изключително коректен.
              ;-)
              Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
              нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

              Коментар


              • #9
                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение

                Как върви напредъка по проекта...
                Стигна до едно място, правих проби на хидравликата на ток, обаче излязоха проблеми с механичната конструкция на корпуса. Всичко се преработва наново, но става бавно, че другата работа ни затрупва.
                На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
                "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X