Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

    Да,и аз го пробвах,идеята е като зарядното мине в поддържащ режим и спре тока,зарядното да е запомнило зададената функция и след идването на тока да продължи да зарежда и след приключване да минава в поддържащ режим
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #77
      От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
      Което, изчакването на избор де, не е фатално, така или иначе ще го видиш в рамките на 8-9 часа.
      Не и ако те няма за 8-9 месеца. Дори и 8-9 седмици да е. Поддържащата функция на практика е лотария.

      Коментар


      • #78
        От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

        Ако те няма 8-9 месеца има ЮПиеСи.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #79
          От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

          Отидох тази сутрин до "Лидл" да си купя зарядно за акумулатор.
          До количката на която бяха наредени зарядните, стояха двама мъже и ги разглеждаха. Единия каза, че според него не са лоши и ще си купи, на което приятелят му (явно технически по-грамотния) отговори:
          - За какво ти е това, не струва. За да го използваш ти трябва контакт. Аз ще си търся от тези, дето се включват в запалката на колата!

          musovir (c)

          Коментар


          • #80
            От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
            Ако те няма 8-9 месеца има ЮПиеСи.
            По-лесно е да се купи което и да е зарядно, способно да продължи да пази акумулатора от саморазреждане дори и токът да е спирал.

            Коментар


            • #81
              От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

              Един комшия току що го водих да си вземе ,покрай него и аз забих трето ,ама имам къде да ги ползвам !Не че нямам още 4 самоделки,в общи линии смятам едното да го ползвам за пациент и да се опитам да му сваля преходната характиристика и въз основа на нея да избистрим що е то зарядно и как трябва да работи !Относно режимите на мен не ми пречи ,в момента в гаража двете лидълски са закачени на мотора и джипа,има и сървър на който съм закачил на LPT една 8 канална платка за управление било то автоматично или ръчно на 8 релета,обмислям вариян за обратна връзка,в смисъл примерно сработвам канал 1 тръгва поливната система обаче аз незнам дали наистина пръска тревата,не се съмнявам в платката а в мотора на помпата примерно ,инъче така мога да управлявам каквото се сетиш дори с VNC или Teamviwer от телефона !
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #82
                От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                Колеги, вчера и аз се сдобих със зарядно от Лидъл. Веднага го закачих на един стар акумулатор и разбира се боднах мултицета за справка. Зареждането започна от 11,75 В, но 24 часа по-късно видях, че показва 17.02 В. Предполагам, че не е проблема в зарядното, а по-скоро в акумулатора, но не би ли трябвало максималния волтаж да е 14.2В?
                [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

                Коментар


                • #83
                  От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                  Ако е наред зарядното трябва да изкючи на около 14в.Проблема е в зарядното....

                  Коментар


                  • #84
                    От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                    ...или мултицет от 3 лв.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                      След като обикалях като непазарен дюлгерин няколко месеца и търсих нещо направено като хората, писах теми и купувах глупости успях да се уредя с това.



                      Монтирано ми е в кемпера и се справя прекрасно
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • #86
                        От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                        Изглежда супер ама цената му как е

                        Коментар


                        • #87
                          От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                          Maкар че мултицета ми не беше от 3лв, причината се оказа той. След справка с друг уред съдбата му беше решена...пенсиониране. Разбира се сдобих се веднага с мултицет Mastech и сега вече имам не само читави зарядно, а и мултицет.
                          [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

                          Коментар


                          • #88
                            От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                            Читав е силно казано. По-скоро приличен, за ценовия си клас.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                              В един идеален свят всичке ще имаме Fluke. И аз нямам.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                                Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                                В един идеален свят всичке ще имаме Fluke. И аз нямам.
                                И аз нямам.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X