Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

    Това без дисплея е готово,довечера ще дам подробна снимка,в багажника метнах със дисплея ,да проверя и при него как стоят нещата,особенно със десулфатизацията,може би да се окаже че имат разлика със и без дисплей.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.



      Това е лидълското зарядно без дисплей,запоява се кондензатор 10 микрофарада 35 волта 105 градуса от тия кафявите със ниско вътрешно съпротивление.При пуск ,след около 1 сек.превключва на режим мотор.При спиране на тока,трябва да минат 4-5 сек.за да се разреди.
      Тея дни и ъпгрейд мисля да направя,със друго решение.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

        Поздрави на колегата Ронин,аз тези фокуси не ги умея.За това- респект.

        Отдавна съм се убедил,че скъпото в евтино.Особено при цените на нашите машини.Джип за 20К+ и почваме да пестим от всичко...
        СТЕКа спокойно го оставям през ноща,при закачен акумулатор в колата и съм без грижи.
        Иначе за 25лв,лидълското сигурно е ок.Ако се прецака нещо в него,дали ще съм супер щастлив от спестените 125лв за истинско зарядно?
        За мен спокойствието е важно,както и сигурноста ми.
        Пътят е целта.

        Коментар


        • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

          Не винаги евтиното означава че не става,а скъпото че е супер качествено.В това съм се убедил много пъти.Специално за зарядното мога да кажа само хубави неща,ползва се постоянно на няколко коли и мотора ми,като знам че върши идеална работа,някак не ми се дават повече пари за по-скъпо,което ще върши същата работа.
          Yamaha Yz450F
          Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
          Всичко с ''рошави''гуми!

          Коментар


          • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

            Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
            ....
            Отдавна съм се убедил,че скъпото в евтино.Особено при цените на нашите машини.Джип за 20К+ и почваме да пестим от всичко...
            Направо се чудя с тоя джип за двайсет бона как може да го зареждаш с такава ширпотреба като Ctek...За да съм напълно спокоен бих си взел един от суперчарджърите на Тесла http://teslachargers.com/products/ba...120-240-volts/ е стартират с цена некви пестин лева е ама нали,не мога да мина с 150 за Ctek-a никво спокойствие толкоз еФтино...Надявам се схвана иронията,нямам за цел да се заяждам.В момента в гаража ми са закачени три "лидълски"-едното на колата,едно директно на мотора с букса през аутлет-а и на втория мотор извън него,свалена батерия.Първото ми зарядно е купено 2014 и никакви грижи,ползвал съм го служебно по доста коли,стояло е цяла нощ отвън в студа работи чудесно.Не съм чул някой от моите приятели да се е оплакал че има проблеми...Между другото е конструирано и произведено за Лидл от немска фирма Kompernass Handels(в Китай естествено).
            Последно редактирано от HEMO; 13-02-16, 21:29.

            Коментар


            • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

              Колеги,

              съзнавайки, че имам участие в деструктивната насока, по която пое тази тема, имам следната молба (предложение). Нека спазваме някакъв минимум, когато предлагем някакво зарядно, а именно:

              Предлагам/препоръчвам ХХХХХ, модел УУУУ, който ползвам от Х години(месеца) и през това време безпроблемно съм зареждал N пъти следните акумулатори: .............., ............. Недостатъци, които съм установи ............................., предимства .................................................

              Опция1: може/не може да се остави да поддържа акумулатор неограничено във времето, без да се влияе от прекъсването на захранването.
              Опция2: освен това съм използвал зарядно ZZZZZZZ, модел ..................., което за разлика от XXXXXXX има следните недостатъци ............................

              И нека остави Ronnin да ни спусне смляна информацията, без да убиваме темата.

              Коментар


              • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                @HEMO
                Не се чуди.Ако знаех за Тесла зарядното по рано,вероятно бих го взел.Минах на СТЕК,след като умряха 2(две) лидълски и след поредното връщане на стока в магазина,третото го подарих.
                Със СТЕКа мига да зареждам различни типове и видове акумулатори,което ми е от полза.Оставял съм го закачено за по няколко дни в колата и просто си работи,както трябва.
                Е,при положение,че едновремено захранваш 3 акумулатора на 3 различни мпста,определено по изгодно е лидълското.

                @ Bokomo,
                СТЕК имам от 2 години,зареждал съм общо около 15на пъти всякакви акумулатори + съживяване на умрял.(Колко е бил умрял не знам,просто дадох на съсед зарядното,думите са негови,година по късно със същия акумулатор още си кара Киата.)Недостатъци - цената.Модел MXS 5.

                Мнения много,портфейли и решения също.Просто по скъпо се стига до по правилното решение.
                Успех на всички.
                Последно редактирано от charger; 14-02-16, 12:52.
                Пътят е целта.

                Коментар


                • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                  Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
                  след като умряха 2(две) лидълски и след поредното връщане на стока в магазина,третото го подарих
                  Хм...верно ли? Не съм чул досега някой да се оплаче от тея,имам и роднина която работи в лидъл,също няма лоши отзиви,странно,и аз имам пет,три от които работят нон стоп зимата,а колко акумулатора са заредили вероятно над 600 бр. гелови,в момента двете също зареждат 10 бр. пред мен.

                  За всеки случай слагам снимка ,какво и къде може да се допълни,за да тръгва в режим мотор след спиране на тока.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lidl charger.jpg
Прегледи:1
Размер:124.9 КБ
ID:5702754

                  10 микрофарада,35 волта ,може и по малко като напрежение.
                  Последно редактирано от Roninn; 14-02-16, 19:08.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                    Ами сега ?????



                    Май ще се окаже че,тея лидълските не са това което са!Демек за совите имах предвид.
                    Оставен акумулатор на лидълско зарядно,никога няма да умре акумулатора,независимо от спирането на тока,най много в определен период да не може да завърти стартера,но под 10 волта ще стартира заряд.
                    Незнам дали това важи и за тези без дисплей,вероятно да,но е въпрос на проверка.Имам 4-5 зарядни и от двата вида
                    Това го проверих,не тръгва по начина показан в клипа,явно е моднат,то си пише,но трябваше да го проверим.Може и софтуера или версията да е друга
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      Хм...верно ли? Не съм чул досега някой да се оплаче от тея,имам и роднина която работи в лидъл,също няма лоши отзиви,странно,и аз имам пет,три от които работят нон стоп зимата,а колко акумулатора са заредили вероятно над 600 бр. гелови,в момента двете също зареждат 10 бр. пред мен.

                      За всеки случай слагам снимка ,какво и къде може да се допълни,за да тръгва в режим мотор след спиране на тока.

                      [ATTACH=CONFIG]851924[/ATTACH]

                      10 микрофарада,35 волта ,може и по малко като напрежение.
                      Ето го крайния резултат,при включване минава на режим мотор,при зареден акумулатор остава в поддържащ режим.Така можете да го зарежете цяла зима без да се притесняваш дали ще спира тока

                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от Roninn; 14-02-16, 20:55.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                        Ако някой има излишно Лидълско зарядно?
                        Може да ми се обади.
                        Благодаря!
                        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                        Киа спортаж2000тди 98г
                        Ауди А3 1.9ТДИ
                        Каравана Аdria 390Q

                        Коментар


                        • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                          Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                          Ако някой има излишно Лидълско зарядно?
                          Може да ми се обади.
                          Благодаря!
                          Вече се сдобих с такова,но имам един въпрос.
                          Мога ли да зареждам оловно киселинен тягов акумулатор?12В. 100Ач.
                          И на кой режим,ако може?
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                            Аз бих го заредил на снежинка и след това на автомобил.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              Аз бих го заредил на снежинка и след това на автомобил.
                              Не съм на ясно,за това питам.
                              Сега ще се уча.Благодаря!
                              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                              Киа спортаж2000тди 98г
                              Ауди А3 1.9ТДИ
                              Каравана Аdria 390Q

                              Коментар


                              • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                                Снежинката е заряд с 14.7 волта или по точно до това напрежение.Автомобила е до 14.4 волта.На който и от двата режима да го заредиш ,няма проблем.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X