Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

    Поради една особенност на управлението на бутона,схемата за автоматично тръгване в режим мотор става под 2 лв.и десет мин.работа.Почивните дни ще я скова(реализирам)и покажа ако не забравя.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

      Имаме успех!След като се запасих със достатъчно на брой таймери,разгледах подробно схемата в търсене на подходящо захранване ,операционния усилвател 324 се захранва с 15.4 волта.В близост има и 5 волта.
      Помислих малко,,после пак помислих и измислих,с добавянето на един кондензатор всичко заспа. Естествено,исках да минава само в режим мотор.Това и направих,за другите режими,решението е друго.Тествам за сега,и ако всичко е ок,ще пиша къде точно се слага кондензатора.

      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

        Понеже нищо не разбирам.Моля, за вашата оценка.Вчера купих това.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:82678074_1_585x461_zaryadno-ustroystvo-za-akumolatori-gr-sofiya.jpg
Прегледи:1
Размер:34.2 КБ
ID:5702635Натиснете снимката за да я уголемите

Име:82678074_4_585x461_zaryadno-ustroystvo-za-akumolatori-avtomobili-i-avtochasti.jpg
Прегледи:1
Размер:19.4 КБ
ID:5702636Натиснете снимката за да я уголемите

Име:82678074_5_585x461_zaryadno-ustroystvo-za-akumolatori-oblast-sofiya-grad.jpg
Прегледи:1
Размер:30.7 КБ
ID:5702637
        Модела е на CTEK XS3600
        Свястно ли е? И най-важното може ли да закача мотора постоянно .Търсих си Лидълско,ама нема..

        Коментар


        • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

          Можеш без проблем,още повече че след спиране на тока,ще тръгва само,няма бутон с който да му казваш какво да прави,според мен е доста поорязано,не става за АГМ акумулатори примерно,както и за 6 волтови батерии,в това отношение лидълското е по добре,но пък стек си е стек
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

            Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
            Понеже нищо не разбирам.Моля, за вашата оценка.Вчера купих това...
            Марката е много сериозна,от това което виждам в мануала зарядното е много добро,бих казал че е по-добро от "лидълските".В упътването пише че може да се ползва директно на мпс-то без да се откачат клемите.Диаграмата на зареждане му е подобна,има десулфатизация зарежда всички типове акумулатори...екстра е[emoji108]

            п.п.Колко пари го взе и от къде?

            Коментар


            • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

              Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
              Марката е много сериозна,от това което виждам в мануала зарядното е много добро,бих казал че е по-добро от "лидълските".В упътването пише че може да се ползва директно на мпс-то без да се откачат клемите.Диаграмата на зареждане му е подобна,има десулфатизация зарежда всички типове акумулатори...екстра е[emoji108]

              п.п.Колко пари го взе и от къде?
              АГМ зарежда ли ?Как ще го познае,като не можеш да му кажеш че е АГМ,на лидълското е снежинката,не зарежда 6 волтови акумулатори,не става за всички видове!На мпс се ползва точно колкото и лидълските.
              Не казвам че е лошо
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                АГМ зарежда ли ?Как ще го познае,като не можеш да му кажеш че е АГМ,на лидълското е снежинката,не зарежда 6 волтови акумулатори,не става за всички видове!

                Според мануалчето става това е "профи" как ги разпознава не мога да кажа....

                Коментар


                • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Можеш без проблем,още повече че след спиране на тока,ще тръгва само,няма бутон с който да му казваш какво да прави,според мен е доста поорязано,не става за АГМ акумулатори примерно,както и за 6 волтови батерии,в това отношение лидълското е по добре,но пък стек си е стек
                  Мотора е BMW R1200GS ,пробвах да го запаля,но врътна за момент и умря.Може ли да го включа за постоянно и да не го изключвам зимно време?
                  Ето му ги показанията,които на мен нищо не ми говорят.

                  http://www.ctek.com/gb/en/chargers/XS%203600

                  The XS 3600 is a proven and reliable charger. XS 3600 has no mode button - just plug in the mains and connect the battery cables to start charging. The charger offers important features such as desulphation and maintenance charging. It is the ideal charger for those looking for quality and simple connect and forget charging. The XS 3600 is a fully automatic 4-step charger that charges 12 V batteries from 7–75 Ah and is suitable for maintenance charging up to 120 Ah.

                  The XS 3600 is IP65 classified (splash and dust proof) and delivers 3.6 A. It is designed to protect vehicle electronics and is non-sparking, reverse polarity protected, and short-circuit proof.

                  Коментар


                  • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                    Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
                    Мотора е BMW R1200GS ,пробвах да го запаля,но врътна за момент и умря.Може ли да го включа за постоянно и да не го изключвам зимно време?
                    Ето му ги показанията,които на мен нищо не ми говорят.

                    http://www.ctek.com/gb/en/chargers/XS%203600

                    The XS 3600 is a proven and reliable charger. XS 3600 has no mode button - just plug in the mains and connect the battery cables to start charging. The charger offers important features such as desulphation and maintenance charging. It is the ideal charger for those looking for quality and simple connect and forget charging. The XS 3600 is a fully automatic 4-step charger that charges 12 V batteries from 7–75 Ah and is suitable for maintenance charging up to 120 Ah.

                    The XS 3600 is IP65 classified (splash and dust proof) and delivers 3.6 A. It is designed to protect vehicle electronics and is non-sparking, reverse polarity protected, and short-circuit proof.

                    Естествено че можеш,даже е задължително.Колкото по бързо го включиш,толкова е по голям шанса,акумулатора да оживее.Оставен акумулатор без ток зимата отива към пункта за изкупуване на цветни метали
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      ...Как ще го познае,като не можеш да му кажеш че е АГМ,на лидълското е снежинката....
                      Оставил съм моя на функцията мотор,агм 12ah е според инструкцията снежинката е за такива над 14 при студени условия,на кой режим е по-добре да седи?

                      Коментар


                      • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                        Според мен на мотор,мисля че по ток е ограничен режима на 800 милиампера.На АГМ в някои случаи ще го тъпчи колкото може.Напрежението на снежинката е 14.7 в.На АГМ държа 100 амперчасовия банер на джипа,и то не постоянно,примерно през седмица.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Според мен на мотор,мисля че по ток е ограничен режима на 800 милиампера.На АГМ в някои случаи ще го тъпчи колкото може.Напрежението на снежинката е 14.7 в
                          Хм при това с дисплея се случва точно това-при функцията "мотор" показва постоянно 14,1v същата батерия но на такова без дисплей на мото режим меря 13,7v [emoji15] Сега ще вземе да се окаже че са и различни тия зареждачки,а на кутията диаграмите са им еднакви...

                          Коментар


                          • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                            Силно препоръчвам зарядните на СТЕК,има ги в оффроуд магазина.
                            Пътят е целта.

                            Коментар


                            • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                              Твоята препоръка достатъчна ли е да оправдае близо 4-ната разлика в цената?

                              Коментар


                              • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                                Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
                                Силно препоръчвам зарядните на СТЕК,има ги в оффроуд магазина.
                                Сдобих се с "Лидълско" с дисплей за 25 кинта (нарушена опаковка)... Ctek най-еФтиния е 150 кинта.При такава разлика в цената...не мисля че предлага кой знае какво повече.Когато парите не са проблем,варианти бол.Лидълските са се доказали,ако колегата Ронин ги сбори успешно да тръгват след спиране на тока ще станат перфектни[emoji108]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X