Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

    http://www.ebay.com/itm/12V-8A-Negat...-/281758424270

    http://www.ebay.com/itm/GREEN-A5015R...item33864bc0fb
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

      Със забележките от темата: при спиране на захр. напр. (220в.) остава в начално състояние и не зарежда.
      Били са доста по- евтини, вероятно някъде пак са.
      Последно редактирано от veskov; 21-08-15, 20:47.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

        Втора година ще ползвам лидълските с юпс на три акумулатора едновременно без отказ,в гаража често спира тока при гръмотевици ,досега няма нито една издънка.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

          за 99 Е - универсално според мен
          Fritec Ladeprofi Vario 2.0
          Прикачени файлове

          Коментар


          • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

            Още един глас за лидълските. Ако не се търси експресно зареждане, което не е здравословно за акумулатора, но понякога се налага, няма грешка.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

              Такааа,при наличие на две лидълски зареждачки едно правено и едно фабрично руско в гаража не успях да запаля мотора след месец без да го карам...Попаднах на тези зарядни:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:032590939.jpg
Прегледи:1
Размер:70.8 КБ
ID:5701369
              Прави ги някакъв човек от Пловдив,в Сузуки форума има тема,някой ползвал ли ги е?Имат това дето го нямат Лидълските-памет...Мисля да поръчам едно,някой ако има такова да не се притеснява да сподели :-)

              Коментар


              • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                Аз имам такова (от тези Пловдивските) и работи коректно. Води се поддържащо и само си следи напрежението на акумулатора. Спирането на тока не му пречи. Пробвал съм го да заредя и голям изтощен акумулатор - отне няколко дни но пак го зареди, после си мина в чакащ режим.

                Коментар


                • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                  С НЕ-умно зaрядно нещaтa се решaвaт с тaймер зa 5лв. от де се сетиш. Нaглaсяш зa мотор по 30 мин нa денонощие, зa колa 2-3-4 по 30 мин.
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                    Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
                    ...Спирането на тока не му пречи....
                    Мен баш такова ми трябва,да закача мотора и да не го мисля,да тръгва и след като спре тока.За сериозно зареждане си имам още четири зареждачки[emoji4] Благодаря за инфото ще си викна и едно такова...Мисля да си спретна една аварийна лампа с 12Ач agm батеря и диодни шини та ще влезе в употреба[emoji4]

                    Коментар


                    • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                      Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
                      Такааа,при наличие на две лидълски зареждачки едно правено и едно фабрично руско в гаража не успях да запаля мотора след месец без да го карам...Попаднах на тези зарядни:[ATTACH=CONFIG]849945[/ATTACH]
                      Прави ги някакъв човек от Пловдив,в Сузуки форума има тема,някой ползвал ли ги е?Имат това дето го нямат Лидълските-памет...Мисля да поръчам едно,някой ако има такова да не се притеснява да сподели :-)
                      55 aмперчасов ли слагаш на мотора[emoji3] В неделя мотора ми запали от четвърт,при мен всичко е под контрол.
                      Анг ги правят зад нас в ззу-то.Слабичко е,но за поддръжка е екстра,в кемпер форума ги хваля доста.Няма ли процесор,десулфатизация.....мани..
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        55 aмперчасов ли слагаш на мотора[emoji3] В неделя мотора ми запали от четвърт,при мен всичко е под контрол.
                        Анг ги правят зад нас в ззу-то.Слабичко е,но за поддръжка е екстра,в кемпер форума ги хваля доста.Няма ли процесор,десулфатизация.....мани..
                        Хах,не няма къде да го сместя[emoji4] При мен се маха резервоара,карах го последно на коледа,батерията ми е чисто нова и ме домързя да го закача...Да ама греда след 35 дни едвам завъртя...Та така сега съм направил една букса от зарядно за кола и през нея го закачих на лидълското...Я кажи за тия Анг подробности...

                        Коментар


                        • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                          Отзад до белла до ззу-то има една автомивка и един перпендикулярен блок,в него са,правят читави работи,не работя с тях,но ги хвалят.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                            На ANG изглеждат малко по-различно:
                            http://ang-bg.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE...2%D0%BE%D1%80/
                            Адрес: 43 Nestor Abadjiev str., 4000 Plovdiv
                            Телефон:032 392 020
                            Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                            Коментар


                            • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                              Аз от тях си взех модула за палене на фара, вече една година никви дертове, щото моя фар пали още с даването на контакт, няма копче, и си викам някои ден ще ми изиграе лоша шега и му сложих тяхно реле време, фара пали 10 секунди след като напрежението е подминало 13,5 волта. Един ден ми се отплати, мотора не беше пален седмица, и ако беше светнал фара още с даването на контакт то сигурно нямаше да запали, щото без фар едва запали на магия. Тои аку и без тва си беше за смяна, излезе че е оригиналния от 2007 год, баси тея как правят акумулатори бре хора. Зарядни имам две, едно лидълско и едно италянско ДЕКА, извел съм си букса за бързо прикачане към зарядно без да отварям капаци, само дето се оказа че с тея умни зарядни в студа ако е по -3/-4 градуса не мога да заредя. Просто волтажа много бързо стига 14,5 волта и то изключва, а аку си остава разреден, виж като го стоплиш стават нещата. При лидълските опцията с снежинката върши работа в студа, тогава не знам кво прави тва зарядно но успява да го зареди доста по добре, въпреки че тази опция я дават за аку над 14 ампера, а моя е 11 но го захапва.
                              А това на АНГ дето помнело, кво точно помни
                              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                              Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                              Коментар


                              • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                                Първоначално публикуван от zero Преглед на мнение
                                ...А това на... дето помнело, кво точно помни
                                Дискутирано е доста,лидълското зарядно като спре тока и остава в стендбай-казано иначе не прави нищо.Ако мотора не ти е под ръка а в някой гараж може да останеш изненадан точно когато ти трябва най-много.Зарядните дето "помнят" след възобновяване на захранването продължават отново...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X