Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бензо-пламъчен пистолет „Универсал“

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бензо-пламъчен пистолет „Универсал“

    На скоро се сдобих с това:


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210214_095331.jpg
Прегледи:375
Размер:357.4 КБ
ID:6711647

    Чисто ново, обаче му липсват някои части.
    Така изглежда пълния комплект:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:55ce7c3cc06476229810093ef69063fe.jpg
Прегледи:311
Размер:41.0 КБ
ID:6711648Натиснете снимката за да я уголемите

Име:71542078f31cda9249673da6c93661f2.jpg
Прегледи:298
Размер:26.0 КБ
ID:6711649

    Та значи търся липсващите детайли. Най-вече струйника. Надявам се, че някой може да има такова повредено и неизхвърлено. Сигурен съм, че може да се завърти на струг, но първо ще потърся оригинално.
    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

  • #2
    Имах едно време такова нещо, нямам представа какво стана с него, изглежда много готин, но да го ползваш не е много приятно. Тъкмо загреее, поработи малко и му свърши бензина. Слабичък е за разпалване на барбекю и става бавно. Ще го използваш няколко пъти и ще ти мине мерака, на газ е много по удобно, палиш и работиш без да миришеш цял ден на бензин. Това е за места, където няма достъп до флакони с газ .
    Ако тръгнеш да правиш вземи една газова дъза за телоподаващо за шланг 500 А, ще стане по-лесно .
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • #3
      За ползване- едва ли ще ми трябва някога. По скоро започнах да придобивам разнообразни уреди работещи на течни горива, нещо като колекция. Та и това е за тази цел. Я го запаля веднъж, я не.
      Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

      Коментар


      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Ооо, ще се драчим ли сега?
        Трябваше да сложа зеленото човече, ама си мислех, че и без него е ясно, че се подбъзиквам...
        Явно ще трябва да се изразявам ясно и точно като в съдебна зала, щото никак не ме разбират когато се бъзикам.

        Ако искам да обидя или засегна някого ще го направя по много гаден начин. До тук за 13 години не ми се е налагало, надявам се и да не се.

      • siem
        siem коментира
        Редактиране на коментар
        Колега,(по форум) нито те знам, нито те познавам. Не разбирам дори за какво ми говориш.
        Попитах те ясно: можеш и искаш ли да помогнеш или не. Не ми отговори...Разбирам- не си длъжен.
        ОБАЧЕ- явно хапливи забележки в раздел, който е сравнително сериозен няма да търпя. Не ме е страх от каквито и да било обиди изказани от хора който не значат нищо за мен (това във връзка с последното ти изречение).

        В "Икономиката"- аз го наричам "пенсионерски клуб" важат малко по-други правила и там и аз си позволявам по някога да се "бъзикам" като все пак внимавам и се старая да се съобразявам.

        От друга страна във разделите където се говори за нещо различно от "глупости" се обаждам само ако зная нещо по темата и съм сигурен в него.

        Пример: колко пъти съм се обадил в твоята тема за комбайните- николко. Не разбирам и си мълча. Не се бъзикам, не сея акъл- просто си мълча.

        Съжалявам, че изливам всичко това само върху теб, защото има и други "заслужили", но ти ме уцелваш "на фаза"
        Убеден съм, че си добър човек и може би не ти се получава нарочно.

        От друга страна обаче, съществуват 15-20 човека във форума, които са решили, че са всьо и вся във форума и могат да ни засипватт с умозренията си за всичко и по всеки въпрос,а ние само трябва да кимаме и да се усмихваме. Надявам се и те да го видят и да се замислят- ако имат с какво.

        Още веднъж се изинявам на теб лично, ако съм те обидил с нещо защото ти си само малка част от всичко това.

        Вярвам, че имаш здрав разум и ще разбереш правилно за, какво говоря.

      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Разбирам те.
        Явно си от хората които...
        Айде няма значение, а и не е хубаво да се раздават квалификации.
        Мир.

    • #4
      Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
      . Това е за места, където няма достъп до флакони с газ .
      Краси, откъде се снабдяваш с такива флакони?
      Имам предвид не тези за зареждане на газови запалки, а такива като този - с пола под дюзата. Само поради това, че не съм си намерил, не съм си купил и горелка - на Ротенберг са малко кисели цените .
      https://elenagas.com/%D0%BF%D1%8A%D0...%D1%80-KP02002

      Коментар


      • #5
        Ротенбергер не са чак кисели, бях взел на "примоция" горелка с флакон от баумау . Техния стандар не е, като това от твоя линк и са съвместими с повечето палаткаджийски котлони и лампи, които са на резба. В де е котлона има бутилки на прилични цени, а в алито има котлончета за смешни пари и дори всякакви преходници за преливане на газ от големи бутилки. Сигурно ще имат и горелки, но не съм търсил.
        Ето такава имам цък става и на примус бутилките .
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X