Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Записване за курс No7 (Оборудване, тунинг...)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Записване за курс No7 (Оборудване, тунинг...)

    Открива се записване за:

    Курс No7. Приспособления към автомобила, специално оборудване, тунинг, инсталация на лебедки, брони и проектиране на необходимите промени по автомобила в зависимост от начина на експлоатация, радиовръзка.


    Цена: 20 лв. на курсист.
    Продължителност: няколко часа. (Февруари 2006)
    Място на провеждане: София - Лозенец, ул. "Галичица" 37 - зала на фирма "СОЛИКС" ЕООД.
    лектори Венцислав Петров, Димитър Здравков, Пламен Петров

    Целта на курса е да бъдат представени всички необходими приспособления и екипировка към автомобил 4х4 за изпълние на различни задачи. Ще бъдат представени и разгледани всякакви приспособления за теглене, лебедки, крикове, котви и всички възможни допълнителни аксесоари. Устройство на лебедките и критерии за избор.

    На курса ще бъдат представени необходимите промени по автомобила за изпълнение на различни задачи, брони, лебедки, защитни клетки и т.н.

    Ще бъдат разгледани видове окачвания, необходимите промени и критериите за избор на техническо решение по окачването.


    Курсът е открит за записвания. Дата на провеждане първата половина на февруари, след записване на необходимия брой курсисти (около 10). Място на провеждане улица "Галичица" No 37 - сутерена - учебна зала на "Соликс" ЕООД.
    VPetrov.photography

  • #2
    Ако е някой петък аз се записвам!

    Коментар


    • #3
      Запишете ме с 2 броя

      Коментар


      • #4
        Запишете и мен

        Коментар


        • #5
          .

          I az sum tam! Neka da e pak petuk kum 18:30 e Xtra

          Коментар


          • #6
            I az se zapisvam.

            Коментар


            • #7
              посочените теми силно ме вълнуват - особенно видове окачвания и възможности за вандалстване по тях! Бройте и мен - как става записването?

              Коментар


              • #8
                Пишете ме и мене.Двама.
                На коя дата ще се проведе?

                Коментар


                • #9
                  Ако е някой петък или събота и аз се записвам! През друго време не мога защото не съм от София
                  Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                  Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                  Mercedes Benz ML55 AMG
                  Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                  Коментар


                  • #10
                    Запишете ме.Стиги курса да се проведе след 18 ч. Събота и неделя съм свободен

                    Коментар


                    • #11
                      Да, курса ще бъде петък след работно време. Кой петък точно ще решим съвместно за да е максимално удобно на всички.
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • #12
                        От днес нататък първите петъци са 17 и 24 февруари. Нека всеки си погледне програмата и да каже кога му е удобно, като според мен всички слушащи трябва да се съобразим и с времето, с което разполагат лекторите

                        Коментар


                        • #13
                          И аз искам да дойда. Нали не е късно вече?!

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Записване за курс No7 (Оборудване, тунинг...)

                            Първоначално публикуван от Венцислав Петров
                            Открива се записване за:

                            Курс No7. Приспособления към автомобила, специално оборудване, тунинг, инсталация на лебедки, брони и проектиране на необходимите промени по автомобила в зависимост от начина на експлоатация, радиовръзка.


                            Цена: 20 лв. на курсист.
                            Продължителност: няколко часа. (Февруари 2006)
                            Място на провеждане: София - Лозенец, ул. "Галичица" 37 - зала на фирма "СОЛИКС" ЕООД.
                            лектори Венцислав Петров, Димитър Здравков, Пламен Петров

                            Целта на курса е да бъдат представени всички необходими приспособления и екипировка към автомобил 4х4 за изпълние на различни задачи. Ще бъдат представени и разгледани всякакви приспособления за теглене, лебедки, крикове, котви и всички възможни допълнителни аксесоари. Устройство на лебедките и критерии за избор.

                            На курса ще бъдат представени необходимите промени по автомобила за изпълнение на различни задачи, брони, лебедки, защитни клетки и т.н.

                            Ще бъдат разгледани видове окачвания, необходимите промени и критериите за избор на техническо решение по окачването.


                            Курсът е открит за записвания. Дата на провеждане първата половина на февруари, след записване на необходимия брой курсисти (около 10). Място на провеждане улица "Галичица" No 37 - сутерена - учебна зала на "Соликс" ЕООД.
                            Предложение към Администратора
                            Поради откриването на записването за курса и все още необявена дата за провеждането на самия курс (Предполагам че информацията която предлагате за участниците в курса представлява голям интерес за всички участници във форума а не всички имат възможност да присъстват поради това че, имат други ангажименти , не живеят в София,между другото повечето записали са от София и аз имам голямото желание да участвам в този курс но заради работата си просто не зная къде ще съм)
                            Предложението ми е:
                            Курса да се проведе във форума с код за достъп до темата след заплащането на цената за курса (примерно 20 лв.)по банков път така всеки който не може да присъства на курса проведен на определена дата но желае да се възползва от предоставената от вас информация ще може да се възползва.С две думи плащаш и получаваш.

                            Коментар


                            • #15
                              И аз съм вътре(ако не е късно де)!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X