Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Курс No 11: Оцеляване, първа помощ, аптечка и профилактика

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Курс No 11: Оцеляване, първа помощ, аптечка и профилактика

    Курс Nо:11. Оцеляване, първа помощ, необходимо оборудване и инструменти, аптечка и материали за първа помощ.



    Цена: 20 лв. на курсист.
    Продължителност: няколко часа. (07-10-2005 от 19:00ч.)
    Място на провеждане: София - Лозенец, ул. "Галичица" 37 - зала на фирма "СОЛИКС" ЕООД.
    лектор др. Мирослав Мирчев


    Цел на курса е да се придобият знания за оказване на първа помощ, пренасяне на пострадал и действия до получаване на лекарска помощ. Съдържание на аптечката, необходим пакет за първа помощ. Действия и профилактика при масови бедствия и катаклизми, основни профилактични мерки.


    Курсът е открит за записвания. Дата на провеждане началото на октомври, след записване на необходимия брой курсисти (около 10). Място на провеждане улица "Галичица" No 37 - сутерена - учебна зала на "Соликс" ЕООД.
    VPetrov.photography

  • #2
    Абе записвам се за всички !
    LZ1JJJ

    Коментар


    • #3
      Не знам каква точно е схемата на записването, но моля да бъда включен..

      Коментар


      • #4
        Курса ще се проведе на 07-10-2005 от 18:30 ч. ул. "Галичица" 37 - Лозенец...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          За доктори става ли?

          Коментар


          • #6
            Засега бройте и мен
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #7
              Ако дойда в четвъртък ще остана и в петък ...
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Eli
                За доктори става ли?
                Предполагам че ще им бъде интересно и надявам се полезно...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #9
                  варна

                  Всичко е хубаво ама съм от Варна . Де да имаше нещо подобно и във Варна !?

                  Коментар


                  • #10
                    Във Варна имате по-добри луди от софийските, и фантастични специалисти. Имате и по баротравми, това тука никой не знае кво да го прави. Виж Медицинския институт, Окръжната болница, Военноморската. Ако не ги познаеш от пръв поглед пак напиши тук, ще разсрекретя някои телефони, за Делото))
                    Апа тъкмо за доктори тоя курс е задължителен! Щото като кацнеш с открити фрактури на 15 крайника при кардиолога той вика Бърза помощ, ама само ако телефона работи А като припадне в родилната зала някой новоизмислен баща и гепи аркада от плочките на пода целия екип търчи по коридора като в мексикански сериал и квичи Викайте лекар, аааа!, а там всички по документи са хирурзи ...))

                    Коментар


                    • #11
                      След 10-тина години работа в софийския спешен център? Убеди ме - записвам се. Ми да хвана да пиша и десетина колеги - май има какво да понаучат...

                      Коментар


                      • #12
                        За всички доктори курса ще е безплатен А на курса по геология един от слушателите беше геолог и то такъв който си изкарва хляба с това и много му хареса.

                        Винаги има какво да се научи, ако някой твърди че всичко си знае не му вярвайте...
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #13
                          Това с 15-те фрактури е съвсем професионално изречено.
                          Стефане, с колко крайника (чупливи) всичко на всичко разполагаш в реално време? Щото в жалкия си опит с множествени травми (улични случки, ПТП и прочие) не срещнах толкова фрактури накуп на един скелет.

                          Коментар


                          • #14
                            Ми де да знам. Двайсе пръста, глава, ръце, крака ... Може да има и други ...
                            Да, главата е крайник. Който има истинска глава не се занимава с такива дивотии.

                            Коментар


                            • #15
                              Ако главата ти е крайник, значи имаш още един срещуположно на главата!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X