Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Правителството няма да прави раница за оцеляване (вариант)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Правителството няма да прави раница за оцеляване (вариант)

    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение

    П.П.С. А специално за бедствията и авариите - само аз ли си спомням за якото точене на кинти от министерството на Емел Етем ? Колко пъти трябва да настъпим една и съща мотика, че да ни просветне най-накрая ?
    Спомни си тогава кой беше заместник на въпросната дама с ресор държавен резерв и къде е сега .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #17
      От: Правителството няма да прави раница за оцеляване (вариант)

      Не си спомням точно къде беше публикувана тази идея, но си мисля, че трябва да е на място от което няма да се "чуе" от много хора. Пропускаме и обратната страна. На този хал на който сме...ако се излезе с една кампания "да си вземем раница за оцеляване" 80% от хората ще изпаднат в паника!
      Има едни европейски програми в училищата 'Клуб пътешественик"..да го кажем..Доста неща могат да се научат там ако се занимава правилният човек , а не класната която е пред пенсия!
      И аз съм за кратко обучение на правилното място и с правилните хора...Раниците сами ще си ги "спретнат"!!!
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • #18
        От: Правителството няма да прави раница за оцеляване (вариант)

        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
        Това е несериозно, защото "прост народ - бедна държава" и бедни управници.
        Да, но е истина. Даже медиците /сестрите/ в училищата не знаят как да постъпят за оказване на долекарска помощ. Примери има доста.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #19
          От: Правителството няма да прави раница за оцеляване (вариант)

          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
          Искаш да ги научат как да си запалят огън? Или как да преспиват на палатки? Или как да строят временни заграждения за опазване от наводнения. Че нали утре ще палят огън по площадите, ше изградят протестни палаткови лагери на жълтите павета, и ще се барикадират срещу "ония".
          Уменията и знанията трябва да се пазят от "ненадеждните елементи". В момента в България, всичко що не е от твоята партия попада към графа "ненадежден елемент".

          Я марш да слушат чалга и да люпят семки!
          Мисля, пич, че си разгадал психологическият нерв на посланието, Да, тези негодници, които по силата на не знам от кога заслужено проклятие се наричат български управници, заслужават само едно, и то най-меко казано е едно; прави обратното на това което искат те; те искат само за себе си реалното, а за всички останали дебелокожите им гнусни лъжи.Не, не вярвам на копелета.Noli permitere illegitimi.Главната и официална истина в държавата е Лъжата,всеки който си позволи да говори истина, извършва противодържавна дейност....... Справка,просто се огледай...
          ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

          Коментар


          • #20
            От: Правителството няма да прави раница за оцеляване (вариант)

            -Образоването и информирането е решаващо за адекватни действия в екстремни условия. Само в принизеното НИ образование, все още се полагат усилия в тази насока (посетете едно състезание на "Млад спасител" и ще добиете реална представа за знанията и уменията усвоени от учениците).
            -Ако трябва да се работи,да се инвестира ,то трябва да е в училището при подрастващите. Тази "инвестиция" има логика и цел, която е оправдана(другото е писано,и изтрито от затворената тема).
            -Сега се провеждат и състезанията "Млад огнеборец" в цялата страна,НО знаете ли ,че има училищни отбори (10 деца с осигурени само 50 лв.за състезателния ден)-Вероятно, само на обяд изплюсква повече един "дупетат"!?? Срамна работа...
            Последно редактирано от petkov_bb; 15-05-14, 19:55.

            Коментар


            • #21
              От: Правителството няма да прави раница за оцеляване (вариант)

              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
              Искаш да ги научат как да си запалят огън? Или как да преспиват на палатки? Или как да строят временни заграждения за опазване от наводнения. Че нали утре ще палят огън по площадите, ше изградят протестни палаткови лагери на жълтите павета, и ще се барикадират срещу "ония".
              Уменията и знанията трябва да се пазят от "ненадеждните елементи". В момента в България, всичко що не е от твоята партия попада към графа "ненадежден елемент".

              Я марш да слушат чалга и да люпят семки!
              +https://www.youtube.com/watch?v=CxtA...e_gdata_player! +1!Дa не приложaт уроците по химия в действие,че селскостопaнски мaгaзини бол,пa и бензиностaнции!Товa обaче не е същинaтa нa оцелявaне,вместо дa се оргaнизирaт някaкви тъпи зелени училищa,дa им спретнaт бойскaутски лaгери ,ползaтa ще е 100%!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #22
                От: Правителството няма да прави раница за оцеляване (вариант)

                И само няколко дни по-късно - живото доказателство на тезата ми. Покъртително-умилителната история на тримата пишлегари, дето 4 дена ги търси цялото ПСС и половин българска армия в Южния Джендем. Шото решили да качват Ботев на лунна светлина, ама искали хеликоптер да им светне, че не виждали пътеката.

                А иначе - раници са имали. Зарязани заедно с колата и якетата на Паниците.
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X