Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добавяне на Въздушни възглавници - възможно ли е, варианти, цени, идеи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Добавяне на Въздушни възглавници - възможно ли е, варианти, цени, идеи?

    Здравейте,

    От много време мисля и активно търся сравнително безопасен джип, който да ми харесва външно, да вози удобно, да е проходим извън пътя, да струва четири цифри, да харчи около 10/100 и т.н.

    Е няма такъв филм, обаче съм си наумил Патрул, дизел, автоматик, кожен салон около 2003-2005...

    Бих се двоумил между патрул или тойота с пообни параметри. И двата са високи, железни с малко пластмаси вместо брони, харесват ми и са масови, което е добре за цената... Има много китове и за лифт и за блокажи и за клетки и седалки и колани и т.н. обаче за допълнителен еър бек, нъц, няма...

    И двата вида обаче са зле от към сигурност на водача и останалите в колата,в сравнение с Туарег, Волво, МЛ и т.н. поради малкия брой възглавници...

    Идеята ми е да се поставят допълнително въздушни възлавници за краката на водача и пасажера, допълнителни възглавници тип завеса отстрани за всички пътници плюс възглавници отпред пред всеки пътник от задните редове седалки.

    Не намерих в гугъл информация за такъв вид "тунинг", не видях някой да предлага, не видях варианти....

    Единственото готово решение е Тойота ЛК Амазон не знам това кой номер модел се води, но тва е тежко над три тона, четири литров двг и харчи колкото фадрома.... и струва колкото три патрула ако е на същите години...

    Та искам на Нисан Патрул да му се присадят еър бези, идеи и/или предложения?
    Бъдете живи и здрави!

  • #2
    От: Добавяне на Въздушни възглавници - възможно ли е, варианти, цени, идеи?

    Нали се сещаш какво може да се случи със тези възглавници в гората...
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • #3
      От: Добавяне на Въздушни възглавници - възможно ли е, варианти, цени, идеи?

      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
      Нали се сещаш какво може да се случи със тези възглавници в гората...
      Ами сещам се също, че еър беците могат да бъдат принудително деактивирани с по един бутон...

      Благодаря все пак, важно е да се уточни, че сигурно възглавниците ще са проблем за екстремен оф роуд, на мен ми трябват за дълъг път обаче.
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        От: Добавяне на Въздушни възглавници - възможно ли е, варианти, цени, идеи?

        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
        Ами сещам се също, че еър беците могат да бъдат принудително деактивирани с по един бутон...

        Благодаря все пак, важно е да се уточни, че сигурно възглавниците ще са проблем за екстремен оф роуд, на мен ми трябват за дълъг път обаче.
        Допълнителното поставяне, трява да е свързано с серия тестове за безопасност, защото е твърде вероятно да стане сакатлък.
        Безопасноста е комплексно понятие и цената за да стане наистина безопасно, ще надхвърли неколкократно стойноста на нова машина.
        Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
        Drag Grand Canyon Daily
        Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
        LZ1JYM

        Коментар


        • #5
          От: Добавяне на Въздушни възглавници - възможно ли е, варианти, цени, идеи?

          Джими, може и да си прав, чудя се толкова ли са скъпи та дори и на нови модели еър безите са икономисани, новите вранглери имат толкова колкото и стария ми черок на двайсе години...

          Щом всички състезатели карат с многоточкови колани, защо за деца над 15 кг няма подобни ами само със основния заден колан се привързват седнали на детското столче...

          След няколко часа гледане на Ютюб за инциденти в Русия съм убеден, че щатен колан за дете е мижи да те лажем, недай си боже...

          Удрял съм се със около 50-60 и колата стана на смачкана консерва, еър бега не се отвори ... но при сто км в час или недай си боже с насрещен, не ми се мисли ...

          Чудя се все пак какво лошо може да стане ако при страничен удар се отвори страничната възглавница примерно?
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #6
            От: Добавяне на Въздушни възглавници - възможно ли е, варианти, цени, идеи?

            При скорости над 80 км./ч. всякакви възглавници са съвършено безполезни, независимо от посоката на удара. Външно пострадалият може да изглежда добре, но карантиите се късат от залавните си места и вътре става мармалад.
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X