Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Удобен начин за носене на документи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Удобен начин за носене на документи

    Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение

    Обаче имам проблем. Много съм разсеян. Заради това си нося документите в кожено калъфче на връвчица на врата. И въпреки това миналата седмица намерих начин да ги изтърва в Шабленската тузла /блато/. Щото там си ги свалих от врата и ги прехвърлих в джоб на късите гащи. И докато се провирам през шавара.... абе дълга история с щастлив край. Та от тук произтича питането ми. Някой открил ли е начин тъпите документи хем да ги носи някак постоянно хем с тях да се завира по водоеми, кал и каквото още се сетите без риск да ги повреди, унищожи или загуби /да ги откраднат на плажа например/. Много се стресирах оня ден докато ги открия.
    Ако става въпрос за стандартни документи. (ЛК, Книжка, КК, Талон и тн.) бих заложил на непромукаемо калъфче в комбинация колан за скрито носене на кръста. За плажа обаче е друга тема. Малко странно ще седиш с бански и колана на кръста.
    Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
    A POS
    0885600200
    За момента пасажер

  • #2
    От: EDC или (Every Day Carry)

    Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
    Ако става въпрос за стандартни документи. (ЛК, Книжка, КК, Талон и тн.) бих заложил на непромукаемо калъфче в комбинация колан за скрито носене на кръста. За плажа обаче е друга тема. Малко странно ще седиш с бански и колана на кръста.
    Изобщо не ми пука кой за какъв ме смята и колко странно седя. Или поне се опитвам да не ми пука. Колан да речем че няма да сложа заради жегата и спарващия ефект през това време на годината. И на мен ми мина през акъля , че трябва непромУкаемо калъфче, но пък не съм виждал такива по пазара. Някакви подсказки? Или ще е реклама това?
    0888932647

    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

    Коментар


    • #3
      От: EDC или (Every Day Carry)

      Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
      Някакви подсказки? Или ще е реклама това?
      http://www.onsalechina.com/wholesale...Beach_Case.htm
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • #4
        От: EDC или (Every Day Carry)

        Мдам тези са чудни.. малко са неудобни за носене през врата, че тая пластамаса като се размята наляво на дясно ... имам подбни 2 в раница за по капризните неща .. За врата по скоро нещо от тия найлоновите.. аз му пратих на колегата 2 варианта на ЛС че е бг сайт да не излезне реклама...
        Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
        A POS
        0885600200
        За момента пасажер

        Коментар


        • #5
          От: EDC или (Every Day Carry)

          Е явно съм голяма претенция щом целокупната китайска индустрия не предлага нищо което да ми хване окото. Всичко е грамадно и кичозно. Благодаря все пак. Дали пък не оспамихме?
          0888932647

          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

          Коментар


          • #6
            От: Удобен начин за носене на документи

            Взимате част от крачол на стари дънки и с малко фантазия става чудесен джоб за носене на документи и пари,за през врата.Документите,които не се вадят постоянно ,като шофьорска книжка и лична карта могат да се сложат в пликове,които от горе се защипват.
            Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
            ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

            Коментар


            • #7
              От: EDC или (Every Day Carry)

              Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
              .... Някакви подсказки? Или ще е реклама това?
              Може и да е реклама, ама е с добри намерения (ако модератора прецени че нещо е нередно, моля да изтрие поста и да приеме извиненията ми)
              В Джъмбо (посока Божурище) съм виждал при колоездачния рафт цяла серия (не си спомням на коя фирма) водонепромокаеми калъфи и калъфчета от такива само за лична карта, до такива за документи с формат А4, за телефони и други които трябва да се запазят сухи. Вариантите бяха най-различни от връзване на кръста, на ръката, на крака до закачане на врата.

              Коментар


              • #8
                От: EDC или (Every Day Carry)

                Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                Може и да е реклама, ама е с добри намерения (ако модератора прецени че нещо е нередно, моля да изтрие поста и да приеме извиненията ми)
                В Джъмбо (посока Божурище) съм виждал при колоездачния рафт цяла серия (не си спомням на коя фирма) водонепромокаеми калъфи и калъфчета от такива само за лична карта, до такива за документи с формат А4, за телефони и други които трябва да се запазят сухи. Вариантите бяха най-различни от връзване на кръста, на ръката, на крака до закачане на врата.
                А това вече си е отговор. Много мразя да обикалям като глухо куче насам натам по магазините а от интернет без да го пипна ..... не става. Ще гледам да отида до там скоро и ще долагам за резултати.
                0888932647

                Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                Коментар


                • #9
                  От: Удобен начин за носене на документи

                  Жоро ако можеш и някоя снимка направи. Благодаря.
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X