Обява

Свий
Няма добавени обяви.

EDC или (Every Day Carry)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: EDC или (Every Day Carry)

    Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
    Това дългото черно до часовника какво е?

    "Електронна цигара" за напреднали
    Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
    Seat Leon 2007 1.9 TDI

    Коментар


    • #92
      Re: EDC или (Every Day Carry)

      Въх, то цяла пура, предполагах де, ама вярно прилича на среден по размер фенер примерно...

      Коментар


      • #93
        От: EDC или (Every Day Carry)

        Освен всички екстри, които изброиха постовете до тук (за повечето от които мога само да мечтая), ежедневно гледам да имам под ръка 1-2 метра средно твърда тел. Може медна, може и стоманена...
        1. Става да си отворя вратата на колата, когато по невнимание ключовете останат вътре (виж модела в подписа ми).
        2. Нестандартни поправки на велосипеда, с който обикновено обикалям през отпуските и почивните дни...
        3. Всичко останало, за което може да потрябва при нужда...
        Публикувайте отговор

        Коментар


        • #94
          От: EDC или (Every Day Carry)

          Като каза тел ... се сетих че в аптечката имам 12 метра пчеларска тел .. много удобна .. даже онзи ден пак си взех 3 ролчици по 12 метра за 1 лв от джъмбо
          Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
          A POS
          0885600200
          За момента пасажер

          Коментар


          • #95
            От: EDC или (Every Day Carry)

            Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
            Като каза тел ... се сетих че в аптечката имам 12 метра пчеларска тел .. много удобна .. даже онзи ден пак си взех 3 ролчици по 12 метра за 1 лв от джъмбо
            За какво се ползва тази тел при пчелите...?

            Коментар


            • #96
              От: EDC или (Every Day Carry)

              Така я водят уж ... никва идея нямам за кво я ползват пчеларите .. Аз лично си я държа ей така да има.. Я кука нещо да извадиш, я примка , я да подсигуря нещо... я да захвана пилето да не се врътка на шиша ))
              Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
              A POS
              0885600200
              За момента пасажер

              Коментар


              • #97
                От: EDC или (Every Day Carry)

                Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                За какво се ползва тази тел при пчелите...?
                Опъва се в дървените рамки и върху нея се закрепват восъчните основи. "Арматура" един вид.
                Поне ако е тая за която си мисля....

                Коментар


                • #98
                  От: EDC или (Every Day Carry)

                  Пчеларската тел става за всичко. И понеже е на ролка е добре прибрана. Не е твърда. Може да омотаваш обилно, ако се иска здравина... Става, универсална е.
                  Добре дадохте жокер, да си сложа и аз 1 ролка при инструментите...
                  Благодаря!
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • #99
                    От: EDC или (Every Day Carry)

                    Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
                    Ето какво разнасям и аз:

                    [ATTACH=CONFIG]489844[/ATTACH]

                    Не е като да са ми излишни. Поне повечето.
                    Чантичката каква е?
                    Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                    Коментар


                    • От: EDC или (Every Day Carry)

                      Maxpedition
                      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                      Коментар


                      • От: EDC или (Every Day Carry)

                        Това е моят скромен принос към темата

                        Има още един телефон ама нали с нещо трябва да снимам.
                        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                        0882 52 00 52 - Жоро

                        Коментар


                        • От: EDC или (Every Day Carry)

                          Ето и моя принос към темата:

                          Това нося докато съм на работа ... т.е. 4/5 дни в седмицата по 12тина часа



                          1. Чантичка за кръста с 3 джоба, 1 голям - 1 малък отпред , 1 голям отзад
                          2. Отверка (Права и + ) ползвам я всеки ден на работа
                          3. Химикалка
                          4. Сгъваем нож (този ми е подарък ... реже идеално картон )
                          5. Протмуне с място за закачване на верига
                          6. Bluetooth слушалка
                          7. Телефон (няма го на снимката) Samsung Galaxy XCover ... който само пречи ... но заради email/лите трябва да го нося
                          8. GPS навигация (GPSMap 60CSx)

                          Това му трябва на човек да бъде като истинските доставчици
                          Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                          Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                          Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                          Коментар


                          • От: EDC или (Every Day Carry)

                            Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                            Това е моят скромен принос към темата

                            Има още един телефон ама нали с нещо трябва да снимам.
                            Да те питам - острието, което е в SwissCard комплекта върши ли някаква работа реално? Достатъчно дълго и остро ли е, за да е удобно да свършиш с него нещо, дребно което може да изкочи?

                            Всъщност - ако ти се пише разкажи за всичките атрибути в този набор(Lite) така от първо лице.
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • От: EDC или (Every Day Carry)

                              Не съм сигурен дали пожарогасител 2 кг прахов се води EDC ама днес си взех нов за в колата... че стария се оказа с изтекъл срок на годност и нещо много нефелен ми изглеждаше.
                              Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                              A POS
                              0885600200
                              За момента пасажер

                              Коментар


                              • От: EDC или (Every Day Carry)

                                Да погледнем и от женската страна на въпроса
                                (то сигурно и нашите джунджурии предизвикват у дамите )

                                Тоалетна хартия, бикини, шоколад - какво ли няма в дамската чанта

                                Средно този женски аксесоар съдържа по 40 вещи
                                http://www.dnes.bg/mish-mash/2012/09...-chanta.169416


                                То в статията няма нищо съдържателно
                                "Руло резервна тоалетна хартия, чифт бикини, шоколад и iPod– това са предметите в дамските чанти, които неизбежно съпътстват британките.

                                Там намират място също болкоуспокояващи, слънчеви очила и пила за нокти. Там са и други предвидими неща като пари, чантичка за гримове и бележник, показа проучване за топ вещите, които поданичките на Нейно Величество носят в дамските си чанти, пише „Дейли мейл“."
                                Но пък и не дават да се види к'во има, вероятно затова статията е постна

                                "Една пета от дамите в Уелс биха предпочели непознат да ползва четката им за зъби, вместо да надзърне в този тъй личен техен аксесоар 42 на сто от запитаните били убедени, че ровенето в дамската чанта е толкова осъдително, колкото четенето на личната им поща или SMS-ите им"

                                п.п. аз в моя пост май съм забравил фотоапарата, че и той си присъства в раничката .
                                Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                                И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                                вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X