Обява

Свий
Няма добавени обяви.

EDC или (Every Day Carry)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: EDC или (Every Day Carry)

    Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
    Точно на Пропър мога да ти покажа панталон с ръстов етикет M-Regular, но на практика е S-Regular. Обещаха ми, че при повторна поръчка ще ми изпратят един панталон бонус...
    Те всичките им намалени дрехи от Декември не съответстваха панталоните.... Лично на мен гащите на софт шела ми седяха като трико на балетист. Говорим не за не съответствие в размерите а за качеството на изработка. А по темата за размерите - всеки цвят от един и същ модел на 5.11 е ... различен като номерация от друг- трима човека дето носим 5.11 от години може да се закълнем- Тундрата и черните са по- малки от койот и маслено зелен так лайт.
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

    Коментар


    • От: EDC или (Every Day Carry)

      Нанчев -чантата за лаптопа на коя фирма е 5.11
      Не знам. Щатната за американската армия е. Етикети няма никакви, махнал съм ги и съм ги изхвърлил. Мисля, че е на Spec Ops. Те продават повечето щатна екипировка на армията. От PX-a в базата във Вилсек си я купих, то май друго освен Spec Ops не предлагат в Пи Екс-а.
      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

      Коментар


      • От: EDC или (Every Day Carry)

        Първоначално публикуван от smigal Преглед на мнение
        За момента това е моето EDC,събрано в банан на Ташев - Front bag:
        - сгъваем нож CRKT M16-14D ( много ми е удобен и е изключително остър особенно серетациятя )
        - Leatherman Super Tool 300 ( избрах го понеже на този модел може да се подменят резачките на клещите )
        - челник Petzl Tikka XP2
        - Victorinox SwissCard Ruby ( ще се изненадате колко често я ползвам и колко е полезна ) - документи
        - разрешително за КНО
        - малко пари в брой
        - два телефона Nokia ( единият го ползвам за интернет )
        - часовник Timex Expedition E-compass или Swiss Military
        - ключове от апартамента,колата и джипа
        - запалка BiC
        Сега понеже имам и Макаров, се налага да сменя чантата.Избрал съм Мaxpedition Нeatfreak organizer (въпрос на време и пари за да я взема).Ще се допълни с пакетче мокри кърпи и салфетки,фенерче Led Lenser A4,химикалка,тефтерче и може би спрей и още някоя дреболия.

        Поздрави
        Ето и снимки без ПМ (в касата е докато взема макспедишъна)Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2355.jpg
Прегледи:1
Размер:106.8 КБ
ID:5464386Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2358.jpg
Прегледи:1
Размер:209.4 КБ
ID:5464387Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2359.jpg
Прегледи:1
Размер:142.9 КБ
ID:5464388Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2361.jpg
Прегледи:1
Размер:138.3 КБ
ID:5464389Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2362.jpg
Прегледи:1
Размер:133.6 КБ
ID:5464390Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2363.jpg
Прегледи:1
Размер:130.0 КБ
ID:5464391

        Коментар


        • От: EDC или (Every Day Carry)

          Ползвам чанта на 5.11 /имам в черно и една в кафяво/ и в нея нося "джудафките" на снимката...Като някои имат варианти Например фенерчето е на "Gerber" но понякога нося и "Petzl-E lite". Ножлето е "Walther P99" ама не ми е любимото.Мултитула е Victorinox /но без ключовете/. Лентите са ластични с лепки и вечер можеш да ги сложиш почти навсякъде. В черното калъфче има маска за обдишване + чифт ръкавици + стерилни кърпички.Тубичката е с антибактериален гел.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC0071.jpg
Прегледи:1
Размер:68.4 КБ
ID:5464401
          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

          Коментар


          • От: EDC или (Every Day Carry)

            ...С тия телефони палки не ни трябват Часовника Сунто ли е или бъркам?
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • От: EDC или (Every Day Carry)

              Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
              ...С тия телефони палки не ни трябват Часовника Сунто ли е или бъркам?
              Да "Black Orange" но му смених верижката ...щото "оранжадата" се оцвети от една китайска риза...
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • От: EDC или (Every Day Carry)

                А за ЕДЦ-то на Кондор какво мислите? Трябва да вземам нещо, 5.11 големичка ми се вижда, все пак малко работи нося по мен. Трябва ми за един Глок и още 15-20 нещица.
                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                Коментар


                • От: EDC или (Every Day Carry)

                  Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                  Ползвам чанта на 5.11 /имам в черно и една в кафяво/ и в нея нося "джудафките" на снимката...Като някои имат варианти Например фенерчето е на "Gerber" но понякога нося и "Petzl-E lite". Ножлето е "Walther P99" ама не ми е любимото.Мултитула е Victorinox /но без ключовете/. Лентите са ластични с лепки и вечер можеш да ги сложиш почти навсякъде. В черното калъфче има маска за обдишване + чифт ръкавици + стерилни кърпички.Тубичката е с антибактериален гел.

                  [ATTACH=CONFIG]560993[/ATTACH]
                  Ето на това казвам аз EDC чисто, точно и ясно ! и като гледам си пропуснал NiteIze -то да го споменеш

                  Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                  А за ЕДЦ-то на Кондор какво мислите? Трябва да вземам нещо, 5.11 големичка ми се вижда, все пак малко работи нося по мен. Трябва ми за един Глок и още 15-20 нещица.
                  Кажи ми какво искаш да побереш и още понеделник ще ги натъпча в едно едц и ще ти снимам дали става или не става
                  Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                  A POS
                  0885600200
                  За момента пасажер

                  Коментар


                  • От: EDC или (Every Day Carry)

                    Кажи ми какво искаш да побереш и още понеделник ще ги натъпча в едно едц и ще ти снимам дали става или не става
                    Глоцк 17, два пълнителя, телефон соним, радиостанция yaesu vx 3r, мултитул СОГ, фенер, ножче, химически светлини, тефтер, малка аптечка, слънчеви очила, химикал, мутицет, малко чукче, палка, спрей, свирка с хронометър, батерии, някой сандвич и 0.5л шише от минерална вода. Ти да не продаваш чанти?
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • От: EDC или (Every Day Carry)

                      Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                      Глоцк 17, два пълнителя, телефон соним, радиостанция yaesu vx 3r, мултитул СОГ, фенер, ножче, химически светлини, тефтер, малка аптечка, слънчеви очила, химикал, мутицет, малко чукче, палка, спрей, свирка с хронометър, батерии, някой сандвич и 0.5л шише от минерална вода. Ти да не продаваш чанти?
                      Не само чанти

                      Колко лайт стика ?
                      колко малка аптечка и в отделен поуч ли е ?
                      Очилата в калъф ли са ?
                      Мултицет какъв малък или от по големите ?
                      Малко чукче .. тип такова за стъкла ли ?
                      Палка кой размер ?
                      Сандвич триъгълен или опакован бургер ?
                      Станцията от вън в джобче или вътре ?
                      Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                      A POS
                      0885600200
                      За момента пасажер

                      Коментар


                      • От: EDC или (Every Day Carry)

                        Колко лайт стика ?
                        колко малка аптечка и в отделен поуч ли е ?
                        Очилата в калъф ли са ?
                        Мултицет какъв малък или от по големите ?
                        Малко чукче .. тип такова за стъкла ли ?
                        Палка кой размер ?
                        Сандвич триъгълен или опакован бургер ?
                        Станцията от вън в джобче или вътре ?
                        всичко е малките размери, за предпочитане да се събира вътре. Цъкни някоя снимка как стои на манекен.
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • От: EDC или (Every Day Carry)

                          [QUOTE=duvi;2138918]Ето на това казвам аз EDC чисто, точно и ясно ! и като гледам си пропуснал NiteIze -то да го споменеш


                          Да пропуснал съм го малкото фенерче ама то си е "дълбок back-up" И друго съм пропуснал ,но то си стои при "пластиките" повечето време. Лятото имам една кутийка със спринцовка и ампули урбазон. Нося и лепенки за рани винаги.
                          Иначе 5.11 е много добра за това което говори Ненчев. Глок 19 стои стабилно на мястото си.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC0070.jpg
Прегледи:1
Размер:114.0 КБ
ID:5464427Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC0071.jpg
Прегледи:1
Размер:42.7 КБ
ID:5464428
                          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                          Коментар


                          • От: EDC или (Every Day Carry)

                            Не излизам от нас без това:

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07777.jpg
Прегледи:1
Размер:199.3 КБ
ID:5464446

                            Only after the last tree has been cut down,
                            Only after the last river has been poisoned,
                            Only after the last fish has been caught,
                            Only then will you find that money cannot be eaten.

                            Коментар


                            • От: EDC или (Every Day Carry)

                              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                              Малийй, абе хора, вие всеки момент очаквате да падне комета върху Земята ли....... Т'ва ножове, пистолети, револвери, пушки, автомати, гранатомети .....
                              Всеки път, когато излизам си нося нож с мен....
                              От къде да знам, може пък някой да ми извади и торта...
                              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                              Коментар


                              • От: EDC или (Every Day Carry)

                                Ей това кобурче на 5.11 за техните чанти е уникално
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:59002_019_Alternate1.jpg
Прегледи:1
Размер:50.1 КБ
ID:5464470
                                Лепи си се на велкрото вътре в чантата и не мърда. Онзи ден се опитвах да отлепя едно такова от моаб на 5.11 ей мъка беше ...
                                Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                                A POS
                                0885600200
                                За момента пасажер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X