Обява

Свий
Няма добавени обяви.

EDC или (Every Day Carry)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: EDC или (Every Day Carry)

    Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
    ...Точно за това ще си премълча негативното мнение към макспедишън ...
    Я сподели, че ми стана интересно
    Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
    Seat Leon 2007 1.9 TDI

    Коментар


    • От: EDC или (Every Day Carry)

      Начинът им на работа, ценовото им образуване, качеството на изработка и тн.. са част от нещата които не харесвам в тази марка. Но това е мое мнение и не искам да го насаждам на никой. Имал съм възможност да си играя и тествам техни продукти и според мен не стават. Другите "техни" продукти стават но там цената е тройна на оригинала .
      Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
      A POS
      0885600200
      За момента пасажер

      Коментар


      • От: EDC или (Every Day Carry)

        Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
        .... качеството на изработка .
        ... ? Че са кожодери - ясно, ама качеството.. ? От моя скромен опит са поне на нивото на ТТ и даже едни гърди пред Н4. Дай малко повече детайли
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • От: EDC или (Every Day Carry)

          За да не говоря само от моя опит, скоро ще имам възможността и времето да направя няколко реални теста и проби. Силно се надявам да ме оборят тези допълнителни тестове но едва ли. А това че са едни гърди пред Hazard 4 просто ми е немислимо
          Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
          A POS
          0885600200
          За момента пасажер

          Коментар


          • От: EDC или (Every Day Carry)

            Какво не им харесвате на цените? Хубавите неща са скъпи. Има и алтернатива - Джоралти за 30-40 лева или колкото там струва или ква да е чанта от битака за 5 лева.

            П.П. Цена,време, качество, това е в основата на "Total cost of ownership"
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • От: EDC или (Every Day Carry)

              Точно за това говорим щото при тях това нещо като цена и време липсва. Имат доста артикули които са пребрандирани и излизат от тях примерно 2-3 пъти по скъпи. А човек като се поразрови намира истинския производител и си взима нещото на истинската цена. Пак казвам не съм капацитет и не искам да натъртвам мое мнение
              Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
              A POS
              0885600200
              За момента пасажер

              Коментар


              • От: EDC или (Every Day Carry)

                Сега се замислих.
                Документи с разрешителните и картите.
                Пари в брой.
                ЗИГ СП 2022.
                Нож Викс.
                Мултитул Гербер.
                Два телефона.
                Мозък.

                Преди много години бях като Дуви, но статистиката при мен показва, че почти никога не ми се налага да ползвам други неща. Отделно работя с костюм и няма как. Преди два дни при работа един инструмент се пръсна и разцепи носа на един колега. Ако бях посредата на пустинята вероятно щях да нося чантата на сержанта, но в градска среда притиснах раната с плътни салфетки и след 10 мин беше в болницата, след 20 мин беше залепен и с тетануст и след още 10 мин работихме отново.
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • От: EDC или (Every Day Carry)

                  Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                  А това че са едни гърди пред Hazard 4 просто ми е немислимо
                  Кои точно са H4 и къде ги нареждаш със всичките им 15 артикула за непораснали командоси с пластмасови пушкала ?
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар


                  • От: EDC или (Every Day Carry)

                    Честно казано по добре 15 супер продукта от колкото 100 посредствени. Още докато все още бяха Civilian Lab съм имал възможността да тествам 1-2 продукта и още преди години бяха на много високо ниво. А за не порасналите командоси с пластмасите, те там са друга бира .. там се носи 5.11, Warrior, Blackhawk и тн. .

                    П.п .. що ми трябваше да пояснявам защо не ми харесват макспедишънци
                    Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                    A POS
                    0885600200
                    За момента пасажер

                    Коментар


                    • От: EDC или (Every Day Carry)

                      Чакай сега малко, не дей да казваш лоша дума за 5.11 и блек хоук-а. Нещата им са на високо ниво.
                      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                      Коментар


                      • От: EDC или (Every Day Carry)

                        Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                        Чакай сега малко, не дей да казваш лоша дума за 5.11 и блек хоук-а. Нещата им са на високо ниво.
                        Така де .. ма явно не усети тънкия сарказъм
                        Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                        A POS
                        0885600200
                        За момента пасажер

                        Коментар


                        • От: EDC или (Every Day Carry)

                          Малко извън темата, но не мога да се сетя за марката на скъпите военни раници, които имат джоб за "пушката" на тях. Говоря за раници в ценовия клас над 700 долара.
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • От: EDC или (Every Day Carry)

                            Те вече доста фирми правят допълнителни джобове за пушки от към задната страна на раницата даже и 5.11 изкараха такова нещо. Но предполагам ти говориш за Eberlestock ?
                            Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                            A POS
                            0885600200
                            За момента пасажер

                            Коментар


                            • От: EDC или (Every Day Carry)

                              Такова да. За марката не съм много сигурен. Мерси.
                              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                              Коментар


                              • От: EDC или (Every Day Carry)

                                Някой ползвал ли е нещо на Кондор?Доколкото разбрах фирмата прави предимно еърсофт ранички.Харесъл съм си една тяхна чантичка и мисля да си я взема.
                                Иначе аз имам от около 2 години раница Макспедишън и си я харесвам, но мисля че подобна раница може да се намери за много по-малко пари.Вкъщи имаме и РокИйгъл на Ташев и освен, че не е тактикъл други кусури не и намирам, а и циповете и са по-зле от на Макспедишъна.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X