Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ха познайте магнитуда!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ха познайте магнитуда!

    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
    ...
    При мен "пас". Ни кучета, ни котки сигнализираха.
    И при мен така... А живея в краен квартал, около мен повечето съседи са с котки и кучета. Нито "Мяу" нито "Бау"... Моите две котки и едно куче също не "подсказаха"!

    Коментар


    • От: Ха познайте магнитуда!

      В Бистрица нищо! Дали съм в ред?
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • От: Ха познайте магнитуда!

        Косих тревата на вилата Балша(Софииско)по това време и нищо не съм усетил.
        Honda CRF 250 X
        Touareg 3.0 TDI

        Коментар


        • От: Ха познайте магнитуда!

          Бях в Обеля, на улицата, при гумаджия, жената вика "лошо ми е, върти ми се свят", гумаджията и той, и по едно време ми се подгънаха капачките... Викам си масов петъчновечерен махмурмор, ама една врата се тресна и разни лампи се разлюляха... Тоя път, за разлика отпреди 2 години лашкаше настрани, не нагоре-надолу...
          20 минути по-късно бях във Владо Тричково - нищо не бяха усетили

          Коментар


          • От: Ха познайте магнитуда!

            Аз избивах некъв лагер со големио чук, та и 10-та да беше, немаше да го усетим.

            Коментар


            • От: Ха познайте магнитуда!

              Опитвах се да дремна и кучето(2 месеца) ме разбуди - преследваше нещо на сън и ръмжеше здраво. Тъкмо да му викна и се започна едно плавно люлеене... . Кучъка вдигна глава и се гледахме десетина секунди, после продължи с преследването. Обадих се в АЕЦ-а, на 6 блок, че на 5-ти е лудница - пускови операции, не бяха усетили нищо, само две - три минути се бяха чудили, защо сработва сигнализацията за ниво в различните баци.
              Щирлиц вървеше по улицата и видя бояджия, който замазваше всички нецензурни думи по стените.
              “Аха, модератор“, помисли си Щирлиц !!!

              Коментар


              • От: Ха познайте магнитуда!

                Ай ся де аз пък бях на работа на гробищата и тук никой нищо не усети.....не че по принцип усещат нещо
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • От: Ха познайте магнитуда!

                  Ние бяхме малко преди Сикия и точно разтоварвахме багажа.Първо се чу звуковата вълна,нещо като тътен и после разтресе доста.Аз и детето бяхме на поляната и пак се шубелисах. ''Съквартирантката'' след труса се показа от бунгалото с вика:
                  -Страхотно заметресение,е@а ти кефа!
                  Направо шамар ми идеше да и зашия...
                  Слетобеда,докато бях под водата пак е имало трус,ама нито съм го усетил,нито морските обители се разтревожиха.
                  Към 3,15 сутринта пак се събудих без да знам защо и се,като разскърца онова ми ти бунгало...
                  Тома Томов
                  Вече с Kia Sportage.

                  Коментар


                  • От: Ха познайте магнитуда!

                    http://www.emsc-csem.org/Earthquake/....php?id=387269
                    Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                    Коментар


                    • От: Ха познайте магнитуда!

                      Бях в хоризонтално положение. Едно по-силно и едно по-слабо полюшване, даже се зачудих вярно ли е. От последните три земетресения, на първото бях седнал на другите легнал и всичките ги усетих единствено със задните си части!
                      Щирлиц вървеше по улицата и видя бояджия, който замазваше всички нецензурни думи по стените.
                      “Аха, модератор“, помисли си Щирлиц !!!

                      Коментар


                      • От: Ха познайте магнитуда!

                        Имаше тътен, като гръмотевици от буря.. Но люлеене не усетих.
                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • От: Ха познайте магнитуда!

                          сегашни си пернишки земетресения
                          Все се надявах че две годишна давност вече няма да ни плаши.Ама не съм познал.
                          Румен Николов

                          0888 358 572

                          Коментар


                          • От: Ха познайте магнитуда!

                            Кога това? На сайта на БАН днес има 2. Магнитуд 2 - 2.2. Това ако не си в покой не е сигурно че ще го усетиш.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Ха познайте магнитуда!

                              Някъде коментираха, че сетивата на живеещи в такъв район се изостряли много и те усещали всичко от две нагоре.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Ха познайте магнитуда!

                                Да знаеш ,истина е.А отделно ги познавам и по гадния тътен.
                                Румен Николов

                                0888 358 572

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X