Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ха познайте магнитуда!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ха познайте магнитуда!

    Като гледам картите и таблиците, така добре очертана линия и няколко практически едновременно - с колко ли сантиметра е различна картата от един час насам!
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Ха познайте магнитуда!

      Във Варна единствено котките се поразмърдаха. Кучето както си спеше, така и продължи да хърка (а било пазач, усещало и т.н. и т.н.)...
      Добре е, че тук няма поражения. И че това разтоварва напрежението в земната кора.
      Но като цяло земетресенията не ме кефят - спомням си стражишкото земетресение и Вранча...
      Абе 'супер е' само докато няма щети и загинали.
      Предполагам във Видин още са под стрес след толкова загинали на времето - и затова ми е малко странно да се 'кефим' на природно бедствие......
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Ха познайте магнитуда!

        Бяхме семейно на празненството по случай 24-ти май в центъра на Плевен. След приключване на официалната част, малко се поразходихме и после седнахме да обядваме в пицария на центъра. Абсолютно нищо не усети никой от нас или от останалите клиенти. Ако не ни се бяха обадили по телефона, за да ни питат - дали сме усетили земетресение, нямаше и да разберем.
        Важно е да се уточни, че една част на града (където примерно е нашият квартал, както и почти до централната част) е разположена върху Мизийската плоча. Затова и когато беше предходното по-сериозно земетресение, при нас на четвъртия етаж се усети съвсем леко и не направи впечатление на никого.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • От: Земетресение

          Ок. две минути след земетресението говорех по телефона след няколко опита за набиране. Според мен, мрежата не е изключила, а моментно се е натоварила. В София го усетих ясно, но не беше много силно на 5 етаж.

          Коментар


          • От: Ха познайте магнитуда!

            Още малко данни от района към 17:40ч.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Capture2.JPG
Прегледи:1
Размер:124.7 КБ
ID:5589163
            LZ1PER

            Коментар


            • От: Ха познайте магнитуда!

              Аз бях на стената на язовира в кв. Ботунец, София. Като за сред природата се усети доста стабилно, хоризонтални и дълги полюшвания. Водата се разля върху стената и се върна, около 10 см, около кулата станаха огромни кръгове. Ние се чудехме защо не ни кълве?
              0885600006 - Чичо Коце

              Коментар


              • От: Ха познайте магнитуда!

                Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
                Още малко данни от района към 17:40ч.
                Този район треска го тресе днес ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: Ха познайте магнитуда!

                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  Това ще да е пернишкото....
                  Направо си е то. Дори си го и пише,ако се позагледаш!
                  Иво (таксито) Андреев
                  0988 91 80 50
                  Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                  Коментар


                  • От: Ха познайте магнитуда!

                    Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
                    Много ми хареса.Беше продължително и имаше време да се усети добре.Телефоните блокираха за 10-15 минути.
                    И на мене така! Така хубаво и продължително ми клатеше колата,че почнах да се оглеждам дали нямам наблизо някое одеялце и към Сънчо!
                    Иво (таксито) Андреев
                    0988 91 80 50
                    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                    Коментар


                    • От: Ха познайте магнитуда!

                      В Кърджали си друсна много стабилно....
                      First Man, then Machine!
                      Lada Niva
                      Honda XR 400

                      Коментар


                      • От: Ха познайте магнитуда!

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Във Варна единствено котките се поразмърдаха. Кучето както си спеше, така и продължи да хърка (а било пазач, усещало и т.н. и т.н.)...
                        Добре е, че тук няма поражения. И че това разтоварва напрежението в земната кора.
                        Но като цяло земетресенията не ме кефят - спомням си стражишкото земетресение и Вранча...
                        Абе 'супер е' само докато няма щети и загинали.
                        Предполагам във Видин още са под стрес след толкова загинали на времето - и затова ми е малко странно да се 'кефим' на природно бедствие......
                        Варна е град чудо.Много ясно че там няма да има разрушения.Но трябва да се разтоварва напрежението от време на време.
                        Аз като цяло не се кефя на огромните вълни цунами дето им викат.Спомням си как ги заличи от лицето на земята във Филипините и Япония.
                        И не на последно място смени си кучето явно това не става за пазач.

                        Коментар


                        • От: Ха познайте магнитуда!

                          Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
                          Телефоните блокираха за 10-15 минути.
                          "Вива" си работеше, така се случи, че започнах разговор в началото на труса, и го продължих през цялото време, веднага след това имах още един, сигурно в някои райони мрежата не е могла да поеме моментния трафик?

                          Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
                          Преди това кучетата виеха.Сега пак започнаха да вият......
                          При мен "пас". Ни кучета, ни котки сигнализираха.
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • От: Ха познайте магнитуда!

                            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                            ни котки сигнализираха.


                            Не е вярно . Ниско летеше - на дъжд.Е сега вали.

                            Коментар


                            • От: Ха познайте магнитуда!

                              Бях качен върху джипа / връзвах една камера / и джип взе яко да се клати а бях сам в сервиза , само кучето беше при мен . Помислих че е захапало клетката и клати джипа , а то седеше отстрани и ръмжеше . Чак като видях как се клатят лампите разбрах че има земетресение , доста силно се усети в Стара Загора особено във високите етажи .
                              VEREYA MOTORSPORT TEAM

                              Коментар


                              • От: Ха познайте магнитуда!

                                И тоя път се размина. В Турция има някой съборен комин, ама те и на това се радват.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X