Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ха познайте магнитуда!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ха познайте магнитуда!

    Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
    Така ми се струва или от време на време подрусва за кратко? Мноко кратко и вертикално. 3 или 4 пъти за последния час?
    Абе, подрусва си от време на време... Колкото да ме изнервя. Май не е лошо да поспя накрая!
    "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
    Gabriel Garcia Mаrquez

    Коментар


    • От: Ха познайте магнитуда!

      Ааа ,така повече не може.Довечера се махам от Перник да се наспя.Спането в кола,или по скоро имитацията на спане нещо не ме кефи.Искам да легна в леглото и то по никакъв начин да не се движи.
      Румен Николов

      0888 358 572

      Коментар


      • От: Ха познайте магнитуда!

        Добро утро,
        още един пример, че паниката е най-големия проблем при земетресения и други такива.
        в 16 етажен блок дето няма и една паднала книга съседката 16-17 годишно момиче си потрошило и двата крака. Как точно е станало като всички дето излязоха навън мирно и тихо си слизаха по стълбите нямаше смут и паника.Е качихме се с асансьора после.

        Поздрави

        Коментар


        • От: Ха познайте магнитуда!

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          Не е спирала да се крие. Набързо хапна към 15.00 и от тогава е във ваната. И сега е там.
          Мойта маца е в същото състояние. Движи се приклекнала, с огромни уплашени очи. От снощи се е залостила в един гардероб, в най-тъмния ъгъл. Май изобщо не е яла от началото на трусовете.

          Но, както се казва, 1.2 промила по Собиески бият 5.8 по Рихтер.
          Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
          Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

          Коментар


          • От: Ха познайте магнитуда!

            Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
            Е това обяснява всичко - кратко, точно и ясно. Пък аз бях тръгнал да се притеснявам... А то екстензионния колапс бил напълно под контрол. Само за алпийския ороген де, да не си помислите нещо.
            Гледай картите. Достатъчни са. Другото е за някой, дето това работи.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Ха познайте магнитуда!

              Първоначално публикуван от feersum Преглед на мнение
              Мойта маца е в същото състояние. Движи се приклекнала, с огромни уплашени очи. От снощи се е залостила в един гардероб, в най-тъмния ъгъл. Май изобщо не е яла от началото на трусовете.

              Но, както се казва, 1.2 промила по Собиески бият 5.8 по Рихтер.
              Вече имаме отбой. Размърда се.

              Коментар


              • От: Ха познайте магнитуда!

                Много страхливи котки имате.

                Тука една дребна топка косми така и не се събуди, а моя котарак (който видях вчера наобед) само ме наруга за отсъствието ми и си поиска двойна порция храна (ама той винаги си иска).

                Коментар


                • От: Ха познайте магнитуда!

                  Благодаря за картите и анализа.
                  Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                  Коментар


                  • От: Ха познайте магнитуда!

                    http://www.slideshare.net/nikmik/ss-4376688
                    Сеизмично райониране на България съобразено с изискванията на Еврокод 8.
                    П.П. Много интересна информация с различни периоди на поватаряемост.
                    и доста обяснения ако някой го интересува повече.
                    LZ1ZAH

                    Коментар


                    • От: Ха познайте магнитуда!

                      Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
                      http://www.slideshare.net/nikmik/ss-4376688
                      Сеизмично райониране на България съобразено с изискванията на Еврокод 8.
                      П.П. Много интересна информация с различни периоди на поватаряемост.
                      и доста обяснения ако някой го интересува повече.
                      Чукча не читатель... Горе съм прикачил същото като PDF, все пак. И е на сървъра на форума, а не някъде си, за където трябва поне гейбук акаунт.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Ха познайте магнитуда!

                        Не го видях! Виновен
                        LZ1ZAH

                        Коментар


                        • От: Ха познайте магнитуда!

                          http://www.bnews.bg/article-50691#.T7yXV9QkH8Y.facebook

                          Коментар


                          • От: Ха познайте магнитуда!

                            А при мен и на 6ти етаж и в мазето имаше паднали неща. Иначе няма и една пукнатина.Сградата е монолитна стоманобетонна конструкция без носещи стени.

                            Коментар


                            • От: Ха познайте магнитуда!

                              Както вече писах, след първия трус, кучката я заварих будна, права на дивана, на който спи и леко кисела.
                              Още се чудеше на коя страна да си легне.
                              Вероятно не ги предугажда събитията, но много добре "чете" моите настроения, които явно излъчвам и като промяна в миризмите, които тя долавя безпогрешно.
                              Тъй като си бях пред насиране, ако беше продължило още малко, щеше да се усеща и от хора с лошо обоняние.
                              Добрата новина, въпреки близоста на Банкя до епицентъра е, че щети няма!
                              При съседите също.
                              Чак вечерта си дадох сметка, че тук не беше толкова тресене, колкото силна вибрация, изглежда, придружена с нискочестотни трептения - на границата, или малко под чуваемата бариера.
                              Подобни честоти предизвикват необяснима паника у хората, а инфразвука, доколкото знам, е мислен да се използва и като оръжие.
                              Едно време чувах 20херца - до 18 килохерца, преди няколко години, когато се замерих последно не различавах 10килохерца ... долния диапазон не страда от възраста.
                              Падналите предмети в къщи се изчерпват с две батерийки тип АА, които бях оставил прави.
                              Ще занеса тостера на долния етаж, че най-големия страх у мен пораждаше злокобното му дрънчене.

                              Бъдете здрави!
                              Life is too short to drive dull cars!

                              Fight global warming !
                              ... turn on your A/С !

                              Коментар


                              • От: Ха познайте магнитуда!

                                Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
                                Както вече писах, след първия трус, кучката я заварих будна, права на дивана, на който спи и леко кисела.
                                Още се чудеше на коя страна да си легне.
                                Вероятно не ги предугажда събитията, но много добре "чете" моите настроения, които явно излъчвам и като промяна в миризмите, които тя долавя безпогрешно.
                                Тъй като си бях пред насиране, ако беше продължило още малко, щеше да се усеща и от хора с лошо обоняние.
                                Добрата новина, въпреки близоста на Банкя до епицентъра е, че щети няма!
                                При съседите също.
                                Чак вечерта си дадох сметка, че тук не беше толкова тресене, колкото силна вибрация, изглежда, придружена с нискочестотни трептения - на границата, или малко под чуваемата бариера.
                                Подобни честоти предизвикват необяснима паника у хората, а инфразвука, доколкото знам, е мислен да се използва и като оръжие.
                                Едно време чувах 20херца - до 18 килохерца, преди няколко години, когато се замерих последно не различавах 10килохерца ... долния диапазон не страда от възраста.
                                Падналите предмети в къщи се изчерпват с две батерийки тип АА, които бях оставил прави.
                                Ще занеса тостера на долния етаж, че най-големия страх у мен пораждаше злокобното му дрънчене.

                                Бъдете здрави!
                                Бая народ твърди, че инфразвуците се използват за оръжие, пък за София само маса хора са сигурни, че има много такива нискочестотни излъчватели. Технически е възможно сякаш, той звука не се чува, но стресира... остава и да има някой дето да му трябва стресирана маса от оФце... Другите пък са сигурни, че това пак е работа на зловещата ХАРП-шина или там, както му е абревиатурата...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X