Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българската военна медицина, на световно ниво и повод за гордост...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Българската военна медицина, на световно ниво и повод за гордост...

    Имаме много неща с които можем да се гордеем, които са и световен принос. Незнайно защо сме склонни голяма част от тях да пропускаме и неглижираме. Затова и специално обръщам внимание, който не е прочел статията за д-р Парашкевов. http://www.offroad-bulgaria.com/content.php?r=3103-Полк-д-р-Александър-Парашкевов-Истинската-война-е-по-пътищата

    полк. д-р Парашкевов е участвал на практика във всички военни мисии в последно време. Бил в бойна обстановка къде ли не. С натрупан уникален военен и лекарски опит от всякакви ситуации и държави. Ще се радвам ако и в бъдеще четем и научаваме повече от него, а той много има какво да разкаже...
    VPetrov.photography

  • #2
    От: Българската военна медицина, на световно ниво и повод за гордост...

    Благодаря, че обърна внимание. Аз лично я бях пропуснала, а наистина е интересна.
    Освен високата квалификация на военните медици, която наистина е повод за гордост, и показателната статистика, която д-р Парашкевов цитира, на мен лично ми прави впечатление още един много сериозен момент в неговите думи: а именно, за ефекта от ясните протоколи за действие при инцидент, който намалява в пъти травматизма. Струва си да се помисли и върху този аспект на проблема по пътищата.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X