Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доброволческа група за действие при бедствия и аварии / към Столична община /

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Доброволческа група за действие при бедствия и аварии / към Столична община /

    Не знам дали мястото на темата е точно тук, но не намерих по-подходящо.

    Става въпрос за "Доброволно формирование на Столична община за действие при възникване на природни бедствия и крупни промишлени аварии".

    Някои от вас знаят, че след потопите от 2005 г. започнах силно да се интересувам от всякакъв вид информация, свързана с превенция, действие и противодействие при бедствия и аварии /главно се интересувах от наводненията/.

    Началота на тази година съвсем случайно попаднах на информация в нета, че се сформира група от доброволци, която да вземе активно участие по време на такива събития.
    Ето я и нея:



    Свързах се със служители на посочените телефони и уредихме среща. На нея хората ме запознаха набързо с материята и подадох декларация, с която изявих своето желание за участие в организация от такъв тип.

    Днес ни извикаха на "Московска" 33 за да ни връчат готовите договори и да ни обяснят за обучението. Планираното първоначално обучение е 2 седмици и ще се проведе в Международния център в гр. Монтана.
    За тази година обаче обучението щяло да трае няколко дни, защото голяма част от доброволците нямат възможността да отсъстват за такъв период от време.

    Ето и програмата за встъпителните обучения:










    Това е предметът на договора






    Максималният брой на хората в групата е 266 човека. Към днешна дата са едва 18.
    Аз смятам, че причината за това е липсата на информация.
    За това сметнах, че ще е добре да публикувам тема във форума
    Последно редактирано от Evgeni Enduro; 25-11-11, 14:29.
    "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
    А+
    LZ1DRZ

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X