Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скок от 52м в море

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скок от 52м в море

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:atanas_kipchak_1982.jpg
Прегледи:1
Размер:54.2 КБ
ID:5947260
    Кипчак русия 1982 скок от 52 м. Атанас Малеев от пирдоп

  • #2
    От: Скок от 52м в море

    ако някой иска да стане известен, аз спонсорирам скок от Аспаруховия мост (58м). На тия(от клипа) не вярвам.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #3
      От: Скок от 52м в море

      http://en.wikipedia.org/wiki/Harry_Froboess
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • #4
        От: Скок от 52м в море

        http://www.youtube.com/watch?v=e1zKgvMoPQU

        Това също мисля е доста красноречиво на какво е способен човек със достатъчно тренировки и отдаденост !
        Няма кал - Няма кеф !!!
        Suzuki Samurai LJ410 1984
        Suzuki LTZ400 2008
        Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

        Коментар


        • #5
          От: Скок от 52м в море

          Скачач от Аспаруховия мост вече имаме - Росен от Адреналин. Е скока не беше точно като коментирания, но си беше почти свободно падане .

          П.С. За незапознатите със случая пояснявам, че става дума за скок със запасен парашут, който се отваря само частично. Слава Богу Роската се размина леко.
          Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

          Коментар


          • #6
            От: Скок от 52м в море

            Аз не бих казал, че темата е подходяща за Оцеляване, екипировка, обучение и безопасност По скоро е за Екстремни спортове
            Все пак тук изобщо не става дума за оцеляване, а по-скоро кой как може да си вдигне адреналина (ако е възможно без да се нарани).
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • #7
              От: Скок от 52м в море

              Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
              Скачач от Аспаруховия мост вече имаме - Росен от Адреналин. Е скока не беше точно като коментирания, но си беше почти свободно падане .

              П.С. За незапознатите със случая пояснявам, че става дума за скок със запасен парашут, който се отваря само частично. Слава Богу Роската се размина леко.
              А защо куца напоследък? Че ми е кофти да го питам.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #8
                От: Скок от 52м в море

                Знам че скокове във вода се правят стандартно(и най-от високо) от 24метра.Ако има някакви рекорди споделете ги на български, за да стане ясно.

                Коментар


                • #9
                  От: Скок от 52м в море

                  В края на 70-те и началото на 80-те, варненските скачаха от Ми-14 от примерно 20 метра, не съм чувал да е надминато някъде по света.
                  Да, това с всичката железария по човека, и с отваряне на парашута, напуска борда при примерно 250 км/ч постъпателна скорост. Щатните ПД, не спасителните на катапултите на изтребителите, нормален десант.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Скок от 52м в море

                    С покойна ми майка, Бог да я прости, работил един ненормалник, дето след хокеен матч, завършил със загуба на неговият отбор, мъртво пиян през зимата скочил от този мост в незамръзващият целогодишно Енисей. Е, скочил от някакви 26 метъра височина, ама в ледените води. Не се пребил при приводняване, не се удавил, не умрял от хипотермия. Извадили го с катер, човек се събудил без грам спомени в изтрезвителното.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Скок от 52м в море

                      Сибирски, имаме една приказка: "Пияния и Господ го пази..".
                      Nothing comes from nothing...

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X