Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Електрошок

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Електрошок

    Не ви ли писна?


    Гледам от по 8 долара има някакви кекави електрошокови червилца или поне това им е формата,не са моя цвят обаче та да питам.

    Законно да го носиш,законно да стои в колата или у вас та от там един мерак...........не си е работа.

    Кой марки и модели са добри,кое като модел вьрши работа в кьщи,кой е добьр за колата и кой да си се шмиткаш с нещо?По логика тоя за кола или за в кьщи трябва да стреля нещо с кабелче,не можеш да ма'аш с палката,няма място поне в моите коли,кабрио за едната сопа няма да купувам.Има тип бокс обаче,избоксваш го и пада на рамката на стьклото,да докаже после,че сьм го гонил седнал в колата си.

    Та кое става,кое какво и коя марка да гледам.Като им гледам цените може да споделите трите основни за мен -за дома,за колата и за в гората.







    Тия дни само тема В каква кофа да го давя.............. не сьм пскал,но приемете,че ме е налегнал СТРАХА.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: Електрошок

    Това па кьде се появи,МОЛЯ някой да го премести кьдето му е мястото.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: Електрошок

      Бенц, плашиш ме - късо .357, дълго .357, помпа, нож, спрей за хора, спрей за мечки, за .45 се оглеждаш, сега електрошок... казвай какво знаеш, което ние не?! Ако пуснеш тема и за бронежилетка и AR-ка, започвам да събирам консерви и си купувам помпа за обратна осмоза!
      42

      Коментар


      • #4
        От: Електрошок

        Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
        Бенц, плашиш ме - късо .357, дълго .357, помпа, нож, спрей за хора, спрей за мечки, за .45 се оглеждаш, сега електрошок... казвай какво знаеш, което ние не?! Ако пуснеш тема и за бронежилетка и AR-ка, започвам да събирам консерви и си купувам помпа за обратна осмоза!
        Аз вече чакам въпроси за Зарин, Зоман и други средства за самоохрана Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bm.gif
Прегледи:18
Размер:6.4 КБ
ID:5521589
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • #5
          От: Електрошок

          Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
          Бенц, плашиш ме - късо .357, дълго .357, помпа, нож, спрей за хора, спрей за мечки, за .45 се оглеждаш, сега електрошок... казвай какво знаеш, което ние не?!

          Тайна няма,има факти които вие или поне повечето от вас не знаете и ето някои от тях.

          68 килца сьм,преди едно кьсо време си взех и тукашния паспорт та няма как да ме изритат лесно за малка грешка при стрелбата да речем,преди години ми смениха и едното коляно с титанче та и в бягането сьм зле,но пьк ми нарастна злобата ако може още на кьде.
          Живея на задьнена уличка последната врата в дясно на пьрвия етаж или това по нашенски 3 стьпала и си ми в хола кьдето си играят 5 и 2 годишните ми синове.Аз като един мальк злобар дупе давам те да са живи и здрави,зьб за чене или око за 2 ако стане нещо.

          До тук представяш ли си как ни скорост имам ни маса от 120 кила ни шанс да му обяснявам с паднало перде,че така не се прави.По закон влиза и дьржи пистолет ГО СТРЕЛЯМ с каквото там имам от изброените от теб.Влиза пиян обаче и е 120 кила,крещи и размахва баници колко на жената дупето.Какво го правя такьв,не мога да го стрелям.Прьскам го сьс спрейчето ма той пьк кьорав и диша с гьзь си.После какво,една маса да му бия в тиквата ли?


          Отделно носим по малко пари кеш тук таме,мотаме се из разни странни места по странно време,част от работата ни е,не знам кьде ще замрькна.Пищов не мога да нося,нямам разрешителното,но мога да мькна с мен спрейче и нещо жичкаджийско.Това май включва Мексико и Канада.Айде Канада я остави,там много кофти пичове няма,Мексико обаче колко искаш,между Кабо и Ла Паз само тая година имам 6 врьтки с кола под наем,един да спре до мен докато пикая и си еВа мамата,очилата са ми колко половината им заплата там / да не ходя кьорав след време /.


          Нищо не знам,нищо не се е случило и се надявам да не се случи.А кажи ми що имам 3 резервни комплекта джанти,да не чакам дупки да се появят по магистралата?Ма си ги имам де,седят и чакат,знае ли човек.



          Нали знаеш - няма такова нещо като достатьчна мощ или сигурно място,всичко е от гледната точка.


          На кантара не слагам кьде живея като Щат и законите му и цената на всичко това.Ако при вас пушка е 10 заплати тук няма и 5 стека цигари,а магазина е на 3 преки от нас.


          Така как е?Споко,нищо кофти не знам да се вари,знам,че в Сьбота сьм на Орьжейно изложение и се ослушвам кое,какво и защо може да ми потрябва,че да знам какво да пазарувам.



          Сега по-малко уплашен ли си???
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: Електрошок

            Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
            Аз вече чакам въпроси за Зарин, Зоман и други средства за самоохрана [ATTACH=CONFIG]630565[/ATTACH]

            Ооооо Дробе,спокойно можеш да предположиш,че сьм несериозен един такьв някакьв.Имам да те питам камьк за точене 1000 с керемиден цвят нормално ли е да се изхабява леко,но видимо от наточването на 5 малки ножа,но ще ползвам другата тема.


            Ако ми идваш на гости обаче чукай пьрво
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: Електрошок

              Да не би да е свързано с 17-ти следващият месец?

              Коментар


              • #8
                От: Електрошок

                Ела да живееш в Несебър.
                Тук никой не помни, кога е било последното убийство.

                Коментар


                • #9
                  От: Електрошок

                  Единственото електрошоково устройтво което съм притежавал и сйм му се кефл много е Тейзър.... Тейзван съм на два пъти (част от задължителният курс) и наистира работи гадината. Всички други електрошоци не ги препоръчвам защото:
                  1. Изискват физически контакт с престъпника.
                  2. Ефективни са само през много тънка дреха или на голя кожа.
                  3. Хората имат различно собствено съпротивление и на част от тях електрошоковите устройства не работят.

                  Тейзара е напълно различна бира защото честота на тока "сече" алфа вълните на мозъка и най общо казано имаш 5 секунди "празни" от спомени като ти пуснат импулса. Отделно си работи на три четири метра.
                  Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                  No man left's behind !!!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Електрошок

                    Сибирски какво ще става на 17ти другия месец?Да не знаеш нещо което аз не знам?Да не бьркам в стратегията за отбрана?




                    Несебьр викаш а?Там не ма са се опитвали да ме спрат с ИФА над моста на Ропотамо в 3 сутринта,отивахме да купим едно място в Китен и тогава парите бяха едни странни с чувалите се носеха.И благодарение на това,че не беше духач не пожела да се включи на думите Ела му духни......и изваден през джама.Те с винкели трима,ние скромни.
                    Та не ти схващам логиката Да бе мирно седяло......и молило се да е кьсметлия.




                    Давайте по темата,че избора на тия е ОГРОМЕН.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      От: Електрошок

                      Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                      Единственото електрошоково устройтво което съм притежавал и сйм му се кефл много е Тейзър.... Тейзван съм на два пъти (част от задължителният курс) и наистира работи гадината. Всички други електрошоци не ги препоръчвам защото:
                      1. Изискват физически контакт с престъпника.
                      2. Ефективни са само през много тънка дреха или на голя кожа.
                      3. Хората имат различно собствено съпротивление и на част от тях електрошоковите устройства не работят.

                      Тейзара е напълно различна бира защото честота на тока "сече" алфа вълните на мозъка и най общо казано имаш 5 секунди "празни" от спомени като ти пуснат импулса. Отделно си работи на три четири метра.

                      По втора точка лесно,тук зимата е 15 градуса,лятото 28 и наистина става като при куршумите които избирам,не гледам какво пробива кожух или кожени гащи,тоя да е умрял от жега ако ме напада с такова.


                      Аз точно физическия контакт се опитвам да избягвам,достатьчно сцепени вежди и брада имам,почва да ми се губи красотата.


                      Я кажи модел аз докато ровя.Вие какво предлагате там?
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #12
                        От: Електрошок

                        Taser C2 Taser/Stun Gun Gold Kit




                        Това ли е модела?
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #13
                          От: Електрошок

                          Бенции ... я ако ходиш на изложението в събота , много молим да ми завземеш един Тейзър (плащам си кат ливанец, одмах!).. и при следваща визита (бачо ти рече - скоро) да направим едно приемо-предавателно мероприятие.
                          Тук тия харните тейзъри ги дават по-строго от пишчОвите да им се невиди. А така да си имам едно дОма .. няма да е зле
                          Последно редактирано от Slick; 25-09-13, 23:23. Причина: забравих да кажа МОЛЯ

                          Коментар


                          • #14
                            От: Електрошок

                            е те такова нещо ... дето хем от разстояние .. хем и при контакт може да работи

                            There are five main types of stun guns made by Taser used by law enforcement agencies:
                            • M26: A high-powered weapon marketed to police forces to stop "highly combative individuals." A burst of compressed nitrogen launches two small probes attached to the device by conductive wires. From as far as 10.6 metres, the device transmits electrical pulses through the wires to immobilize a person. Also has a laser sight for aiming.
                            • X26: A smaller model introduced in 2003. Launches two small probes as far as 10.6 metres.
                            • X3: A triple-shot semi-automatic introduced in 2009. Capable of deploying three separate sets of two small probes as far as 10.6 metres as a backup shot in the event of a miss or to stop up to three separate targets.
                            • X2: A double-shot semi-automatic introduced in 2011. Capable of deploying two separate sets of two small probes as far as 10.6 metres as a backup shot in the event of a miss or to stop up to two separate targets.
                            • XREP: A CED projectile deployed by a pump action 12-guage shotgun round capable of hitting targets as far away as 30 metres.

                            The company also makes stun guns for personal use:
                            • C2: Introduced in 2007, smaller than its predecessors and comes in nine colours. Launches two probes as far as 4.5 metres.
                            • X26C: Modelled after the X26 but formatted for personal use. Has a range of 4.5 metres.
                            • Advanced Taser M18/M18L: Modelled after the M26 with a range of 4.5 metres.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Електрошок

                              Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                              Бенции ... я ако ходиш на изложението в събота , много молим да ми завземеш един Тейзър (плащам си кат ливанец, одмах!).. и при следваща визита (бачо ти рече - скоро) да направим едно приемо-предавателно мероприятие.
                              Тук тия харните тейзъри ги дават по-строго от пишчОвите да им се невиди. А така да си имам едно дОма .. няма да е зле

                              Има розов

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:41O6-ehXDmL._SX342_.jpg
Прегледи:1
Размер:10.5 КБ
ID:5521599

                              От бьрза проверка излиза,че това е един от ТОП 3 тизьра на пазара.За да не се скьсвам да чета,че ми се е сьбрал матрял за отбрана ще изчакам Кучето да каже за това ли говори за да сьм сигурен.Той с това се занимава до колкото знам,а и явно има опит,аз само сьм бит,не са ме тизвали никога


                              Колко е незаконно притежанието на това там при вас?След месец идваме кьм Сиатьл та да знам да ти го подаря ли,а ти да си купиш дьвка за 350 кинта или не,да не ставам нелегален тьрговец на забранени от закона неща.Подарька у Щата Вашингтон,теб не те и знам кьде ще го носиш,не си ми казьл.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X