Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой с впечатления от брадвичката от промоцията на Лукойл?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой с впечатления от брадвичката от промоцията на Лукойл?

    В момента Лукойл имат промоция на richardson sheffield (нещо не мога да я намеря). Загледах се в брадвичката, която излиза 20 лв. В джипа имам лопата, кирка и брадва, с дръжки по размер на багажника, които пречат като слагам плоски неща отгоре. Малката брадвичка би ми спестила една дръжка. Разгледах я запечатана, но нещо се усъмних в острието. Ако някой я е докосвал разпечатана, моля да даде мнение!

  • #2
    Взех си една, понеже ми изхвръкна от дървения сап една друга със същите размери. Ами... тъпа е, трябва ѝ точене. Не е нищо особено като "ергономия" на дръжката. Не я ползвах много интензивно и не знам колко ще изкара. Скоро не съм купувал брадва и не знам с тези размери дали няма по-хубави в железариите на същата цена.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      Ако е за заточване не е проблем, иначе не ми се струва нещо по-различно от повечето от тоя тип по железариите, просто излиза на половин цена. Метнах я в багажника, но в интерес на истината не съм я разопаковал и пробвал. Между другото от предишна промоция имам един комбиниран инструмент - раздвижен ключ, брадвичка, клещи, отверка и т.н. в едно. Е, онзи ден да стегна една гайка на велосипед и го счупих, рамото на раздвижния ключ. Някаква сплав наподобяваща цам.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • Самодържец
        Самодържец коментира
        Редактиране на коментар
        Сега я разгледах по-обстойно - ми като за 20лв си е. Изглежда посредствено качество и има нужда от заточване, ама то и заточване с оформяне ръба отпред. Не казвам, че няма да върши работа.

    • #4
      някакво сравнение с тези?


      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • #5
        Не я разбирам темата.
        брадва за 20 лв е излязла от завода с печалба на 10 кинта. Грубо казано има вложени материали за 6 лв, 3 лв производствени разходи и 1 лв печалба.

        Демек за толкова пари толкова.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #6
          Е, ти какво искаш - брадва за 300 лева? Темата е като за "инструменти от Лидъл" и т.п.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • turtey
            turtey коментира
            Редактиране на коментар
            Ма става ли, ма сравнения, ма анализ на материалите, ма курамиянко.
            За двайсет кинта ако те кефи на външен вид купуваш. Ако случайно е читава си печеливш. Ако не, пиеш една студена вода и това е.

          • Bogoljub Gagic
            Bogoljub Gagic коментира
            Редактиране на коментар
            20 кинта + 10 точки / лепенки от някаква игра на "Лукойл". Аз така или иначе ходих на Бетономорието, там почти няма други бензиностанции, та точките така или иначе ги направих, затова купих въпросната брадва, иначе щях да си купя от магазин.

          • turtey
            turtey коментира
            Редактиране на коментар
            Е така де.
            Харесала ти е, купил си я.

        • #7
          Дайте една снимка на тая брадвичка де.
          Че да взема да зареждам и от Лук...л.
          Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
          ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

          Коментар


          • Пенчо
            Пенчо коментира
            Редактиране на коментар
            На лука и Фискарс за без пари да дават - не бих зареждал.
            Лични пристрастия.

        • #8
          Първоначално публикуван от ognqn Преглед на мнение
          Дайте една снимка на тая брадвичка де.
          Че да взема да зареждам и от Лук...л.
          Ето я промоцията

          Коментар


          • #9
            От предишна промоция си купих готварски нож,на същата фирма-тежи много,не реже.Та и брадвичката вероятно е минала покрай Фискарс или Щил.Колко паре,толко музика.Ама може би е по-умно да даде човек и тройно за нещо качествено,което ще му върши работа.Жената си работи с един нож "Солинген",а тучовете не пипва...

            Коментар


            • #10
              И на бензиностанцията ги разглеждах и тук пак , та тези уж “нормалните " цени ми се виждат ала бала...., колкото за подлъгване.
              Ще е същата като качество , колкото на същата цена у кварталните бакалии за железария....
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • Самодържец
                Самодържец коментира
                Редактиране на коментар
                И аз това споделих.

            • #11
              Всички прИмоции,каращи те да събираш точки,за да ти дадат уж по-добра цена,обикновено са:2 в 1.Правят повече оборот от обичайният,и ти продават на реалната му цена нещо,което не се продава,Обаче ти си доволен,че уж си го взел на половин.Когато осъзнаеш,че си измамено камилче,си измисляш някакво оправдание-все ще влезе в някаква употреба...

              Коментар


              • Самодържец
                Самодържец коментира
                Редактиране на коментар
                Тъй ли? Нямаше друга бензиностанция, та заредих там и ми дадоха една листовка и стикерчета точки за две. Викам тъй и тъй дай да погледна какво-що, викам ще е брадвичка. Случи се обаче, че зареждането бе съчетано и с проверка "таен клиент", по която ти дават 20 кинта и 3лв за топла напитка от стойността на касовата бележка. Та реално ми е дошла брадвичката за без пари. Та никой не ме е карал да събирам точки, просто звездите така са се наредили.

            • #12
              Промоциите на Fiskars по хранителните магазини са наистина реални и си взимаш продуктите на 1/2 цена.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X