Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нож Асеро Толедано-ревю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нож Асеро Толедано-ревю

    Здравейте, днес ще ви предствя един нож на фирмата Асеро Толедано-Ботевград.

    Предистория:Тъй като качих няколко снимки във форума, nojoman ми подари ножчето, за което искам да му се отблагодаря.Като дойде съобщението от еконт тичах до офиса и нямах търпение да си го взема и да стигна до нас да го отворя.Стигнах, отворих го и се изненадах, на снимаката изглеждаше много по различно.Така реже че направо нямам думи да го обясня, стана малък инцидент днес с него, отрезах си малко от горноя края на показалеца, при нокъта, ама защотоне видях как бях хванал един лист от хартия и се секнах. Дялах едни изсъхнали борове и на ножа му нямаше нищо, после рязах салам, салата, сирене, кашкавал, луканка и картофи, още бръсне с лекота, космите хвърчат от ръката ми.

    Малко ТТ данни:
    Дължина:
    На острието е 12 см.
    На дръжката е 14 см.
    На целия нож е 26см.
    Дебелина:
    На острието е 4 мм.
    На дръжката е 1.5 см.
    Широчина:
    На острието е 3.5 см.
    Тегло:
    На ножа е 350 гр.
    На канията е 50 гр.

    Стомана: 440 ц, закалена на 59-61 единици по рокуел, не е за сечена а по-добре да се реже/дере с него. За сега този нож ми е с най-добра стомана.
    Дръжка: С чирени от дърво, и гардове от меснг, удобен захват, всякак можеш да го хванеш и няма да искаш да го пуснеш .Незнам като се намокти ще се плъзга ли, не обърнах внимание, но сега няма да го опитвам, нали се порязах и като ми влиза вода ме боли доста, е все пак се мия де, да не си помислите че не си мия ръцете .Но ако ако го намокря няма да се изплъзне заради гардовете.

    Кания: 5мм дебела, направена от телешка кожа, ножа влиза много добре в нея, няма изпадане, пробвах го дали ще изпадне като го обърнах и потръснах и не падна, дори въобще не се измести. Изглежда много здраво в нея, канията също е здрава.
    Заключение:Ножа го имам от няколко дни, по-нататък след като добия повече лични впечатления, ще ги постна тук.
    Утре чакам едно ножче и нямам търпение, ще се похваля за него, дано дойде утре, ако не в понеделник. :-|

    Само да добавя, раницата която се вижда до ножа в последната снимка не ми е ученическата, а е тази дета вътре са ножовете.

  • #2
    От: Нож Асеро Толедано-ревю

    Колега искам да те питам откъде видя този модел и си го поръча .Като напиша в нета нож Асеро Толедано.ми излизат някакви форуми със коментари ..Искам да си поръчам и аз един такъв нож .Пиши ,ако искаш и на лична ...Благодаря ти Предварително..
    Kia Sportage 2.0 SOHC- KИЯ - пия само раКИЯ!

    Коментар


    • #3
      От: Нож Асеро Толедано-ревю

      Първоначално публикуван от cancel Преглед на мнение
      ......ми излизат някакви форуми със коментари ....
      Ми прочети ги тези коментари де! А човека дето ги прави се казва Красимир Шанков.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X