Обява

Свий
Няма добавени обяви.

T.Rex(или Бакаут 2)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • T.Rex(или Бакаут 2)

    Здравейте,колеги!Този нож е продължение на темата"бакаут"..ама понеже желанието на клиента беше да е голямогабаритен - кръстих го на Тиранозавър Рекс - най-едрия хищник,съществувал на земята.
    ТТДанни:Общ размер-305 мм,тегло - 380 гр.Острие - 175
    х 33 х 6,5 мм.Материал-инокс(нож от кътър,заводска ТО).Ръкохватка:130 х 33 х 23(в средата), гард-инокс,месинг,текстолит,вставка - биволски рог, дръжка - бакаут, пета - инокс.Сглобка - нанизан,епокс,месингова гайка на петата,разклеп на резбата.Канията си е традиционната ловна,лицева телешка кожа 3,5 мм,тонирана,импрегнирана с прополисов вазелин(за да не потъмнее естествения цвят),две копчета-за сигурност(тежичък е)..този път успях да намеря без идиотския надпис Адидас.
    Лични впечатления:на мене ми е изключително неудобен-тежък,на кръста ми виси като кавалерийска сабя(ама и аз съм си 1/2 порция,де..).За разфасоване ще върши добра работа,ама за дране ще е неудобен(дано притежателя му да е едричък).Така..сега да пробвам да кача снимки, и със здраве!
    Прикачени файлове

  • #2
    До: T.Rex(или Бакаут 2)

    Е, майсто Сачмо, добре си го докарал, това е един наистина страхотен боен нож. Става за клане, цепена на кокали, но май ще е трудно да се нареже луканка с него. Иначе шапка свалям за изработката, както винаги забележителен дизайн.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #3
      До: T.Rex(или Бакаут 2)

      Прекрасен е.

      Коментар


      • #4
        До: T.Rex(или Бакаут 2)

        Браво бай Сачмо !
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • #5
          До: T.Rex(или Бакаут 2)

          Ножът наистина е страхотен, но не е боен. Без гард много лесно можеш да се нараниш...
          Only after the last tree has been cut down,
          Only after the last river has been poisoned,
          Only after the last fish has been caught,
          Only then will you find that money cannot be eaten.

          Коментар


          • #6
            До: T.Rex(или Бакаут 2)

            Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
            .. но не е боен. Без гард много лесно можеш да се нараниш...
            Правилно-ловен е..но гард си има.Е, за боен не е достатъчен..ама пък и "свиньето" се "оправя", след като е отстреляно..,със здраве!

            Коментар


            • #7
              До: T.Rex(или Бакаут 2)

              Ножа беше поръчан от мен . Изобщо не е голям , както казва един колега от дружинката ,,ти ми дай прасето а аз и с капачка от консерва ще го оправя ,,това го казвам за това че с по-големия нож може в някой случай ръката да се измори по-бързо но в много други има предимства.Темата не е тази ,а това че Сачмо е направил един ВЕЛИКОЛЕПЕН за мен ловен нож УНИКАЛЕН с изработката си както на острие ,дъжка и кания.БЛАГОДАРЯ ТИ МАЙСТОР Сачмо за прекрасното голямо бижу.
              [/SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • #8
                До: T.Rex(или Бакаут 2)

                Първоначално публикуван от hil Преглед на мнение
                ..БЛАГОДАРЯ ТИ МАЙСТОР Сачмо..
                Радвам се,че си доволен, и ти желая голяма СЛУКА през новия ловен сезон,със здраве!

                Коментар


                • #9
                  До: T.Rex(или Бакаут 2)

                  Първоначално публикуван от hil Преглед на мнение
                  Ножа беше поръчан от мен . Изобщо не е голям , както казва един колега от дружинката ,,ти ми дай прасето а аз и с капачка от консерва ще го оправя ,,това го казвам за това че с по-големия нож може в някой случай ръката да се измори по-бързо но в много други има предимства.Темата не е тази ,а това че Сачмо е направил един ВЕЛИКОЛЕПЕН за мен ловен нож УНИКАЛЕН с изработката си както на острие ,дъжка и кания.БЛАГОДАРЯ ТИ МАЙСТОР Сачмо за прекрасното голямо бижу.
                  Ах ти скришник, щом е твой, значи ще го видя на живо. Завиждам благородно.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #10
                    До: T.Rex(или Бакаут 2)

                    Злати с удоволствие ще ти бъде показан и то в действие върху нещо свинско та дори това да е вратна пържола.
                    [/SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • #11
                      До: T.Rex(или Бакаут 2)

                      Първоначално публикуван от hil Преглед на мнение
                      ...та дори това да е вратна пържола.
                      ..за да е в съответствие с ножа - пържолата требе да е от врата на кафърски бивол..

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X