Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

    Ами при изпадане на пружината което става само при много невнимателно боравене инструмента не остава нефукционален просто няма какво да прикрепва битовете да не падат ако се внимава си работи безпроблемно аз съм го експлоатирал и без пружината.
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #77
      От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

      В един друг форум всички бяха на мнение, че хората занимаващи се с офроуд съсипват мултитуловете най-бързо и качествено Без значение на марката.

      Коментар


      • #78
        От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

        Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
        В един друг форум всички бяха на мнение, че хората занимаващи се с офроуд съсипват мултитуловете най-бързо и качествено Без значение на марката.
        Да съсипеш инструмент бързо и качествено, говори за сръчността и най-вече за акъла на ползвателя.

        Коментар


        • #79
          От: До: Victorinox или Leatherman

          Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
          Хм извинявам се, че пиша извън темата, но все пак се въртя около нея.

          Счупих триона на моя Leatherman Charge



          Интересувам се от къде мога да си закупя само трионче примерно или не се продават като отделни части?Мисля че би било полезно и за други да знаят...
          Вижте какво съм намерих в руските сайтове! Накратко, ножчета от Зенге стават за нашите Мултитулове





          Коментар


          • #80
            От: Victorinox или Leatherman

            Полезно !
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • #81
              От: Victorinox или Leatherman

              Една от многото причини да избера Surge. Като добавим и това, че когато ми се наложи да отвия шестограм с някакъв американски стандарт, успях да го направя само с допълнителен накрайник за отвертката на този инструмент.

              http://www.leatherman.com/accessories/product/Bit_Kit

              Да не говорим, че дори и GSM-а си отварям с тънката отвертка. А отскоро се здобих и с това:

              http://www.leatherman.com/accessorie...river_Extender

              За мен швейцарците сериозно изостават от хамериканците
              Approximately 29% of the Earth is land,the rest is ours...

              Коментар


              • #82
                От: Victorinox или Leatherman

                Говорейки си за Leatherman, на скоро са пуснали една "играчка" наречена MUT, което е съкращение от Military Utility Tool.

                Създадено е за употреба основно от хората в армията, полицията или цивилните, които използват огнестрелно оръжие в ежедневието си.



                Това е рекламният клип, който показва за какви дейности може да бъде използван въпросният мултитуул.



                Това е едно превю на продукта. Странно защо не намерих ревюта, при положение, че е пуснато в продажба Септември месец, но и превюто върши работа да се видят основните му предназначения, екстри и добавки.

                Възоснова на това превю, според това, което се вижда, може да се каже, че продуктът ще бъде доста успешен и има сериозни шансове да се наложи на пазара.

                Коментар


                • #83
                  От: Victorinox или Leatherman

                  Едно обстойно review
                  Зима иде

                  Коментар


                  • #84
                    От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

                    Показвам снимката на приятел, фен на Викторинокс
                    - Ето едно предимство да имаш Летърман !
                    - Е, ние с Виксовете просто не си забиваме рибарски куки по ръцете .....

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:389633_472590276110677_226046163_n.jpg
Прегледи:1
Размер:105.1 КБ
ID:5442261
                    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                    Коментар


                    • #85
                      От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

                      Да кажа и аз. Не правя реклама а изказвам мнение след 4 г. употреба на същият Викторинокс. Занимавам се с поддръжка на всякакви неща служебно, заголване на кабели, ремонти на печката-за последно. Мога да твърдя че използвам нещо от мултитула почти всеки ден и за мен тава е Ножа. Защото се притесних че някога може да счупя нещо и си взех втори - същият. В интерес на истината не съм имал собствен Летерман, държал съм в ръка ,но ми се струва по-груб и това че има ръждясващи части не се вписва в моите представа за мултитул. От мен това.
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар


                      • #86
                        От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

                        От 4 години имам закачен Blast на колана.
                        Активно употребяван, макар че в ежедневието обикновено имам достатъчно инструменти около мен.
                        Перфектен е, меко казано.
                        Единствената причина, поради която бих го сменил с TTi, е необходимостта от разгъване, за да се извади ножа.
                        Всъщност, търся си повод за ъпгрейд...

                        Коментар


                        • #87
                          От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

                          Ами имам Ледермен и вече веднъж счупих отвертката и ми го смениха,а сега клещите се разминават малко.В смисъл не е нищо особено като за 280+ лв.Викторинокса и той се чупи,ама е значително по-евтин.
                          M.P.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

                            Брата спраска един Wave и от там ми паднаха малко в очите,но му го смениха без въпроси,моя Сърдж се опитвам да му мамата и не се дава говедото,просто си е солидно нещо ставащо за всичко.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #89
                              От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

                              Темата ми стана доста интересна. И искам да попитам разбиращите и занимаващите с тези тулчета, какво ще кажат за това, което ми донесе Дядо Коледа /провокиран от колегите ми /:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130111_173821.jpg
Прегледи:1
Размер:124.7 КБ
ID:5442523
                              Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                              BMW F650CS
                              Радо о885 5о 59 5о

                              Коментар


                              • #90
                                От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

                                Спец частите уж ги предпочитат тия,по-малки са от Сърджа и някак си по-нежни ми изглеждат,но са другата марка която аз бих избрал да ми виси на задника.Имам един от старите им модели който не го ползвам много и по тая причина не е мръднал,на половината пари е на Латермана та и това е плюс за марката.С кеф да си го ползваш
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X