Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изработка на кания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изработка на кания

    Здравейте,колеги!Трябва ми малко помощ относно направата на кания във Варна.Преди време ми подариха нож,който е с платнена кания,която общо взето много ме дразни и искам да я сменя с кожена.
    Някой знае ли във Варна къде правят такива?Един познат ми каза,че обущар можел да ми направи,но малко съм предубеден към това

  • #2
    До: Изработка на кания

    Намерих си вече за 12 лв. от естествена кожа българско производство.Ако на някой му притрябва да пише,ще му обясня откъде

    Коментар


    • #3
      До: Изработка на кания

      Въпроса за канията отново е актуален, само че този път в Бургас. Точиларя, който ми остри ножовете ми беше казал, че има сарач някъде около новата поща, обаче къде точно нямам идея.
      ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
      LZ1YBB

      Коментар


      • #4
        До: Изработка на кания

        Вижте темата :,, От нищо-нещо ,,Няма по-добър учител от колегата 5-ракиев.Ще научите доста.

        Коментар


        • #5
          До: Изработка на кания

          Първоначално публикуван от ccceco Преглед на мнение
          Намерих си вече за 12 лв. от естествена кожа българско производство.Ако на някой му притрябва да пише,ще му обясня откъде
          Я сподели , че и аз съм на тази вълна .
          ‎По 2 литра са само млякото и сока !
          WJ 4.7

          Коментар


          • #6
            До: Изработка на кания

            Първоначално публикуван от ccceco Преглед на мнение
            Намерих си вече за 12 лв. от естествена кожа българско производство.Ако на някой му притрябва да пише,ще му обясня откъде
            Аз си търся за мора 2000 ако някой за София от кожа нека пише

            Коментар


            • #7
              До: Изработка на кания

              Колеги тази фирма предлага кожи 0896922611 и 0878621867

              Коментар


              • #8
                До: Изработка на кания

                Имат ли сайт за да се видят мострите?
                ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                LZ1YBB

                Коментар


                • #9
                  До: Изработка на кания

                  В гр.Варна има един дядо на име Андрей, който е сарач и се занимава с кожи,хамути , седла и т.н. Преди време ми направи хубава кания от естествена кожа за около 10лв (сега може би е 15 незнам точно). Кожата е негова и той си я намира, защото се занимава с такива работи, като има различни по дебелина и цвят кожи или поне знае откъде да намери.
                  Работилницата му се намира до Зимно кино тракия в един блок на първия етаж в непосредствена близост до един малък оръжеен магазин, който има само една бяла врата, а наблизо има детска градина в същия блок. За да се стигне до работилницата се слиза на спирката на съда, тръгва се надолу към пазара по ул.Баба Тонка и веднага първата вляво към банка ДСК - там е въпросният блок който има площадка оградена с парапет. На единият му ъгъл се намира работилницата на сарача.
                  Прилагам снимки с канията която ми направи.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Изработка на кания

                    Снимки на кания
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #11
                      До: Изработка на кания

                      Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
                      Я сподели , че и аз съм на тази вълна .
                      На ЛС ти пуснах подробни указания,но е само за Варна и незнам дали имат още останали количества

                      Коментар


                      • #12
                        До: Изработка на кания

                        Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
                        Въпроса за канията отново е актуален, само че този път в Бургас. Точиларя, който ми остри ножовете ми беше казал, че има сарач някъде около новата поща, обаче къде точно нямам идея.
                        кс Славейков зад Билла има един фургон търсиш Стоян той е най добрия , поне аз така мисля .....на ножове кании заточване и тн Отиди от мое име.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Изработка на кания

                          Това е адреса leatherside.eu

                          Коментар


                          • #14
                            До: Изработка на кания

                            Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                            кс Славейков зад Билла има един фургон търсиш Стоян той е най добрия , поне аз така мисля .....на ножове кании заточване и тн Отиди от мое име.
                            Благодаря. Ще го потърся.
                            ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                            LZ1YBB

                            Коментар


                            • #15
                              До: Изработка на кания

                              Здравейте,
                              имам един нож (мисля че произведен в Германия) на който канията се е прокъсала на доста места. Канията е направена от черна кожа, има джоб-че за брус (така май се казваше това за заточването?!). Самия нож е като на "Рамбо" .. има компас отгоре, дръжката е куха и отгоре се отвива за да сложиш малки но полезни нещица. Въпроса ми е как да разбера марката на ножа или къде може да ми изработят същата кания?
                              OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X