Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за сгъваем нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за сгъваем нож

    Здравейте, бих искал да имам сгъваем нож на Голд Стийл-"Блек Тейлън". Някой знае ли нещо за този нож-за добрите и лошите му страни.
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Мнение за сгъваем нож

    Всеки нож има добри и лоши страни..., предимства и недостатъци... Но те са в пряка връзка с това за какво смятате и как да го използвате... Иначе ей тъй по принцип добър или лош нож няма...

    Кажете какви са ви целите и намеренията..., ще получите и по-точен отговор...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      До: Мнение за сгъваем нож

      Интересно ми е какво би отрязъл точно с този нож?

      Коментар


      • #4
        До: Мнение за сгъваем нож

        Подобен нож използвам за забелване на кабели, а и други колеги

        Коментар


        • #5
          До: Мнение за сгъваем нож

          За "Колд стийл" съм чувал, ама за "Голд..."

          Коментар


          • #6
            До: Мнение за сгъваем нож

            Става само да прережеш нечие гърло или разпориш корем.

            Коментар


            • #7
              До: Мнение за сгъваем нож

              Не си давай парите за глупости
              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

              Коментар


              • #8
                До: Мнение за сгъваем нож

                Това са изключително здрави и удобни китайски ножове с изключително здрава и надеждна система за заключване на острието в отворено положение. Купих ги преди две години за по 5 лева бройката единя (то си личи кой) ми седи по работните дрехи и с него режа маркучи беля/режа кабели стържа гарнитури и къкво ли още не точа го на шмиргела и още е в добро състояние. Ако ти трябва работен нож си вземи нещо такова което и да го счупиш или загубиш няма да те е яд ако ти се дават пари за име давай ги.
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от sek.1; 15-09-09, 19:55.
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #9
                  До: Мнение за сгъваем нож

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  Това са изключително здрави и удобни китайски ножове с изключително здрава и надеждна система за заключване на острието в отворено положение. Купих ги преди две години за по 5 лева бройката единя (то си личи кой) ми седи по работните дрехи и с него режа маркучи беля/режа кабели стържа гарнитури и къкво ли още не точа го на шмиргела и още е в добро състояние. Ако ти трябва работен нож си вземи нещо такова което и да го счупиш или загубиш няма да те е яд ако ти се дават пари за име давай ги.
                  Имах ужасно подобен, сигурно правен от същите китайци, но вместо щипка в края на дръжката имаше нещо като карабинер, за да се закача за каквото ти падне. УЖАСНО удобно... много ме е яд, че го загубих. Повече отколкото за разни викторинокси и т.н.
                  Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Мнение за сгъваем нож

                    Първоначално публикуван от dab4i_125 Преглед на мнение
                    Подобен нож използвам за забелване на кабели, а и други колеги
                    Недей да забелваш колегите.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X