Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Меч.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Меч.

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:меч 1.jpg Прегледи:0 Размер:836.5 КБ ID:6833968

    Е те тва ми го изработиха летоска че ми беше мерак голям.Истински боен,не сувенирен.Стоманата забравих каква е ама ако го подпреш на земята се огъва кат пружина.2450 грама.Копие на рицарските двуръки мечове.132-133 мм

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:меч.jpg Прегледи:0 Размер:12.3 КБ ID:6833967
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

  • #2
    А, честито! Хубав са го направили!
    Кой му е майстора?
    И аз имам, ама го зарових някъде при последното преместване и покрай прохождащо човече се отказах да го откопая.

    Коментар


    • #3
      Майстора му е от Ботевград.Има магазин в хотела на входа на Правец.Прай всякакви остриета,сувенирни.Аз исках тоя да е баш истински!!!За кво-не знам ама си е друго кат го хванеш да знаеш че може.......
      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
      0888854582
      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

      Коментар


      • blackfirefly
        blackfirefly коментира
        Редактиране на коментар
        Дали този майстор може да направи една томахавка, ама да не сувенир? Имам предвид да е здрава, от добра стомана и т.н., за да не я мисля като я хвърлям по дърветата в гората. Има ли човека някакъв адрес в Ботевград, телефон, или да го търся в магазина?

      • traun
        traun коментира
        Редактиране на коментар
        Всичко може.....

    • #4
      А за какво служи?
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • traun
        traun коментира
        Редактиране на коментар
        И както се вижда на втората снимка,службата му е да виси на стената за красота......Душевна чикия ми прай кат го погледна!

      • Стария
        Стария коментира
        Редактиране на коментар
        От душевна чикия по убаво нема

    • #5
      На мен ми красеше стената, стига си се заяждал. Знам, че и ти щеше да вземеш да го наточиш.

      Коментар


      • #6
        Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
        На мен ми красеше стената, стига си се заяждал. Знам, че и ти щеше да вземеш да го наточиш.
        Не бе пич - ни най-малко не се заяждам. Просто моята нагласа за нещата е прагматична и затова.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #7
          Ми виж, иде WW3, според оня с рошавата коса четвърта ще е пак с цепеници/мечове...

          Коментар


          • #8
            На мен ми е интересно - щом е истински - може ли да сече? Какво може да сече, например? Значи с две ръце силата е голяма, а па се гъне като пружина... Тъй ли трябва да бъде?

            Коментар


            • traun
              traun коментира
              Редактиране на коментар
              Да сече-може.Тва гънене не е да го вържеш на фльонга!движението е около 8-10см двустранно от оста му,демек около 5см ляво дясно..Пробвал съм на дъска,ако е тяло-горко му.
              Стомана няква ми каза,не помня каква че не ги разбирам.Само ме предупреди да има фин слой смазка че не е неръждавейка,неръждавейките ставали за сувенирни само!Абе и той се беше меракландисал да го направи как тряа.Между другото е правил сабите за гвардейците.В магазина му има много интересни неща.А какви ножове има!!!!Ама аз имам много та се възпрех.

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X