Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поръчка на нож от BladeHQ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Поръчка на нож от BladeHQ

    Колеги търся начин да си поръчам точно определен нож от BladeHQ - можете ли да ми препоръчате вариант? Оказа се, че в България не мога да намеря съответният нож, а Blade просто не си правят труда да доставят до България. Бих искал да избегна случайни бг сайтове за доставка защото предмета е (поне за мен) доста скъп и доста малък.

  • #2
    BladeHQ е щатски сайт. Т.е. планирай си минимум 30-35% оскъпяване дори и при директна доставка - ДДС, мито, транспортни разходи. За пазаруване от щатските ножарски сайтове аз ползвам една бургаска фирма за доставки от щатите. Имат физически адрес в щатите, и можеш да пазарува и от сайтове които не доставят до България. Ако искаш мога да пратя детайли на ЛС.
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • #3
      Преди малко почти поръчах от този сайт.Безплатна доставка за Германия.Ако имаш познат тука е вариант.От тук до София, Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2020-07-29 Knives for Sale Shop Over 20,000 Knives Blade HQ.png
Прегледи:480
Размер:237.9 КБ
ID:6629294 до 5 кг е 17,99 Е.
      Дизелов Jeep, не е Jeep.

      Коментар


      • #4
        Ако има безплатна доставка до адрес в Германия, поръчваш на адресите на ggbg.bg или gabco.org или някоя от сродните фирми и те ще ти го доставят тук за 3лв на килограм. Тези фрми доставят и от щатите но оскъпяването от там са ти го казали по горе.

        Специално за от щатите аз съм ползвал една бургаска фирма също - delivery shop и бяха ок, можеи тях да видиш ак осе спреш на тоя вариант.

        Коментар


        • veskov
          veskov коментира
          Редактиране на коментар
          От правилата на габко
          20. Може ли да пращам до адреса в UK/DE стоки/пратки от друга държава, като Китай или САЩ (извън EU)?
          - Да може, но само в склад UK. В склад DE стоки/пратки от друга държава, като Китай или САЩ (извън EU) не се приемат. Фирма Gab_Co не се ангажира с освобождаването на пратки от митница и депа на куриери в UK/DE.

      • #5
        Благодаря за подсказките - мисля, че намерих вариант

        Коментар


        • #6
          Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
          Благодаря за подсказките - мисля, че намерих вариант
          Няма ли да споделиш?
          Дизелов Jeep, не е Jeep.

          Коментар


          • #7
            Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение

            Няма ли да споделиш?
            Не искам да "правя реклама", а и още не съм поръчал ножката, че ми се отвориха разни други разходи, но мисля живот и здраве да я поръчам тоя месец - само да стигна до това...

            Коментар


            • #8
              Aз като цяло съм доволен от https://www.ggbg.bg/ за доставки от Англия, Германия и Испания. Гледам, че имат и US адрес.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X