Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Такааааааааа ето,че от окото ми въпросното ножче от няколко поста по-горе, вече е в ръцете ми......+ малко снимков материал......Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01685.jpg
Прегледи:1
Размер:74.1 КБ
ID:5379499Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01684.jpg
Прегледи:1
Размер:79.5 КБ
ID:5379500Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01683.jpg
Прегледи:1
Размер:77.9 КБ
ID:5379501Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01682.jpg
Прегледи:1
Размер:68.0 КБ
ID:5379502
    LZ3YG

    Коментар


    • От: Моят нож

      Моето е подобно...
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1040105.jpg
Прегледи:2
Размер:105.0 КБ
ID:5379576Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1040104.jpg
Прегледи:2
Размер:94.3 КБ
ID:5379577
      Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
      Mercedes w212 E350 4matic
      Ducati Monster 600
      O888795575

      Коментар


      • От: Моят нож

        Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
        Моето е подобно...
        И моето...

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:usmc_pocket_knife.jpg
Прегледи:1
Размер:15.7 КБ
ID:5379600
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • От: Моят нож

          Моето пък не е

          Едното барки замина заврян зет в чужда къща (и то в Габрово, завалията), а на негово място получих:

          Spyderco Temperance 2

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB05P2_L.jpg
Прегледи:1
Размер:105.9 КБ
ID:5379613

          Ако я нямаше гадната дупка, щеше да е перфектен.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • От: Моят нож

            Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
            Моето пък не е

            Едното барки замина заврян зет в чужда къща (и то в Габрово, завалията), а на негово място получих:

            Spyderco Temperance 2

            [ATTACH=CONFIG]457806[/ATTACH]

            Ако я нямаше гадната дупка, щеше да е перфектен.
            Ха честито
            Зима иде

            Коментар


            • От: Моят нож

              Ха мерси. Още се чудя дали не се минах... Ама тва Барки ич не ма кефеше с изтънения връх...

              П.С. Сега дебна БР Аурора (дават я страшен резач), ама пак от прахова на Крусибъл, и после спокойно мога да умра щастлив човек и да ги кОпат заедно с мене. Ако жената разбере за последните ми покупки - ше ме копат без Аурората...
              Последно редактирано от windwarrior; 29-05-12, 22:53.
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • От: Моят нож

                Имам 2 Аврори. Едната в А2, другата в CPM 3V...
                С първата резнах едно чамово парче два пъти и по острието се появиха подбивания все едно е имало пирон напреки в дървото... Около 4 месеца я чаках да се върне от щатите... другата седмица трябва да е при мен. Иначе, наистина реже много добре.
                "Страшните резачи", които имам не са баркита. Един от най- приятните от тях е ESEE 3.
                Зима иде

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                  Моето пък не е

                  Едното барки замина заврян зет в чужда къща (и то в Габрово, завалията), а на негово място получих:

                  Spyderco Temperance 2

                  [ATTACH=CONFIG]457806[/ATTACH]

                  Ако я нямаше гадната дупка, щеше да е перфектен.
                  Отвсякъде е перфектен, честито! Когато става въпрос за Spyderco, и то, произведен в Япония: "Шапки долу"! Май се сещам откъде сдоби "паячето", много кефи! Поздрави!
                  "Make love, not war!"

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    @huko - някъде по-напред в темата споменах че съм доста разочарован от ЕСЕЕ-то което си взех (5 цата), но може тройката да е друга бира. За сметка на това изулката ми е много любимо ножле.

                    @dok_vd - мерси, да ти се връща
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      5-цата не е нож, а нещо като клин за цепене на дърва, или може би за изкопаване на мини
                      Зима иде

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                        5-цата не е нож, а нещо като клин за цепене на дърва, или може би за изкопаване на мини
                        Олекна ми, като гледам тука как колеги славословят шестицата... Викам си, сигурно аз нещо съм сбъркан Та моето мнение се покрива напълно с твоето, де. Предвид, че скоро не се очертава да копая мини, 5-цата е най-безмисленото парче желязо, което притежавам. Пълен нонсенс, ИМХО. Обмислям варианта да го подаря на някого, но не мога да се сетя за човек, когото ЧАК толкова не харесвам .
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                          Олекна ми, като гледам тука как колеги славословят шестицата... Викам си, сигурно аз нещо съм сбъркан Та моето мнение се покрива напълно с твоето, де. Предвид, че скоро не се очертава да копая мини, 5-цата е най-безмисленото парче желязо, което притежавам. Пълен нонсенс, ИМХО. Обмислям варианта да го подаря на някого, но не мога да се сетя за човек, когото ЧАК толкова не харесвам .
                          Ако става въпрос за подаръци - винаги съм на линия .
                          Шестицата не е лоша, но аз бих предпочел комбинацията 3ка и Junglas. Ако трябва да е един нож да всичко, предпочитам остриета между 4 и 5 инча. 6 - не става нито за сечене, нито за дребна работа. Мое мнение.
                          Зима иде

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            От моя изключително скромен опит - всичко над 10-12 см острие вече е нефункционално, като нож имам предвид. За сечене си има брадви, за рязане на дървета - триони (жични, сгъваеми и пр.).

                            Специално 5-цата не става нито за финно рязане/дялкане, нито за сечене. Удивително безмислен инструмент.
                            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Баси, убихте мечтите ми!

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                                ...5-цата е най-безмисленото парче желязо, което притежавам... Обмислям варианта да го подаря на някого, но не мога да се сетя за човек, когото ЧАК толкова не харесвам .
                                Аз съм насреща бре. Въобще няма да се сърдя, като не ме харесваш.
                                Сега затвори очи. Ти наистина не ме харесваш. Наистина!!! Винаги обаче ще те споменавам с добро. Винаги!!!
                                Последно редактирано от blackfirefly; 31-05-12, 08:59. Причина: 1
                                Only after the last tree has been cut down,
                                Only after the last river has been poisoned,
                                Only after the last fish has been caught,
                                Only then will you find that money cannot be eaten.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X