Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    [QUOTE=Brazer;1832225]Продължавам с още 2 ножа.
    За този не знам почти нищо, освен,че е доста стар (+- 100 г. )
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0352.jpg
Прегледи:1
Размер:102.1 КБ
ID:5367505



    ...габровска камичка,не се намират много често.

    Коментар


    • От: Моят нож

      Може ли да ме посъветвате за нож. Характеристики:
      -ще се използва главно за излети - бране на гъби, дялкане, рязане на пръчки с не голям диаметър
      -за чистене на риба/рядко/, за нарязване на нещо за обяд, когато съм на пъкник
      -предпочитам да е в мека кания
      -острието да е над 12см
      -и разбира се цената да не е висока т.е тридесетина лева, защото има опасност да го изгубя, когато съм на излет.
      Бях си харесал глок 2 , но все пак малко скъп ми се струва иначе доста ми допада и ако все пак реша да го взема ще си струва ли. Хареса ми и китайската ножка на колегата по горе, но не е споделил отзиви след употребата й.
      Сега ползвам това на няква марка Феракс, за 5 лв. е супер, но канията ми е неудобна и острието може би малко ми идва 10см е май.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010336.jpg
Прегледи:1
Размер:77.8 КБ
ID:5367947
      Това е работен нож, поне така мисля.
      Лопата - друг солдата!!!

      Коментар


      • От: Моят нож

        Първоначално публикуван от O.K Преглед на мнение
        Може ли да ме посъветвате за нож.
        Мора.
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • От: Моят нож

          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
          Мора.
          2000

          Коментар


          • От: Моят нож

            Ето ги морите:
            http://www.moraofsweden.se/products/adventure
            Успех в избора!
            Only after the last tree has been cut down,
            Only after the last river has been poisoned,
            Only after the last fish has been caught,
            Only then will you find that money cannot be eaten.

            Коментар


            • От: Моят нож

              Първоначално публикуван от O.K Преглед на мнение
              Може ли да ме посъветвате за нож. Характеристики:
              -ще се използва главно за излети - бране на гъби, дялкане, рязане на пръчки с не голям диаметър
              -за чистене на риба/рядко/, за нарязване на нещо за обяд, когато съм на пъкник
              -предпочитам да е в мека кания
              -острието да е над 12см
              -и разбира се цената да не е висока т.е тридесетина лева, защото има опасност да го изгубя, когато съм на излет.
              Бях си харесал глок 2 , но все пак малко скъп ми се струва иначе доста ми допада и ако все пак реша да го взема ще си струва ли. Хареса ми и китайската ножка на колегата по горе, но не е споделил отзиви след употребата й.
              Сега ползвам това на няква марка Феракс, за 5 лв. е супер, но канията ми е неудобна и острието може би малко ми идва 10см е май.[ATTACH=CONFIG]443936[/ATTACH]
              Това е работен нож, поне така мисля.
              Само не Glock 2.. Това си е боен нож..повече инструмент За гъби хич няма да стане ..за риба ако е акула може и да стане За дялкане ...ако е по грубичко Мора е твой избор прекрасни ножове на добра цена
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • От: Моят нож

                Първоначално публикуван от O.K Преглед на мнение
                Може ли да ме посъветвате за нож. Характеристики:
                -ще се използва главно за излети - бране на гъби, дялкане, рязане на пръчки с не голям диаметър
                -за чистене на риба/рядко/, за нарязване на нещо за обяд, когато съм на пъкник
                Не разбрах защо за гореописаното ти трябва нож с над 12 см острие ? Към препоръчаните от колегите Мора, бих добавил и Хултафорс. Ако решиш да превишиш бюджета - Викторинокс Форестър (намира се за около 60-тина лева) - за пикник е идеален.
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • От: Моят нож

                  А може и един "Ванчо" (ВАНСО) да си вземеш. Тръгнаха от 5-6лв, аз си взех два когато бяха по десет, сега отиват къмто двадесетте - отговарят на всичките ти условия.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Един ESEE-5 в малко необичайна разцветка По принцип си го бях поръчал с черно острие и оранжеви чирени и мислех да го връщам, но като си поиграх с него реших, че ме кефи да си имам оранжев нож

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:esee-og.jpg
Прегледи:2
Размер:344.3 КБ
ID:5368126
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Ей тези ESEE-та много готини. Ама много скъпи.
                      Това оранжевото какво е като покритие.
                      Only after the last tree has been cut down,
                      Only after the last river has been poisoned,
                      Only after the last fish has been caught,
                      Only then will you find that money cannot be eaten.

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Някакъв powder coating го водят, защитно покритие, понеже стоманата е 1095. Доста дебело, на пипане седи като намазано с блажна боя. И доста стабилно между другото - на Изулата за над година не е мръднало, а в началото ми се струваше че лесно ще се излюспи.
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                          Само не Glock 2.. Това си е боен нож..повече инструмент За гъби хич няма да стане ..за риба ако е акула може и да стане За дялкане ...ако е по грубичко Мора е твой избор прекрасни ножове на добра цена
                          Глока го харесах заради частта, която е като трионче и не само това и визуално ми допада. Тези Мора вероятно са добри, но са като сегашния ми.
                          Искам да е с над 12см острие, защото моят е с 10 имам с доста по голямо и да имам нещо средно. А за Глока струва ли си, тук бях чел добри отзиви за него.
                          Лопата - друг солдата!!!

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Е ние ти давахме съвети щото беше писал, че ти трябва нож за ползване, не за гледане. От тази гледна точка, да, "триончето" на глока е много тактикуул И мацките много се впечатляват
                            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                              Е ние ти давахме съвети щото беше писал, че ти трябва нож за ползване, не за гледане. От тази гледна точка, да, "триончето" на глока е много тактикуул И мацките много се впечатляват
                              Искаш да кажеш, че глока не е добър така ли? За мацките не се притеснявам те от мен ще се впечатляват не от ножа.
                              Лопата - друг солдата!!!

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                                Е ние ти давахме съвети щото беше писал, че ти трябва нож за ползване, не за гледане. От тази гледна точка, да, "триончето" на глока е много тактикуул И мацките много се впечатляват
                                Съгласен съм с колегата..Glock както писах и преди не е за това което искаш...а и ръждясва бързо
                                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X