Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Може и за 7000 евро да е купен, това нищо не променя... Че е кован още по-малко... Всъщност, обърнете внимание на темата дето ви препоръчах...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • От: Моят нож

      http://hankala.com/englanti/damascus...cus_knives.htm
      Разгледайте този сайт, може да ви бъде интересно

      Коментар


      • От: Моят нож

        Аз сайтове много съм гледал, този също... Вас какво именно ви впечатли? Ако ще говорим за серията: Damascus knives, то цялата е декоративни ножове, с ниски режещи качества... Настоятелно препоръчвам повече четене... тук в портала има отговори на много въпроси. Накрая ще ви стане ясно, как и защо много от ножовете продавани по сайтове като цитираният от вас са всъщност едни красиви декорации за много пари...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • От: Моят нож

          Мхм, според мен не са ниски, ако мислите че са ниски, защо не пробвате да си отрежете малкият пръст на ръката с лек натиск, тогава ще се уверите сам че имат добри режещи качества. Че шарките са им красиви, не означава, че ножът е с ниски качества! Аз ако се интересувам от нещо конкретно, веднага ще попитам дядо Благо, царят на дамаска в България

          Коментар


          • От: Моят нож

            Вижте, малко спорът ни става спор заради самият спор... Ако ще определяме, качествата на едно острие, по това с какъв натиск ще си отрежа парче от малкият пръст, ще ни се смеят да знаете... Хайде все пак подкарайте четенето, после обещавам да ви уредя да видите на живо истински нож. Най-после ще напишете какво мислите... Ама по ред да я караме...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • От: Моят нож

              Мхм, аз истински нож си имам! Не само един! Но няма нищо лошо да видя още един! Иначе след като някой си отреже малкият пръст с ножа, после ако бръсне ще е добре!
              Ето го моят качествен нож:

              Коментар


              • От: Моят нож

                Аха, този вече не е декоративен. Да не говорим, че този дето го е ковал знае много добре каква е разликата... Като малка задачка, хайде сега уважаеми колега, открийте разликата между този нож и онези дето нарекох декоративни...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Първият на Златоуст, сигурно защото може би шарките са му рисувани. Но вторият от Юка Ханкала и съм абсолютно убеден че шарките не са му рисувани, а са си съвсем истнски, виждал съм го на живо, държал съм го в ръка. Гардът и болстерът са от мокуме! Много красив нож е!



                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Също така, да не забравя, произведенията на Дедото си личат отдалеч... Но за истинският НОЖ не се отказвайте от офертата да го видите..., не всеки ден и Дедото кове такива работи...
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Първоначално публикуван от belfi4o96 Преглед на мнение
                      Първият на Златоуст, сигурно защото може би шарките са му рисувани. Но вторият от Юка Ханкала, съм абсолютно убеден че шарките не са му рисувани, а са си съвсем истнски, виждал съм го на живо, държал съм го в ръка. Гардът и болстерът са от мокуме! Много красив нож е!
                      Не, не са рисувани шарките, просто са "проявявани" с киселина..., ама това е вече друг разговор... Далече сте... Препоръчаната от мен тема си заслужава четенето... И красив няма общо с НОЖ... Ножовете първото, което трябва да правят е да режат... после другите работи...
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Ами то и на моят нож, шарките са проявени с киселина. Те сами не излизат! Ако не ми вярвате, моля се обърнете към дядо Благо!

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          belfi4ko96 я кажи къде мога да разгледам ножове от твоя край и дали мога да си поръчам на теб пък ти да ми ги пратиш с еконт????Поздрави

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Колеги , не споря с вас , за качествата на моя нож . Макар че днес накарах да ми преведат какво пише на листите съпътстващи ножа. Единия е за регистрация на оръжие, защото се оказа , че в Русия това е оръжие; а на втория са отбелязани качествата на стоманата , при какви температур е кована и такива неща. Който иска мога да ги пратя да ги види.
                            Моя въпрос беше има ли някой от Русе , който може да ми наточи "украшението" без да го съсипва .
                            А теми чета когато имам време
                            Предпочитам практиката.
                            Поздрви на всички
                            Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 29-01-11, 18:24.
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Е колеги някой няма ли да ми помогне да си взема още някое ножче ръчна изработка

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Първоначално публикуван от 3301 Преглед на мнение
                                Е колеги някой няма ли да ми помогне да си взема още някое ножче ръчна изработка
                                Ами с риск да наруша правилата на форума http://diadoblago.ucoz.net/ Ето ти линкче за въпросния дядо Благо
                                Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                                И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                                вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X