Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    БРАВО!

    Коментар


    • От: Моят нож

      Продължавай в същия дух. Засега е скромна защото и възраста ти е скромна. Успехи
      Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

      Коментар


      • От: Моят нож

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка080.jpg
Прегледи:1
Размер:77.8 КБ
ID:5222751Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка081.jpg
Прегледи:1
Размер:79.7 КБ
ID:5222750Ето и малко от мен Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка078.jpg
Прегледи:1
Размер:54.9 КБ
ID:5222749
        Ако е машина, нека бъде немска!
        XJR 1200
        ETZ 150
        Kawasaki Ninja ZX10R

        Коментар


        • От: Моят нож

          Първоначално публикуван от belfi4o96
          Всичките ми ножове!!!


          Какво ще кажете за моята малка и скромна колекция?
          Прекрасна е:
          -Продължавай да я обогатяваш.
          0осем9осем7шест0осем7едно
          Миро

          Коментар


          • От: Моят нож

            Браво момчета! Продължавайте в този дух.

            В сбирката на ivodianov забелязвам един антикварен уклон, което на мен лично особено ми импонира, само този масат вземи го махни и изобщо - забрави. Недей да си стържеш "имането" с този шмиргел.

            Поздрави и за двамата.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Моят нож

              Благодаря на всички. Към ivodianov1992, манли то от каква стомана? РВЛ34 ли е?

              Коментар


              • От: Моят нож

                Първоначално публикуван от belfi4o96 Преглед на мнение
                Благодаря на всички. Към ivodianov1992, манли то от каква стомана? РВЛ34 ли е?
                Ами колега да ти кажа искаше ми се да е от RWL34, ама в магазина нямаха с това острие и го взех със SANDVIK 12C27 55-58 HRC, може би малко съжалявам... А до колегата "davc" - радвам се че нещо му харесва. А относно масата, много е фин, и добре заточва кухненските ножове... А примерно Щика не го заточвам и не го нося, а си го пазя, смисъл стои си омазнен да не ръждясва. А колко животни са изклани с него, и той не знае.
                Ако е машина, нека бъде немска!
                XJR 1200
                ETZ 150
                Kawasaki Ninja ZX10R

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Ето и новото попълнение: опинел N8 инокс (търсих карбон ,ама човека нямаше).Благодарение на чичо sa4mo разбрах за магазинчето , за което съм му много благударен.На първия ден му ударих 1 тунинг , че нещо ме дразнеше така гола дръжка и му сложих 1 връвка паракорд.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04112010_002.jpg
Прегледи:1
Размер:106.9 КБ
ID:5224875
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 12-11-10, 21:16.
                  По малко, ама с хляб!

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    И аз да се похваля, с два от моите ножове (съжалявам за лошото качество на снимките - от гсм са).
                    http://mmtrance.snimka.bg/arts/moite-nojove.548065
                    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 10-11-10, 13:18. Причина: Гл. букви
                    I'm not Lost, I'm Discovering !

                    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                    Коментар


                    • Хоп, да си покажа новата придобивка:
                      Острието е от стомана Carbon V, на петна е, защото ще ръждясва, а сега този слой пази от ръждата и ръждясва по-трудно. Канията е от Кафява кожа, намазана с ленено масло, доста здрава. Не ми трябва канията да е хубава, а да е здрава, понеже с този нож ще ходя на походи. Не е тежък, от добра стомана е и е добре закалено острието(това е най важното)!



                      Ако може след няколко дни, поне да напиша едно цяло ревю с клипчета и снимки!
                      Ето го в канията:

                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 12-11-10, 20:27.

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Е само толкова ли? Давай нататък: дебелина на клина, начин на заточване, дръжка, гард, произход?/баш ти ги знаеш нещата/ Колекцията ти набъбва, и е много радостно, че го споделяш! И ако приемеш съвет, канията ти е без допълнително закопчаване на ножа, вържи му една осигурителна връзка/кожа, паракорд/, и я качни и нея на колана. Поздрави!
                        "Make love, not war!"

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Точно от този тип кания, вероятноста ножа да падне е почти нулева .
                          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Тази кания емного сигурна, понеже остват около 2 см от дръжката, няма изпадане, в канията има един пластмасов препазител и той държи ножа. Ще пусна ревю скоро, но да го потествам, предишният му притежател беше много доволен, но искаше да си купи обувки и аз го купих. Стоманата е карбонВ
                            2

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Както каза dok_vd още малко подробности, ако може да дадеш.
                              По малко, ама с хляб!

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Ооооооо тоя съм го виждал и аз. Цепи дръвета на едино клипче. Поздрави за добрия избор
                                Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X