Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
    ...Реших да се пробвам на една кания, после я подарих на кучето си...
    Ми и аз преди време опитах този вариант, а вчера се случи да го документирам/ситуацията ми позволи да грабна телефона, извинявам се за качеството/:

    Много се чудеше, какво искам от него/не е от най-досетливите!/,

    и накрая съвсем загуби интерес!

    Та въпреки демонстрираното пренебрежение/както и в твоя случай/, аз си харесвам канията.
    Извинявам се за спама!
    "Make love, not war!"

    Коментар


    • От: Моят нож

      Здравейте, да се похваля с новия си нож от Japanese cutlery - широгами хагане, този път острието е тип Janagiba. Майстора на дръжката е Стоил Манчев - 24 годишно момче, което обаче е страхотен професионалист (абанос, никел-сребро и Green dragonskin - за ефект,както предишния). Между другото и заточката е направил той и си е порязал ръката. Аз като го взех на втория час също бях с превързан пръст. Това е най острото нещо дето съм виждал и имал.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09461.jpg
Прегледи:1
Размер:99.1 КБ
ID:5221590
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09463.jpg
Прегледи:1
Размер:104.4 КБ
ID:5221592
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09460.jpg
Прегледи:1
Размер:129.6 КБ
ID:5221591
      Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

      Коментар


      • От: Моят нож

        Първоначално публикуван от NOTY Преглед на мнение
        [COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Здравейте, да се похваля с новия си нож от Japanese cutlery - широгами хагане, този път острието е тип Janagiba. Майстора на дръжката е Стоил Манчев - 24 годишно момче, което обаче е страхотен професионалист (абанос, никел-сребро и Green dragonskin - за ефект,както предишния). Между другото и заточката е направил той и си е порязал ръката. Аз като го взех на втория час също бях с превързан пръст. Това е най острото нещо дето съм виждал и имал. ....
        Aaaaa ей това вече е много добро, класика! Поздравления за избора.

        Коментар


        • От: Моят нож

          Част от колекцията ми!

          Коментар


          • От: Моят нож

            Защо си скрил Opinel-a, и не виждам подаръка от дядо Благо?
            Ти започна с "летящ старт", похвала и адмирации за мерака, радвам се, че има такива млади хора !
            Желая ти успех!
            "Make love, not war!"

            Коментар


            • От: Моят нож

              Ами подаръка от дядо Благо е там, виж до морите. Опинела го нося в куфарчето за риба и не го извадих, има още няколко ножки които не са снимани, общо са ми 40 ножа, но едните са касапски и грозни, на по 20, 30, 40 и единят е на 80 години! Ако имате мерка ще ги заснема и тях!

              Коментар


              • От: Моят нож

                Първоначално публикуван от belfi4o96 Преглед на мнение
                Ами подаръка от дядо Благо е там, виж до морите. Опинела го нося в куфарчето за риба и не го извадих, има още няколко ножки които не са снимани, общо са ми 40 ножа, но едните са касапски и грозни, на по 20, 30, 40 и единят е на 80 години! Ако имате мерка ще ги заснема и тях!
                Снимай ги и тях.
                Поздравления за хубавата колекция!
                0осем9осем7шест0осем7едно
                Миро

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Първоначално публикуван от NOTY Преглед на мнение
                  Здравейте, да се похваля с новия си нож от Japanese cutlery - широгами хагане, този път острието е тип Janagiba. Майстора на дръжката е Стоил Манчев - 24 годишно момче, което обаче е страхотен професионалист (абанос, никел-сребро и Green dragonskin - за ефект,както предишния). Между другото и заточката е направил той и си е порязал ръката. Аз като го взех на втория час също бях с превързан пръст. Това е най острото нещо дето съм виждал и имал.

                  [ATTACH=CONFIG]262854[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]262856[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]262855[/ATTACH]
                  Много е печен, дадох му една финка да ми я скоси, той я е направил перфектно. Дръжката ми я е барнал тук там и сега е просто уникално удобна!!!

                  От това:

                  В това:

                  Острието:

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                    Снимай ги и тях.
                    Поздравления за хубавата колекция!
                    Ок, утре ще ги снимам че довечера съм на театър със съученици и т.н.!

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Не виждам смисъл от толкова ножове.Верно , че и аз си имам някой за колекция ама чак пък толкова.
                      По малко, ама с хляб!

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Първоначално публикуван от IcOMencheV Преглед на мнение
                        Не виждам смисъл от толкова ножове.Верно , че и аз си имам някой за колекция ама чак пък толкова.
                        И аз не виждам смисъл в коментара ти, пък и в доста твои коментари, ама на ...
                        Спри се малко, много спамиш и само пълниш темите с безсмислена плява.

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Събира бройка постове човека. А кой какво колекционира или каква бройка е "много" си е строго персонално.
                          Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Първоначално публикуван от IcOMencheV Преглед на мнение
                            Не виждам смисъл от толкова ножове.Верно , че и аз си имам някой за колекция ама чак пък толкова.
                            Дядо ми е събирал марки-на цели листове. баща ми и аз-също. Сега сигурно имам милиони марки. Вече не стават за писма-май ще ги хвърлям, каква полза от тях.....

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Първоначално публикуван от IcOMencheV Преглед на мнение
                              Не виждам смисъл от толкова ножове.Верно , че и аз си имам някой за колекция ама чак пък толкова.
                              Колега, защо не помислиш малко, преди да пишеш...? Най-малкото, че събирането на няколко артикула не прави колркция !
                              Попрочети и постовете на belfi4o96 в други форуми, напр. Metal blade, и виж с какво уважение се отнасят към него баш колекционерите и познавачи на ножове там.
                              Такава последователност и колекционерска страст трябва да се адмирира и поощрява, особено в млад човек!
                              "Make love, not war!"

                              Коментар


                              • Е, сега няма смисъл постоянно да се пишат такиав постове, решил съм че ще си събре 1000-2000, колкото мога повече ножове.!!!
                                Всичките ми ножове!!!


                                Какво ще кажете за моята малка и скромна колекция?
                                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 12-11-10, 20:26.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X