Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
    Изи, мен..... Донт уорри.....

    Менли са български производители, не търговци на китайска стока от Англия..... Ще се обиграят, ще се научат..... То почти всички търговци в България имат много да се учат..... Като и потребители. Да избираме местното, понякога въпреки дребните кусури.
    Да ти кажа , изобщо не съм лесен но пък и чичо Боб ми е любим певец
    Не съм спрял да избирам местното ,но не на всяка цена.
    Купувал съм много неща , не щото ми трябват, а защото ме е грабвало нещо в продавача-производителя.
    Миналото лято , в едно родопско село си купих 10 килограма домати ( нямаше повече женицата) , макар че имах 3-4 кила в багажника. Бабичката така ми се усмихна, сряза един домат на две и ми го подаде. Само като го помирисах и се върнах 25 години назад във времето. Това става след като съм си купил билки от женицата и сушени гъби, няколко сладки приказки, за довиждане тя ми подаде половинката домат , ей така да ме почерпи. Не се сдържах. Купих всичките налични. Бабичката се разплака.....плаках и аз .... и ръбах домат.
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Моят нож

      Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
      Изи, мен..... Донт уорри.....

      Менли са български производители, не търговци на китайска стока от Англия..... Ще се обиграят, ще се научат..... То почти всички търговци в България имат много да се учат..... Като и потребители. Да избираме местното, понякога въпреки дребните кусури.
      Не че нещо ма календара сочи 2016 година,тия до сега като не са се научили как се печелят клиенти едва ли много хора ще ги чакат.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Моят нож

        Трудна работа. Ръководството ако най-вероятно едва ли не се лъжа, е от старата номенклатура, дето клиента...такова! Какво е това клиент?!
        " Не може бе другарю!!! Колко пъти трябва да ви обяснявам!? Искате да извикам милиция ли?!!!"
        Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

        0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

        Коментар


        • От: Моят нож

          Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
          И до кога ще продължаваме да довършваме работата на производителите?!
          Та ме подсети за доработките на наште * производители * http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=164623
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Моят нож

            Аха, и аз имам "партигрил" от новите, дето е направен от ламарина за капачки за буркани. И у майка ми още работи един, от едновремешните, дето не си променят формата и размерите като ги включиш!
            Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

            0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

            Коментар


            • От: Моят нож

              След тая печка пак взех българска , на Дипломат. Просто в магазина няма избор / китайско/ ...имаше някакви латвийски ...ама сделани ...та пак от наште За сега / почти година / държи .
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Моят нож

                Привет на всички!


                Ето тук да представя моята вярна ножка - заслужава го, щото ми служи вече бая време. Купих я за $20 с доставката и ..... малко време за доработка (сега май тюнинг му думат). Никъде не ходя без нея - с изкючение когато се къпя и спя.

                Весели празници!

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:K-Bar 1.jpg
Прегледи:1
Размер:64.4 КБ
ID:5738738

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:K-Bar 2.jpg
Прегледи:1
Размер:69.3 КБ
ID:5738739

                Коментар


                • От: Моят нож

                  май от мойто ножле дойде дискусията. та да споделя случката. ножът ми е подарък от мой приятел. отдавна и двамата искахме да си вземем ножове от тях но поради ред причини и моменти все отлагхме. та онзи ден той решава да купи. за него, и за мен-подарък. отиде в цеха където се помещава фирмата. леко приключение докато го намери-грешка в адреса или картата. та-вече е там, викат може би шефа, той поръчва два ножа, единият цпм другият д2 ако не бъркам стоманите. иначе казано скъпият и евтиният вариант. човекът му ги дава за 150 лв двата с благодарности че е избрал техните продукти. това прави към 90 кинта отстъпка. освен това му казва че е ако има проблеми със заточването винаги е добре дошъл. рядко срещано отношение от български а и вносен търговец. това са моите впечатления от фирмата-не преки. до тук нямам причини за оплакване. дано си остане така. аз се кефя когато има български фирми които произвеждат качествена стока и имат отношение към клиента. дано този случай не е епизодичен и случаен. дано не се повтарят преживелиците на колегите от горните постове. не искам да живея тук и да пълня гушите на китайците и други подобни и да се залъгвам че съм си купил нещо на супер далавера
                  забравих да кажа-обяснили са му че ножовете са нова серия. сменен е матеиалът на дръжките. в сертификата пише G10D, май D е новото. старият материал се износвал след време и затова е сменен. може да е отстранен и проблемът със завинтването, нямам идея дали е така. та и българите могат да търпят развитие към по-добро
                  Последно редактирано от deian02; 23-12-16, 23:47.

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    М това добре звучи,даже много добре.

                    Аз чакам в засада,чакам да прочета още такива отзиви,че при форумната поръчка подходих с подозрение което за съжаление се оправда и се радвам,че не си поръчах та сега да почна от 0 пак.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Менли след нашата поръчка смениха коренно отношението и изработката си! Сега нещата са коренно различни, нека не забравяме и факта, че след нашата поръчка ( между впрочем не първа в тази фирма ) имаха две за други форуми, по техни форми, размери и изисквания сега тези ножове се търсят на двойна цена НО не се продава нито един. Проследих детайлно проблема при нашите ножки и се разбра, че човека правещ закалката се е издънил и за това не са му платили а и не работят вече заедно, смениха на всички проблемните ножки и ще го правят при всяко наше връщане. Нека не бъдем толкова черногледи! Друго нещо което наблюдавах при нашите ножове, ами те не се ползваха за ножове а за щанги, отварачки за консерви и крикове, няма ножар знаещ свойствата на стоманата на ножа си да прави такива неща с него и да очаква той да оцелее! Защо ножа, който имам от блейд форума няма такива проблеми - защото е предназначен и измислен за такава работа и доказа, че го може! Поръчахме обикновенна сгъвалка с определена и единствена тогава стоманиаи сменихме само чирините( ако сложиш на Жигула гуми за офроуд и после я подкараш през гората ще обвиниш ли Жигулката, че е непроходима )? Имахме и още ги имаме обикновенни сгъвалки с нашият знак и това е!
                      Защитавам позицията си, защото отнесох на гърба си цялата дандания с всичките и недостатъци, плюсове намаше и мога да твърдя, че нещата са такива каквито ги казвам. Оплаквания, много НО никой с изключение на трима души не си мръдна пръста да дойде на срещите с Манли и да каже какво иска, другото са само словоизлияния!
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                        Менли след нашата поръчка смениха коренно отношението и изработката си! Сега нещата са коренно различни, нека не забравяме и факта, че след нашата поръчка ( между впрочем не първа в тази фирма ) имаха две за други форуми, по техни форми, размери и изисквания сега тези ножове се търсят на двойна цена НО не се продава нито един. Проследих детайлно проблема при нашите ножки и се разбра, че човека правещ закалката се е издънил и за това не са му платили а и не работят вече заедно, смениха на всички проблемните ножки и ще го правят при всяко наше връщане. Нека не бъдем толкова черногледи! Друго нещо което наблюдавах при нашите ножове, ами те не се ползваха за ножове а за щанги, отварачки за консерви и крикове, няма ножар знаещ свойствата на стоманата на ножа си да прави такива неща с него и да очаква той да оцелее! Защо ножа, който имам от блейд форума няма такива проблеми - защото е предназначен и измислен за такава работа и доказа, че го може! Поръчахме обикновенна сгъвалка с определена и единствена тогава стоманиаи сменихме само чирините( ако сложиш на Жигула гуми за офроуд и после я подкараш през гората ще обвиниш ли Жигулката, че е непроходима )? Имахме и още ги имаме обикновенни сгъвалки с нашият знак и това е!
                        Защитавам позицията си, защото отнесох на гърба си цялата дандания с всичките и недостатъци, плюсове намаше и мога да твърдя, че нещата са такива каквито ги казвам. Оплаквания, много НО никой с изключение на трима души не си мръдна пръста да дойде на срещите с Манли и да каже какво иска, другото са само словоизлияния!
                        Напълно подкрепям!
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                          Менли след нашата поръчка смениха коренно отношението и изработката си! Сега нещата са коренно различни, нека не забравяме и факта, че след нашата поръчка ( между впрочем не първа в тази фирма ) имаха две за други форуми, по техни форми, размери и изисквания сега тези ножове се търсят на двойна цена НО не се продава нито един. Проследих детайлно проблема при нашите ножки и се разбра, че човека правещ закалката се е издънил и за това не са му платили а и не работят вече заедно, смениха на всички проблемните ножки и ще го правят при всяко наше връщане. Нека не бъдем толкова черногледи! Друго нещо което наблюдавах при нашите ножове, ами те не се ползваха за ножове а за щанги, отварачки за консерви и крикове, няма ножар знаещ свойствата на стоманата на ножа си да прави такива неща с него и да очаква той да оцелее! Защо ножа, който имам от блейд форума няма такива проблеми - защото е предназначен и измислен за такава работа и доказа, че го може! Поръчахме обикновенна сгъвалка с определена и единствена тогава стоманиаи сменихме само чирините( ако сложиш на Жигула гуми за офроуд и после я подкараш през гората ще обвиниш ли Жигулката, че е непроходима )? Имахме и още ги имаме обикновенни сгъвалки с нашият знак и това е!
                          Защитавам позицията си, защото отнесох на гърба си цялата дандания с всичките и недостатъци, плюсове намаше и мога да твърдя, че нещата са такива каквито ги казвам. Оплаквания, много НО никой с изключение на трима души не си мръдна пръста да дойде на срещите с Манли и да каже какво иска, другото са само словоизлияния!

                          Жоро , моето ножче се счупи , докато го миех и го изпуснах в мивката , от около 20 санта. Няма какво да я обсъждаме темата. Казах няколко пъти , не съм разочарован от качеството, а от отношението. Казваш , че са се поправили , но ми държаха ножчетата повече от година. Ти отказа съдействие , да ги осъдя . Ок имаш си причини защитаваш ги. Искаш да идвам до София и да присъствам на срещи. Добре , ами тези разходи кой ще ги поеме ?
                          Забраяме горното , случва се Усмихваме се и продължаваме напред , добре ама 2 годни по-късно пак се дънят като новобранци. Повтарям се , дънят се като отношение и поети ангажименти, не като качество на изработката.
                          За мен са умрели , докато не докажат обратното. За моите позанти и всички които ми искат съвет относно фирмата , моето мнение ще е негативно.

                          Не се палете преди празниците
                          Айде наздраве и весели дни на всички
                          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                          A1+

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Ванка, за съденето вече съм ти обяснил - уви не става!
                            Весели празници!
                            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                            0882 52 00 52 - Жоро

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Минали работи братле , гледай напред , винаги има по-интересни неща
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Нова придобивка - CKRT М16ZSF.
                                Първо впечатление - б@си едрото добиче. Това нещо е масивно във всяко едно значение на думата. Една идея над 10см острие, 180 гр. живо тегло, остро та се не трае... Ей на това му казвам работен нож. Имам и малкия му брат - М14 нещо си. Сравнен с него е като джудже. 16-ката ми е в акъла от мнооооооооого време насам но все не ми се отдаваше случай. Държах да я взема от правлното място а именно PX магазин. Може всички да са еднакви но исках да знам, че моята е била предвидена да бъде в us армията.
                                Стоманата е AUS-8, закаляването го дават 58-59.
                                Като ергономия нямам какво да кажа, дръжката е огромна и мога да го размахвам като самурайски меч Някакъв полимер е. Шарката е пустинна някаква странна. Идиотизъм би било да го ползвам за пастърмица с тази дебелина на острието (3.5 мм) и по-конкретно с този скос, за това и не мога да докладвам как се представя на този фронт но със основната си задача - цепене на камъни за огнището, рязане на найлонови пликове на Спиди и тиксо се представя отлично гъгъгъгъ

                                Намерих го да се продава на някакви странни цени и го пропусках, но след като го видях в PX-a на правилната цена ми бяха нужни точно 4 секунди да се пресегна и да го взема.

                                Поздрави на всички!




                                42

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X