Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    След посещение на битака се сдобих с нещото от снимките. Струваше ми цели 20лв след пазарлък. Сега му мъдря кания и дръжка. Стоманата е 65Г (каква друга да е... ). Пробвах с малко Наталия 2 на дръжката - потъмнява много добре. дайте акъл как да го направя черно или тъмно тъмно сиво/кафяво...каквото и да е само да не лъщи - нещо за киснене в оцет бях чул... С оръжейна оксидация ми се чини, че може и на петна да се получи.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 1 (4).jpg
Прегледи:1
Размер:99.0 КБ
ID:5670382Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 2 (5).jpg
Прегледи:1
Размер:93.9 КБ
ID:5670383
    42

    Коментар


    • Re: Моят нож

      Да покажа и аз моите гордости. Zero Tolerance ZT0350 и Spyderco-Vallotton Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-07-02 13.02.10.jpg
Прегледи:1
Размер:81.3 КБ
ID:5670390 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-07-02 13.01.00.jpg
Прегледи:1
Размер:112.5 КБ
ID:5670391
      Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
      0886/872-646

      Коментар


      • От: Моят нож

        Убавците на батко!
        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
        0882 52 00 52 - Жоро

        Коментар


        • От: Моят нож

          Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
          След посещение на битака се сдобих с нещото от снимките. Струваше ми цели 20лв след пазарлък. Сега му мъдря кания и дръжка. Стоманата е 65Г (каква друга да е... ). Пробвах с малко Наталия 2 на дръжката - потъмнява много добре. дайте акъл как да го направя черно или тъмно тъмно сиво/кафяво...каквото и да е само да не лъщи - нещо за киснене в оцет бях чул... С оръжейна оксидация ми се чини, че може и на петна да се получи.

          [ATTACH=CONFIG]812482[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]812483[/ATTACH]
          По добре ела ми на гости да ти покажа истинско и да му оправиш дръжката на това
          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

          Коментар


          • От: Моят нож

            Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
            По добре ела ми на гости да ти покажа истинско и да му оправиш дръжката на това
            И ако е около 6 мм значи е от сатър с " ъглошлаиф" тунинг.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • От: Моят нож

              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
              И ако е около 6 мм значи е от сатър с " ъглошлаиф" тунинг.
              Видях го на живо, ресьор, кован от циганин. За 20 лева е перфектно, копирал е от истинско. Гледам сега и мойто от Непал, догодил е поне визията.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • От: Моят нож

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Видях го на живо, ресьор, кован от циганин. За 20 лева е перфектно, копирал е от истинско. Гледам сега и мойто от Непал, догодил е поне визията.
                Ако разгледаме чисто технически железата, твърде вероятно е ресьорната версия да е по-читава от непалските, сувенирни изделия
                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                  След посещение на битака се сдобих с нещото от снимките. Струваше ми цели 20лв след пазарлък. Сега му мъдря кания и дръжка. Стоманата е 65Г (каква друга да е... ). Пробвах с малко Наталия 2 на дръжката - потъмнява много добре. дайте акъл как да го направя черно или тъмно тъмно сиво/кафяво...каквото и да е само да не лъщи - нещо за киснене в оцет бях чул... С оръжейна оксидация ми се чини, че може и на петна да се получи.

                  [ATTACH=CONFIG]812482[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]812483[/ATTACH]
                  Острие на Мора, оставаха петна по него при използването му, някъде тук четох за потъмняването и ....два дена и половина в Кока кола, и то Зеро, чудесен мат се получи, ама като гледам ще ти трябва бидонче за това и поне 3-4 литра Кока кола. Поздрави.
                  Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                  "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                  "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Метнах го в оцетец. Не ми хареса как се получи, минах го със студена оръжейна оксидация, пак не ми харесва. Така или иначе съдбата му ще бъде на работно добиче пък и красотата е преходна ей ме мен - едно време имах и коса и по-малко косми по гърба... нещата се променят...
                    42

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      май само за космите по гърба има сравнително трайно решение.
                      Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                      "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                      "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                        Ако разгледаме чисто технически железата, твърде вероятно е ресьорната версия да е по-читава от непалските, сувенирни изделия
                        Хубавите непалски са си от ресьор също Гледах на живо как ги правят....
                        Land Rover Defender 110SW 300tdi

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Непалец сувенир няма да произведе, за тях кукрито не е просто нож. Виж при чайна майна е друго.

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                            Непалец сувенир няма да произведе, за тях кукрито не е просто нож. Виж при чайна майна е друго.
                            непречи да го е правил чайна майна и непалеца да го продава

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Едно есе 4ка пристигнало тия дни.Дайте идеи за канияНатиснете снимката за да я уголемите

Име:esee-4.jpg
Прегледи:1
Размер:178.1 КБ
ID:5670651
                              Диско 300TDI
                              Scott Purgatory
                              0889 84 6161

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Оригиналната кания е супер добра и като държане на ножа и като възможности за закрепване.
                                Назад в тази тема или в "един нож но кой" съм го снимал, включително и с поръчкова кания, но там чакнето и цената са прилични.
                                На твое място бих се договорил с някой от пишещи във форума майстори да ти спретне една супер яка кожена кания.
                                Зима иде

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X