Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Бенз - ще ти снимам големия рат с F1то, за да ти стане ясно. Иначе за удобен - много е удобен.

    Ето ти и едни ножки, дето ако съм близо до риба биха работили много добре, но и така не излизат от кухнята

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1420323513.183326.jpg
Прегледи:1
Размер:120.2 КБ
ID:5633005
    Зима иде

    Коментар


    • От: Моят нож

      За филета имам,нещо бойно гледам,да държи на бой,Есе/месе нещо от тия.

      Нерьждавейка ЕСЕЕ 4,С1 на Фолкнивена и съм до там поне за сега.

      Снимай ми онова малкото за 3 кутии цигари,в някои случаи ми стъпва на 5 кинта та да знам кой е на ред.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Моят нож

        Направил съм ти снимки на ESEE 4, Fallkniven F1 и RAT1. Ако се вгледаш хубаво, мисля че ще си отговориш на разни въпроси

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1420380486.760217.jpg
Прегледи:1
Размер:273.1 КБ
ID:5633106

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1420380496.708733.jpg
Прегледи:1
Размер:337.1 КБ
ID:5633107

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1420380506.064048.jpg
Прегледи:1
Размер:77.6 КБ
ID:5633108
        Зима иде

        Коментар


        • От: Моят нож

          Муцка,15 минутки преди да ги видя си поръчах първата серия на сгъваемият,че как казах цели остриета не ни дават тук,не сме слушкали,Ф1 го имам,Есеето го чакам да дойде.

          Лошо почва и тая година
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Моят нож

            Тенкс за това сравнение.Отказа ме от ессето и продължавам да си търся рат1
            Диско 300TDI
            Scott Purgatory
            0889 84 6161

            Коментар


            • От: Моят нож

              Първоначално публикуван от Elfozavar Преглед на мнение
              Най-често ползвания ми нож.


              А иначе снимка на една малка част от ножовете, които преминаха през кунките ми можете да видите по-долу
              ......
              Не че нещо ама тоя нож дето бил най-най за самозащита бил най-използван ?!? колко хора/животни наръчка с него ?
              Въобще самозащита с нож ми е малко така .... да има с к'во да бучна някой ако се наложи, ама да не ме види че му се каня . Иначе казано не е работа за всеки, да не говорим за законови последствия .... как и да е.
              Не искам да звучи като че се заяждам, ама тоя нож на мен (примерно) грам не ми харесва, да не говорим че с тая метална дръжка в студено време няма да е много комфортно. А формата на острието е .... не съм голем разбирач, а и не са ми минали толкова ножове през ръцете, ама нищо полезно/удобно не намирам в такъв тип острие .

              Та така, гледам са ти минали доста по-полезни ножчета през ръцете, не разбирам захласването по някакви изчанчени железа ама свят широк
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • От: Моят нож

                Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                Не че нещо ама тоя нож дето бил най-най за самозащита бил най-използван ?!? колко хора/животни наръчка с него ?
                Въобще самозащита с нож ми е малко така .... да има с к'во да бучна някой ако се наложи, ама да не ме види че му се каня . Иначе казано не е работа за всеки, да не говорим за законови последствия .... как и да е.
                Не искам да звучи като че се заяждам, ама тоя нож на мен (примерно) грам не ми харесва, да не говорим че с тая метална дръжка в студено време няма да е много комфортно. А формата на острието е .... не съм голем разбирач, а и не са ми минали толкова ножове през ръцете, ама нищо полезно/удобно не намирам в такъв тип острие .

                Та така, гледам са ти минали доста по-полезни ножчета през ръцете, не разбирам захласването по някакви изчанчени железа ама свят широк
                Ами точно за това, че са ми минали има няма 150 маркови ножове през ръцете знам, че марката, цената и стоманата не са най-важното. А въпросният нож е чудесно EDC. Лично мнение. Аз имам виждането, че ножа дето е всеки ден с мъжа следва да става за всичко - и пица да нарежеш и човек да мушнеш ако се наложи. А ако ножа е опрял до кокала какво казва закона ти е последната грижа. Ако ти дреме за закона просто ти ще си труп, а някой друг ще изтърпява законовите последствия. Ама теб това няма да те грее. А и покрай ножарските си увлечения съм се научил да не съдя вкуса на хората по ножарската тематика. Всеки си има собствен опит и предпочитания, които формират вкусовете му. Иначе от скоро съм сменил Пелтонена за в гората ето с това сечиво, което доста добре се представя.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:нож.jpg
Прегледи:1
Размер:275.1 КБ
ID:5633689
                Последно редактирано от Goblin; 08-01-15, 21:10.

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Не ми се спори, а и всеки си има лично мнение, ама във видеото казваш, че това бил най-добрия нож за самозащита. Никъде не чух да става дума за пица, да си резнеш въже/конец, нещо да си делнеш, за мезе да нарежеш и т.н. Ами ти за самозащита говориш.
                  Всеки с мнението си, за мен тоя нож е ограничен от към разни функции с това танто острие, серетацията също може да бъде компромис. Аз примерно си нося ежедневно един викторинокс форестър и да ти кажа не изпитвам чувства да го сменям. Ама то си зависи и къде живееш, в апартамента няма много к'во да правиш с тоя нож, пък и не изглежда тарикатски . Ама аз често си ползвам и отвертките, и пинсетата за тресчици (че имаме няколко пиролизни котли на дърва), триона също го ползвам всеки ден и т.н. От много чудене с какво да го сменя, взех че го пратих на Тинко да ми смени острието с рвл и повече не виждам к'во да искам

                  А Наско Николов наскоро ми праща две ножчета за кухнята от тея турските, и с него сме обсъждали това онова.
                  И те така, на село ти требва едно, у града друго При нас ножовете се ползват, не режем вестници и не дялкаме картон
                  Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                  И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                  вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                    Не ми се спори, а и всеки си има лично мнение, ама във видеото казваш, че това бил най-добрия нож за самозащита. Никъде не чух да става дума за пица, да си резнеш въже/конец, нещо да си делнеш, за мезе да нарежеш и т.н. Ами ти за самозащита говориш.
                    Всеки с мнението си, за мен тоя нож е ограничен от към разни функции с това танто острие, серетацията също може да бъде компромис. Аз примерно си нося ежедневно един викторинокс форестър и да ти кажа не изпитвам чувства да го сменям. Ама то си зависи и къде живееш, в апартамента няма много к'во да правиш с тоя нож, пък и не изглежда тарикатски . Ама аз често си ползвам и отвертките, и пинсетата за тресчици (че имаме няколко пиролизни котли на дърва), триона също го ползвам всеки ден и т.н. От много чудене с какво да го сменя, взех че го пратих на Тинко да ми смени острието с рвл и повече не виждам к'во да искам

                    А Наско Николов наскоро ми праща две ножчета за кухнята от тея турските, и с него сме обсъждали това онова.
                    И те така, на село ти требва едно, у града друго При нас ножовете се ползват, не режем вестници и не дялкаме картон
                    Е, то викторинокса никой не го е отменял, но той си е нож между другото. Колумбията за мен е ултимативния нож за самозащита /малко по на заден план функция предвид наличието на КНО/ Тантото си има предимствата да се точи изключително лесно, а сретацията е като презервативите - по-добре да я имаш и да не ти трябва. Иначе това е моя Викс - Уорк чемп. Смятам, че единствено си заслужават големите и наблъскани с функции модели. Малките страдат от сериозни липси на функционалност и като цяло са безсмислени.

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Сега, да се разберем - всички с фотосесиите от последните няколко страници без Бенца, че ми е далече, да ми изпратят на ЛС точните си адреси и подробни графици, кога не са си в къщи... Евала, пичове.

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:87.0 КБ
ID:5633684

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:107.0 КБ
ID:5633686

                        Марто ти 'що ме дискриминираш бе,ела ми ела с тиха танцова стьпка,ше сипя по едно,ще почерпя.......паролата за влизане в нас кьсно вечер няма да ти я пращам
                        Последно редактирано от BENZBOSS; 08-01-15, 20:19.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Ето и нещо от днес,новото попълнение към джобните ножки Kershaw Cryo 2 Blackwash,за което благодаря на колегата АРМСБГ.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0213.jpg
Прегледи:1
Размер:143.7 КБ
ID:5633818Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0214.jpg
Прегледи:1
Размер:144.6 КБ
ID:5633819Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0217.jpg
Прегледи:1
Размер:145.0 КБ
ID:5633820
                          Тези нося и сменям според настроението и дънките,не са нищо особено,но аз си ги харесвам и ми вършат чудесна работа.Съжалявам за лошите снимки,но толкова ми може фотото,или аз толкова си мога.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0212.jpg
Прегледи:1
Размер:128.6 КБ
ID:5633821Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0216.jpg
Прегледи:1
Размер:154.6 КБ
ID:5633822
                          Последно редактирано от qnis; 10-01-15, 00:56.

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:029193364.jpg
Прегледи:1
Размер:133.2 КБ
ID:5633941Джон ланди мод. Маверик

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:98.4 КБ
ID:5634015

                              Тебе като те видя и се сещам за едни светкавици.

                              Наздраве
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Ето го мойто ловно ножле,нося го единствено само в дивоча,много остро,перфектно дяла,дере и става за чукче,но не става за забиване ,за забиване други,Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM01294.jpg
Прегледи:1
Размер:140.4 КБ
ID:5634207Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM01296.jpg
Прегледи:1
Размер:100.0 КБ
ID:5634208Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM01297.jpg
Прегледи:1
Размер:126.5 КБ
ID:5634209Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM01298.jpg
Прегледи:1
Размер:143.4 КБ
ID:5634210Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM01299.jpg
Прегледи:1
Размер:72.8 КБ
ID:5634212Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM01300.jpg
Прегледи:1
Размер:134.9 КБ
ID:5634215Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM01301.jpg
Прегледи:1
Размер:131.0 КБ
ID:5634217Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM01301.jpg
Прегледи:1
Размер:131.0 КБ
ID:5634217Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM01302.jpg
Прегледи:1
Размер:93.0 КБ
ID:5634219 ,не съм колекционер само 2-3 практични екземпляра,не съм ножар,само за спорта,не ми е мания ,но в планината без това не може.Това е ветеран на доста служба без щети .Харесал съм един скоро за придобиване,трябва да става и за забиване,УС рейнджър-ски,паднаха ми очите. / п.с.Имал съм приключения ,та затова не ги харесвам,иначе забивам яко от 20 -20,даже, отверки,брадви и лопати./
                                Последно редактирано от faster; 11-01-15, 21:23.
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X