Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кои са добрите магазини в София? Откъде да си купя правилният нож?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кои са добрите магазини в София? Откъде да си купя правилният нож?

    Задавам този въпрос, защото на хиляди места се продават ножове, но досега не съм срещнал място с добри консултанти, богат избор и добри цени. Предполагам, че тук има много хора, които са пообиколили магазините и могат да дадат ценни препоръки.
    Зима иде

  • #2
    До: Кои са добрите магазини в София?

    И аз бих искал да знам
    ТЛК 80 4,2ТД-95г

    Коментар


    • #3
      До: Кои са добрите магазини в София?

      Уважаеми колеги, преди време и аз търсех такъв магазин... но седнах четох доста, питах, използвах опита на хора които цял живот с това се занимават и разбрах че... такъв магазин няма... и няма как да има... Ножовете за изключително сложна тема която изисква огромни познания и то в различни области при това имат толкова отлики и специфики че там си има и тесни специалисти вече...

      Но съм сигурен че ако дадете конкретни насоки какво търсите ще се намерят достатъчно хора които да ви дадат добър съвет включително и откъде да се сдобиете с конкретният нож който търсите...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        До: Кои са добрите магазини в София?

        Благодаря за отговора

        На мен конкретно ми трябва:

        Късо острие за ежедневно носене (сгъваемо), което да бъде и практично за обща употреба, и годно за самозащита. Да става за носене и в града и в гората.

        Дълго острие - за носене на лов, офф-роуд и пешеходни планински преходи - тук вече се осланям само на препоръки, защото дори не мога да дефинирам всичко, за което трябва да става
        Зима иде

        Коментар


        • #5
          До: Кои са добрите магазини в София? Откъде да си купя правилният нож?

          Простички въпроси със сложни отговори... Нещо което от една страна да става за самозащита и при това да може и да се свърши някаква работа с него е почти невъзможен компромис но бих ви предложил следното решение:



          Лек и надежден, с острие позволяващо все пак употребата му за общи дейности но същевременно достатъчно здрав и надежден и за друго.

          Бих ви обърнал внимание и на един не лош нож който от една страна е много красив и удобен а от друга е мечта за рязане на колбаси и въобще обща употреба:


          Според мен дори и този вариант става донякъде за самозащита доколкото за тази цел е разумно да разчитате на нож...

          Колкото до нож за носене в гората и въобще тип ловен бих ви препоръчал:




          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            До: Кои са добрите магазини в София? Откъде да си купя правилният нож?

            Благодаря за препоръките.
            Предполагам, че тази тема ще е интересна не само на мен, а и на много други хора.
            Сега остава само въпросът дали мога да ги видя на живо някъде в София?
            Зима иде

            Коментар


            • #7
              До: Кои са добрите магазини в София? Откъде да си купя правилният нож?

              Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
              Благодаря за препоръките.
              Предполагам, че тази тема ще е интересна не само на мен, а и на много други хора.
              Сега остава само въпросът дали мога да ги видя на живо някъде в София?
              ще ти дам адреси на интернет-магазините, обикновено е посочен и адреса на реалния магазин.

              адрес 1

              адрес2

              адрес 3

              адрес 4

              адрес 5

              адрес 6


              има и някакви украински "Кизляр", някой чувал ли е за тях, изглеждат добре??

              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • #8
                До: Кои са добрите магазини в София? Откъде да си купя правилният нож?

                Във "Вип треидинг"има голямо разнообразие и очтиви консултанти.
                Успех при избора!
                Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                Коментар


                • #9
                  До: Кои са добрите магазини в София? Откъде да си купя правилният нож?

                  toolshop.de
                  това е най-доброто място за ножове, фенери, запалки.над 100 евро доставката е безплатна.продават уникални неща и е елементарно да си поръчаш оттам.има и най-добрите запалки windmill.много съм доволен от тоя саит.има го и на дот.ком (не в германия а в щатите). на по добри цени ама няма безплатна доставка.та сравнявайте. успех!!! цените са поне два пъти по ниски от БГ.а повечето неща няма шанс да ги намериш на нашия пазар....
                  висете отпуснато

                  Коментар


                  • #10
                    До: Кои са добрите магазини в София? Откъде да си купя правилният нож?

                    Ето ти още едно предложение за голям нож за колана Buck Nighthawk
                    Ножа е мои и винаги може да го видиш,но за съжаление ни делят 100 км. незнам кога ще идвам към София за да ти го покажа но ти също си добре дошъл на почивка в Копривщица ако желаеш.А иначе като цяло на мен ми допадат изчистените от към разни украси ножове за съжаление универсален нож както и универсален джип няма така че избора на универсално острие си е лично решение и винаги има компромиси.
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • #11
                      До: Кои са добрите магазини в София? Откъде да си купя правилният нож?

                      Ножа който Дявол Коледа е споменал и на мен ми изглежда повече от добре... ще се радвам между впрочем той да си допълни темата с повече впечатления от него... доста време мина...

                      А ето аз пък какъв подарък получих:


                      Ножа е лимитирана серия на Buck и е с дизайн на Raider при това е закаляван лично от Пол Бос... Уникален...
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • #12
                        До: Кои са добрите магазини в София? Откъде да си купя правилният нож?

                        Венци, нали го видях на живо. Страхотно оръжие и може би инструмент за груби дейности, като цепени на дърва и кости например. Ножа за бойни приложения е просто уникален, тежък и с добър баланс, а за качеството на стоманата няма какво да говорим
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #13
                          До: Кои са добрите магазини в София? Откъде да си купя правилният нож?

                          Първоначално публикуван от Blacksmith Преглед на мнение
                          Във "Вип треидинг"има голямо разнообразие и очтиви консултанти.
                          Успех при избора!
                          Адаш, тия работят ли и къде?
                          Преди около 1г. бяха затворили в Дървеница.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Кои са добрите магазини в София? Откъде да си купя правилният нож?

                            Работят,миналият месец си купих нож от тях.
                            Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X