Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От нищо нещо...

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: От нищо нещо...

    Първоначално публикуван от Тодоров009 Преглед на мнение
    Аре плювни връз мене!
    Ми ок.Неставаш за фотограф!
    Диско 300TDI
    Scott Purgatory
    0889 84 6161

    Коментар


    • От: От нищо нещо...

      Първоначално публикуван от Тодоров009 Преглед на мнение
      Аре плювни връз мене!
      Пу-пу-пу, да не ти е уроки!!!...ама наистина и от мен по-калпав фотограф си..А канията и тя изглежда човешка - явно пипаш, и кунките ти растат на точното място.Да ти "фърля" ли и едно каменьче..?

      Коментар


      • Право думате.Не са ми твърде арни фотосите,ама то туй де ней някой фотаджийски форум,бре!?
        Телефоносмарт урода не е лошав,осем мегапиксела показва,ама що тъй недобре хваща,не знам?!Явно аз нещо не го употреблявам правилно.

        Първоначално публикуван от sa4mo Преглед на мнение
        .Да ти "фърля" ли и едно каменьче..?
        Давай!Фъргай камъньето!
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 10-11-12, 09:01.
        Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

        0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

        Коментар


        • От: От нищо нещо...

          Първоначално публикуван от Тодоров009
          Давай!Фъргай камъньето!
          Къса ми се види канията - само острието влиза изцяло(може и поради ограничен материал да си я сторил така).Поради това и подвеса(гайката за колана) е твърде ниско разположена - при вадене и поставяне на ножа ще има дискомфорт - дръжката ще стърчи към ребрата, и може да му убива на човек - особено ако е седнал(например в кола)..и друго - фиксиращата каишка с копчето в твоя случай е оправдана, даже задължителна, но след n-броя вкарвания на ножа, може да се окаже прерязана.Всичко това е мое лично мнение, но е затвърдено от доста опит, със здраве!

          Коментар


          • Първоначално публикуван от sa4mo Преглед на мнение
            Къса ми се види канията - само острието влиза изцяло(може и поради ограничен материал да си я сторил така).Поради това и подвеса(гайката за колана) е твърде ниско разположена - при вадене и поставяне на ножа ще има дискомфорт - дръжката ще стърчи към ребрата, и може да му убива на човек - особено ако е седнал(например в кола)..и друго - фиксиращата каишка с копчето в твоя случай е оправдана, даже задължителна, но след n-броя вкарвания на ножа, може да се окаже прерязана.Всичко това е мое лично мнение, но е затвърдено от доста опит, със здраве!
            Къса я направих нарочно,по образец на друга една дето ползвам отдавна време ,ама сега не се нахожда тука да пусна едно кадро,фиксиращата каишка е по същият модел и при вадене и прибиране на ножа я отстранявам с показателният пръст,чалъм има един дет'се вика и кат го фанеш...При сядане поне на мен ми произвежда неприятно впечатление ,ако е увесена по-долу.Ребрата не се срещат с дръжката поради формата на гайката-държи горната част на ножа в положение навън.
            "Аз например може да не съм прав ама...",онез кании дето на ножа му се вижда само малка една част не ги намирам твърде удобни-трудно се вади тоз последния,а има други едни пак подобни дето имат и копче заемащо твърде близко положение спрямо режещият ръб и само като ги гледам страх един се прокрадва в мене!


            Щях да забравя!
            Благодарско на колегата ПетрАкиев за шева обяснен на 19 страница!

            Поздравления
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 10-11-12, 09:02.
            Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

            0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

            Коментар


            • От: От нищо нещо...

              Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
              Върнаха се от където отидоха, ... малко по-така!

              [ATTACH=CONFIG]511128[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]511129[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]511130[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]511131[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]511132[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]511133[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]511134[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]511135[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]511136[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]511137[/ATTACH]
              Нож за скалпиране и томахавка. Като смениш Туловката с лък и стрели и си готов. И сега идва големия проблем. Трябва да намерим орлови пера за традиционната украса на главата и бизон, който да ловуваш. И да примеш подходящо име. Нещо като Говорещия със желязото например.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • От: От нищо нещо...

                За бизона,пробвайв с.Орлов дол. До Тополовград. Имаше,сега не знам.
                Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                Коментар


                • От: От нищо нещо...

                  Вчера беше хубав ден, бях приятно изненадан от страхотен подарък от Дидо - dido7, съжалявам за гадните снимки, но вечер на светкавица толкова!
                  За Т.Т. данни майстора да казва, за ламинатното парче на режещия ръб, броя слоеве, .... и друго.
                  Дидо БЛАГОДАРЯ, надявам се да стане още едно "работещо бижу".

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:59.9 КБ
ID:5425776

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:58.1 КБ
ID:5425777

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:56.4 КБ
ID:5425778
                  Land Rover Discovery:
                  - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                  Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                  Коментар


                  • От: От нищо нещо...

                    Вложката е шх15 или поне за такава са я дали "А. Стоилов", кована от прът около ф20. Дамаска от страни е от ст3, у8,и една пружинна на , която все и забравям името. И те така.Пепи радвам се, че ти харесва.

                    Коментар


                    • От: От нищо нещо...

                      Вчера от чуденка какво да правя ... спретнах една дръжка на феро родна запалчица .. Дървото е от дъска някаква .. Остава да я намажа с ленено масло и мисля е готова

                      Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                      A POS
                      0885600200
                      За момента пасажер

                      Коментар


                      • От: От нищо нещо...

                        Първоначално публикуван от dido7 Преглед на мнение
                        .... Пепи радвам се, че ти харесва.
                        Слаб ми е ангела, замина при Антон във В.Търново, .... нали се сещаш какво ще му се случи.
                        Land Rover Discovery:
                        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                        Коментар


                        • От: От нищо нещо...

                          Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                          Вчера от чуденка какво да правя ... спретнах една дръжка на феро родна запалчица .. Дървото е от дъска някаква .. Остава да я намажа с ленено масло и мисля е готова

                          Я разкажи по-подробно какво и как.
                          Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                          Seat Leon 2007 1.9 TDI

                          Коментар


                          • От: От нищо нещо...

                            Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
                            Я разкажи по-подробно какво и как.
                            Мммм нещо не разбрах ? какво е дървото или как съм я направил ? или какво е феро род
                            Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                            A POS
                            0885600200
                            За момента пасажер

                            Коментар


                            • От: От нищо нещо...

                              Снимки повече от процеса на работа, това е интересното.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • От: От нищо нещо...

                                Ами колкото и тъпо да звучи повече време ми отне да наглася сцената за тая снимка и да снимам от колкото за направата на дръжката. Общо взето идеята за дръжката ми дойде от това, че имам сигурно 20 феро рода и всичките са с някакви грозни изляти дръжки без никаква естетика. Покрай работата с гривните и другите неща ми останаха много парчета от разни дъски и летви . И си клъцнах едно парченце, задялках го с ножчето разпробих дупката за ферото и го нанизах. После с няколко вида шкурки и се получи това. Дето се вика мислих че ще е по сложно. За тия дни съм се приготвил да правя още няколко неща и като станат ще ги кача.
                                Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                                A POS
                                0885600200
                                За момента пасажер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X