Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От нищо нещо...

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: От нищо нещо...

    В Каблешково продават рапидни нитове (за кожа , плат) до сега за дръжка не съм виждал утре отивам да проверя.
    По малко, ама с хляб!

    Коментар


    • От: От нищо нещо...

      E това стана от невздрачното ножче.
      .... като дойде "св.Паралей", ще купим и кожа за канията.
      Прикачени файлове
      Land Rover Discovery:
      - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
      Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

      Коментар


      • От: От нищо нещо...

        От колко време чаках снимки на този нож и най-накрая има. Ножът много кефи.(дръжката от какво дърво е ) Като направиш канията качи снимки да видим .
        По малко, ама с хляб!

        Коментар


        • От: От нищо нещо...

          Страхотно!Удоволствие е да се гледа работата ти, макар и на снимки

          Коментар


          • От: От нищо нещо...

            Пет-Ракиев, направо ме уби! Като ти гледам инструментариума само, и ми е ясно какъв ти е хъса! Пък и ръчичките ти явно са по предназначение и не се заместват от езика! И идеята кефи, и изпълнението. Евала! Салатата-от мен.

            Коментар


            • От: От нищо нещо...

              Покрай завършването на Hultafors-а, "изгоря" и една Мора 2000.
              Прикачени файлове
              Land Rover Discovery:
              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

              Коментар


              • От: От нищо нещо...

                Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
                Покрай завършването на Hultafors-а, "изгоря" и една Мора 2000.
                Хората казват, че от питане глава не боли...Ножчетата нещо оксидирани ли са или просто така е станало от снимката?
                Only after the last tree has been cut down,
                Only after the last river has been poisoned,
                Only after the last fish has been caught,
                Only then will you find that money cannot be eaten.

                Коментар


                • От: От нищо нещо...

                  Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
                  Хората казват, че от питане глава не боли...Ножчетата нещо оксидирани ли са или просто така е станало от снимката?
                  Отговарям ти, щото съм ги виждал и двата - не, не са оксидирани, от светлината при снимката е. И да се изфукам, Мората 2000 е моя, майстора ми я прави по специална поръчка.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • От: От нищо нещо...

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Отговарям ти, щото съм ги виждал и двата - не, не са оксидирани, от светлината при снимката е. И да се изфукам, Мората 2000 е моя, майстора ми я прави по специална поръчка.
                    Прекаляваш.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: От нищо нещо...

                      Нещо, като нищо.
                      Острието е от 440с.
                      Дръжката: рог, месинг, фибър, елша.

                      .... доста удобно ножче се получи накрая.
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 30-10-10, 18:39.
                      Land Rover Discovery:
                      - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                      Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                      Коментар


                      • От: От нищо нещо...

                        Поздравления майсторе, елшата е придобила много хубав фладер. Като трупче изглежда обикновенно но след това . . . . нямам думи. Поздравления още веднъж.
                        Аз пък имам едно острие . . . само 1300 слоя . . . , като го снимам ще го пусна.
                        Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

                        Коментар


                        • От: От нищо нещо...

                          Както винаги перфектно, но имам въпрос за шева на канията: Как се прави?
                          може и на лични.

                          Коментар


                          • От: От нищо нещо...

                            Първоначално публикуван от dido7 Преглед на мнение
                            ...... но имам въпрос за шева на канията: Как се прави?
                            .........
                            Във вторник, ще шия една кания и ще направя снимки, да има.
                            .... лесно е.
                            Land Rover Discovery:
                            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                            Коментар


                            • От: От нищо нещо...

                              Да бе, лесно ... Аз гащите не мога да си закърпя ...

                              Коментар


                              • От: От нищо нещо...

                                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                                Да бе, лесно ... Аз гащите не мога да си закърпя ...
                                Няма майтап - наистина е по-лесно от нормалния шев(с два конеца и игли), ама нека адаша да пусне снимките,че той е виртуоз и в снимането,пък аз с фотото съм гъ.орък..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X