Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Котееееее...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Котееееее...

    ...така пищеше 2,5 годишната ми щерка и търчеше подир махленските котки...пък можех и "картофен" да го нарека, ще обясня защо...Айде снимки първом, после глаголене










    Тези снимки са, тъй да се каже - работни, утре чакам едно мОмче-профи - да го наснима човешки.
    Та - ножа е поръчка, за колега от ножарския форум.Изпрати ми ей тоз линк: http://www.lamnia.fi/items.php?lang=da&pid=5910 , и ме пита - "можеш ли го направи?"И аз кандисах...в този смисъл ножа е откровена реплика, аз съм долен плагиат/посипвам си главата с пепел /
    Острието е ковано от Дидо/Дидко, голЕм си!!!/ - пратих му скица с примерни размери..като получих острието - разликата в най-големите размери беше в границите на 0,5 мм/!!!/Габаритите му са 160х37х5 мм
    Основния проблем в ножа беше "котето" и гарда - трябваше да са отливки/сребърни при това/.Как и с колко зор съм ги правил, може да прочетете ей тук: http://handengravingbg.forumotion.com/t46-topic от там ще разберете защо ножа е в известен смисъл "картофен", използвам случая да благодаря на Антон/anmarinov/ за технологията - оказа се силно работеща, изключително иновативна/почти "нано-"/технология
    Дръжката е абанос, монтажа низан - стегната с гайка м5, после котешката глава я нанизах на предварително припасната шийка, и освен епокса, я "боднах" с три сребърни щифта ф2,5 мм в абаноса.
    Канията..кво, нищо особено - кожа, конци и боя...а, и акрилен лак за кожа ...
    Та така...със здраве!
    п.п. иначе ножа тематично трябва да е ягуар...
    п.п.1 - и ръкичките - чистички са /да не чувам после думи разни..../

    _________________

  • #2
    От: Котееееее...

    Майсторе, отново - шапки долу!
    Ашколсун, аферим и машаала!!!

    Ама, мама му стара, не може само такива гениалности да правиш.
    Имаш ли нещо, дето си направил, и, ей така - не е за хвалба?

    Дай да видим и нещо, дето ти не му се кефиш... да му се накефим ние..

    Закачка, естествено..

    Коментар


    • #3
      От: Котееееее...

      На мен пък ми харесва.
      42

      Коментар


      • #4
        От: Котееееее...

        Браво, той по хубав станал и от оригинала.
        LR Disco II 99 - TD5
        www.lre-bulgaria.org

        Коментар


        • #5
          От: Котееееее...

          Първоначално публикуван от Радослав Стефанов Преглед на мнение
          Браво, той по хубав станал и от оригинала.
          + 1 И на мен по ми харесва,евала маисторе.
          SUZUKI VITARA V6
          HONDA CBR 919RR
          MERCEDES ML
          MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

          Коментар


          • #6
            От: Котееееее...

            Златни са ви ръцете, твойте и на Дидо!

            Коментар


            • #7
              От: Котееееее...

              Готин си, а и ножа е супер! Не разбирам от ножове, но гледам с удоволствие снимките на твоите творения. Ето това твое изделие ми оправи настроението и подслади кафето.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #8
                От: Котееееее...

                Бравос на майсторите! Рукоплещя.
                Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                Коментар


                • #9
                  От: Котееееее...

                  Поклон, Дедо Сачмо!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Котееееее...

                    Браво майсторе! Много ми харесва! Бижу.....
                    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Котееееее...

                      Не, че разбирам или ми е работа, ножа е прекрасен, но ако беше малко по-дълъг /острието според мен/ щеше да бъде съвършен
                      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                      Коментар


                      • #12
                        От: Котееееее...

                        А аз и така доста го харесах Много е палаво ножлето Жив и здрав колега - ще се радвам да видя още неща от теб

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X