Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Менли - рекламация

    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
    Чудя се една колективна жалба до КЗП ще ги засили ли да си свършат работата ли?
    Договора е от физическо лице(zoro-1), та той да упълномощи адвокат и да ги качваме на метлата.

    Пуснали са на пазара неотговаряща на рекламните им клипове опасна за използване вещ.
    Признали са дефекта, разумните срокове за решаването му са преминати.

    Та за начало вместо разговори - адреса им и писма,
    почнат ли да "не получават писмата" работата е ясна - имаме си измекяри.
    На мен по телефона също беше сговорчив човека, ама да връща парите ако не му се работи, а ножките ще ни ги пише подарък(то и за друго не стават)
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • От: Менли - рекламация

      Ем, ся.... остава да направим и един фонд, щото Жоро трябва да води делото от свое име за 200 и кусур ножки.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Менли - рекламация

        Е, тъкмо се чудих как да си запълня времето. Уви аз се отказвам да контактувам с тях за нашите ножове, понеже "малко" ми писна от обещания. Като се счупи ножа, ще го хвърля и ще забравя.
        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
        0882 52 00 52 - Жоро

        Коментар


        • От: Менли - рекламация

          Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
          Е, тъкмо се чудих как да си запълня времето. Уви аз се отказвам да контактувам с тях за нашите ножове, понеже "малко" ми писна от обещания. Като се счупи ножа, ще го хвърля и ще забравя.
          Може спокойно да дадеш пълномощно на някой, който има желание.
          Стига да се пази кореспонденцията с тях, то тя е доказателство ако е по имейл.
          Лично аз, планирам да постъпя като теб накрая.

          Коментар


          • От: Менли - рекламация

            А-а-а-а, Жоро, ти им даде парите на тия, ти сега ше се оправяш с тях. Ни съ измъквай.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: Менли - рекламация

              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
              Чудя се една колективна жалба до КЗП ще ги засили ли да си свършат работата ли?
              По служебна линия ми се е налагало да чета определения (или както там се казват) на КЗП - отсега ви казвам, забравете. Ако се съди по личния ми опит - тия и на вързано куче хляб не могат да дадат.
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • От: Менли - рекламация

                Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                Е, тъкмо се чудих как да си запълня времето. Уви аз се отказвам да контактувам с тях за нашите ножове, понеже "малко" ми писна от обещания. Като се счупи ножа, ще го хвърля и ще забравя.
                Напълно те разбирам.
                Поклон за всичките ти усилия.
                Повече време, пари и нерви точно ти не трябва да губиш.
                Тука нали имаше адвокат дето поиска договора, някакво мнение от него? Ако е заебал нещата, ще ги дам и на моите да го видят.
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

                Коментар


                • От: Менли - рекламация

                  Момчета не ме разбирайт погрешно, не бягам от отговорност. Но ми писна всичко това.
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар


                  • От: Менли - рекламация

                    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                    По служебна линия ми се е налагало да чета определения (или както там се казват) на КЗП - отсега ви казвам, забравете. Ако се съди по личния ми опит - тия и на вързано куче хляб не могат да дадат.
                    Ха-ха... още един, дето е присъствал на заседание на КЗП. А ходил ли си на КЗК?
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Менли - рекламация

                      Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                      Момчета не ме разбирайт погрешно, не бягам от отговорност. Но ми писна всичко това.
                      Адаш, според мен никой не те обвинява. Да ти имам търпението, шапка ти свалям.

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Ха-ха... още един, дето е присъствал на заседание на КЗП. А ходил ли си на КЗК?
                      На заседание не съм присъствал на нито една от двете - имам още хляб да ям, докато ми побелее фуражката

                      Но ми се е налагало да давам професионално становище по документи и от двете комисии (не съм юрист). Еми... грам'фон свири, майка плаче. Е, ся, може и аз да съм в грешка нещо, както казах право съм учил 2 семестъра, и то не особено усилено.
                      Последно редактирано от windwarrior; 17-04-14, 22:19.
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • От: Менли - рекламация

                        Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                        Момчета не ме разбирайт погрешно, не бягам от отговорност. Но ми писна всичко това.
                        Да ти имам търпението и аз шапка ти свалям!

                        Ама споко, стигнем ли до пълномощното, няма да се занимаваш вече с нищо по ножките, нито пък по дела ще ходиш

                        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                        Суперспам - спама на суперите

                        Коментар


                        • От: Менли - рекламация

                          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                          Но ми се е налагало да давам професионално становище по документи и от двете комисии (не съм юрист). Еми... грам'фон свири, майка плаче. Е, ся, може и аз да съм в грешка нещо, както казах право съм учил 2 семестъра, и то не особено усилено.
                          Щото аз съм бил и на двете като страна. Бих казал потърпевша страна, даже... по едни Обществени поръчки. Има си хас, ти да си им бил консултанта за становището.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Менли - рекламация

                            Ааа, аз становище съм давал също като потърпевша страна Шефовете ме помолиха за коментар.
                            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                            Коментар


                            • От: Менли - рекламация

                              Има ли някой който иска да съдим Ментелите ?
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • От: Менли - рекламация

                                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                                Има ли някой който иска да съдим Ментелите ?
                                Аз, но нож от тях не съм купувал Освен някой да ми отстъпи неговия
                                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X