Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Менли - рекламация

    И аз се чудя как ви се занимава...
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • От: Менли - рекламация

      Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
      И аз се чудя как ви се занимава...
      А какво трябва да направим ... да почнем да замеряме с пачки всеки самозвам , пишман майстор ли ?
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • От: Менли - рекламация

        Абе никой ли не разбра, че трябва да пиеме по една студена вода, струваща 55лв. На кой му е здрава ножката да я слага във витрината (ако го кефи логото на форума).
        Егати и драмата. Като в "сапунка" се развиват нещата.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • От: Менли - рекламация

          Няма никаква драма а нормални взаимоотношения производител - потребител. Миналата година ми се случи така, че в рамките на 3, 4 месеца си купих телефон, телевизор и тая ножка, всичките с дефекти, та колко студена вода викаш трябва да пия.
          Между другото се чувах с "Менли" миналата или по-миналата седмица и човека си призна, че нашата партида ножове "за нищо не стават". Който е жаден да си пие вода де, на мен нищо не ми пречи като се сетя да звънкам по телефона да ги подсещам за това, че още имат задължение към нас, и не ми е разправия, даже са ми забавни.

          Коментар


          • От: Менли - рекламация

            Колкото повече телефони се развъртят в тяхна посока, толкова по-добре!!!
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар


            • От: Менли - рекламация

              Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
              Колкото повече телефони се развъртят в тяхна посока, толкова по-добре!!!
              Zoro нищо не става.Сега ми казаха "тука тия дни".Били разхвърляли 3-4 ножа и ги правели.Те това е от днес
              Диско 300TDI
              Scott Purgatory
              0889 84 6161

              Коментар


              • От: Менли - рекламация

                Нищо няма да няма да направят...
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • От: Менли - рекламация

                  Чудя се една колективна жалба до КЗП ще ги засили ли да си свършат работата ли?

                  Коментар


                  • От: Менли - рекламация

                    КЗП искат поне касов бон като доказателство за покупката...

                    Коментар


                    • От: Менли - рекламация

                      Защо не се организирате и не им спретнете един колективен иск на тия тарикати. Баси цирка!
                      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                      Коментар


                      • От: Менли - рекламация

                        Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
                        КЗП искат поне касов бон като доказателство за покупката...
                        Е ние имаме договор, което е повече от касов бон.
                        "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                        Gabriel Garcia Mаrquez

                        Коментар


                        • От: Менли - рекламация

                          Нищо не пречи да се пробва с договора в КЗП,но според мен ще ни пратят до съда. Аз предлагам да направим една форумна разходка до Менли след празниците.....пък знаеш ли . Според мен играта на Менли е да протакат-чакат да ни писне и да спрем да си търсим правата.

                          Коментар


                          • От: Менли - рекламация

                            А как стои въпроса с "Господари на ефира" ? Мисля че тази фирма трудно би продавала повече некачествена продукция, след излъчване на подобно предаване. Някъде бях чел, че процентния рейтинг в момента се изразява в "гледаемост" от над 1 300 000 българи.
                            „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                            Коментар


                            • От: Менли - рекламация

                              Ако си платиш ще има репортаж.
                              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                              Коментар


                              • От: Менли - рекламация

                                О.к, каква е цената? Дори и да е така (не го вярвам), не мисля че човек платил 150 евро за работа в чужбина (излъчено предаване), е по платежоспособен от 222 съфорумци.
                                „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X