Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Менли - рекламация

    Ако ние си изберем острието и се получи пак проблем ще сме виновни ние. Да го направят както смятат за правилно за да продължи гаранцията. Тези ножки не са за чистене на нокти все пак. Ако е измиследно грозно, кофти и т.н. ще е за тяхна сметка. Аз имам в мен 2 на други хора (сина и друг член на форума) и ме е срам да ги дам.
    LZ(единица) Лима Жоро Жоро
    2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

    Коментар


    • От: Менли - рекламация

      Вече ми е все тая,най малкото как ще изглеждат...да ги пускат по скоро ,че вече забравих че съм имал ножче!

      Коментар


      • От: Менли - рекламация

        Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
        Изглежда добре. Аз нищо не разбирам от ножове, но естетически ме кефи новото острие.
        Е, кое точно те кефи - че каналът е в две различни равнини и ще е трудно използваем? Извинявай, сам казваш, че не разбираш от ножове - не го приемай лично.
        Надена работа.
        Според мен, да си направят старото острие с правилната ТО.
        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

        Коментар


        • От: Менли - рекламация

          Да си ги направят, като на ножарския форум!Какъв им е проблема,не разбирам.Въртят и сучат нарочно,печелят време, и отлагат решението на проблема...

          Коментар


          • От: Менли - рекламация

            На мен също ми харесва новия вариант. Ножчето ще стане по-стабилно, пък и добре изглежда. Но и със сегашния скос да си останата, нямам проблем. Само ми се иска вече да се задействат, че моето ножче си го ползвам и то с кеф пък тоя счупен връх малко ми разваля удоволствието.
            "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
            Gabriel Garcia Mаrquez

            Коментар


            • От: Менли - рекламация

              Запазете си със старото острие.....след време ще имат колекционерска стойност с богата история
              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

              Коментар


              • От: Менли - рекламация

                Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                Е, кое точно те кефи - че каналът е в две различни равнини и ще е трудно използваем?
                И аз не разбирам, та и затова питам - за какво се използува канала на ножката?
                Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

                Коментар


                • От: Менли - рекламация

                  Първоначално публикуван от danail_3 Преглед на мнение
                  И аз не разбирам, та и затова питам - за какво се използува канала на ножката?
                  Би трябвало да служи да си пъхнеш нокътя на палеца в него при отваряне, за да ти е по-лесно, но тъй като в нашия случай острието е достатъчно широко и пружината доста стегната - трябва само с пръсти да се отваря, та канала има по-скоро декоративна роля.
                  "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                  Коментар


                  • От: Менли - рекламация

                    Благодаря
                    Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

                    Коментар


                    • От: Менли - рекламация

                      И не мен ми е все тая.Важното е, този път да е нож, а не солета
                      Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                      Коментар


                      • От: Менли - рекламация

                        Ще изчакам и уикенда, и ще им отговоря. До тогава ще се съберат още мнения.
                        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                        0882 52 00 52 - Жоро

                        Коментар


                        • От: Менли - рекламация

                          Нещо както и я да го мисля не мога да намеря връзка между формата и термообработката . Формата не дебелината . Другия вариант е да имат термообработени остриета от предишни партиди но с друга форма .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Менли - рекламация

                            Аз съм за старата форма , но с правилна ТО , също така и пружини сменени с правилните .
                            А ето и въпроса , как ще разбера , че пружината и острието което са ми пратили са произведени правилно , след като техния "сертификат " няма вече никакво значение за мен ?
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • От: Менли - рекламация

                              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                              А ето и въпроса , как ще разбера , че пружината и острието което са ми пратили са произведени правилно , след като техния "сертификат " няма вече никакво значение за мен ?
                              Мисля че колегата zoro-1 не е правилния човек, към който да насочим въпросите си. Още повече, че за мое учудване, той все още полага усилия за да оправи бакиите на Менли, и му дължим огромно уважение за което. Нека не убиваме пощенския гълъб. На негово място - аз лично отдавна да съм плюл на цялата история, с ръка на сърцето го казвам.
                              Последно редактирано от windwarrior; 28-03-14, 20:44.
                              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                              Коментар


                              • От: Менли - рекламация

                                Въпроса ми не беше към Жоро , а към знаещите колеги
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X