Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Менли - рекламация

    Първоначално публикуван от ikristiqn Преглед на мнение
    За мен разликата не е голяма. Те и лаптоп-ите не се използват на влажни места, но с малко поддръжка и съобразителност работят дълго и безпролбемно. Чудех се дали в мен не е проблема... или прекалено мазно ядене ;-)
    Има няколко съществени разлики между предназначението на лаптопите и ножовете, като най-съществената в случая, е че никой не се сеща да си мие лаптопа на мивката. По-несъществени са такива като това, че лаптопите никога не са били замисляни да отварят консерви, да режат сланина, лук и други продукти от първо предназначение. В тази връзка, ако под съобразителност имаш предвид да не си миеш лаптопа на мивката, напълно те подкрепям. За поддръжката не се сещам. Аз лично моя лаптоп не го мажа със смазка за да не ръждясва и засега се държи геройски.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • От: Менли - рекламация

      Последни новини. Днес от "Менли" се свързаха с мен и ми обясниха следното:
      - за да се заздрави острието, освен нова термообработка, ще е нужна и промяна формана на клина
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:манли-то.jpg
Прегледи:1
Размер:47.7 КБ
ID:5572127 новата форма ще е посочената с червено. Не мога да кажа дали ще е това или ще има известни разлики, до Вторник ще ми пратят подробен чертеж.
      Уви това е начина им на заздравяване на острието. Чисто инжинерно това решение е правилно, друг е въпроса дали ще се хареса. Твърдоста но новите острието ще е 57 - 59 единици. Ако не се забавят отново до края на другата седмица ще са готови и с матрицата за металообралотващата машина. Това е от мен, предавам текста доколкото е възможно максимално близко.
      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
      0882 52 00 52 - Жоро

      Коментар


      • От: Менли - рекламация

        Да вземат да го направят най на края..... Форма на клина за джобна чекия надали от толкова голямо значение.....
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • От: Менли - рекламация

          Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
          Последни новини. Днес от "Менли" се свързаха с мен и ми обясниха следното:
          - за да се заздрави острието, освен нова термообработка, ще е нужна и промяна формана на клина
          [ATTACH=CONFIG]693206[/ATTACH] новата форма ще е посочената с червено. Не мога да кажа дали ще е това или ще има известни разлики, до Вторник ще ми пратят подробен чертеж.
          Уви това е начина им на заздравяване на острието. Чисто инжинерно това решение е правилно, друг е въпроса дали ще се хареса. Твърдоста но новите острието ще е 57 - 59 единици. Ако не се забавят отново до края на другата седмица ще са готови и с матрицата за металообралотващата машина. Това е от мен, предавам текста доколкото е възможно максимално близко.
          На мен, в началото на седмицата ми казаха, че четвъртък, петък (за днес и утре ставаше въпрос ), щели да разпращат поправените вече ножчета....
          Най-вероятно-нищо не правят...лъжат ,както обикновено.

          Толкова ли им е трудно, да ги направят, като остриетата и пружините на блейдфорума, та ми внасят и допълнителни "инженерни" решения ????

          Коментар


          • От: Менли - рекламация

            Току що получих чертежите от "Менли" и веднага ви ги представям.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ostrie-1.jpg
Прегледи:1
Размер:14.1 КБ
ID:5574720

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ostrie-2.jpg
Прегледи:1
Размер:15.2 КБ
ID:5574721

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ostrie-2.jpg
Прегледи:1
Размер:15.2 КБ
ID:5574721
            Ще говоря пак с тях за по-нататъшни действия. Може би до Понеделник ще има и действителен резултат, не се наемам да предсказвам.
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар


            • От: Менли - рекламация

              Момчета, коментирайте, че ако много се бавим до другата нова година ще чакаме. Искам да кажа, одобрявате ли, или да правят от тези които са в момента. От нас зависи ... може би.
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар


              • От: Менли - рекламация

                Това се отнася за поправката на счупените остриета или за всички?
                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                Коментар


                • От: Менли - рекламация

                  Грийн, те нали обещаха, че всеки - дори и с здраво острие ще може да го замени. Нищо не пречи, всеки решил да то изпрати, то проблема е, че все още никой не е получил отремонтиран нож.
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар


                  • От: Менли - рекламация

                    Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                    Грийн, те нали обещаха, че всеки - дори и с здраво острие ще може да го замени. Нищо не пречи, всеки решил да то изпрати, то проблема е, че все още никой не е получил отремонтиран нож.
                    Благодаря! Моя не го използвам и си е здрав, но лично аз ще го изпратя за смяна със правилно закалено щом като потвърдят!
                    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                    Коментар


                    • От: Менли - рекламация

                      Защо трябва да ги променят остриетата?Просто да ги направят с качествена ТО като тези преди нашите!Не съм чул някой да се оплаква например от форумните на ножарския,а те са със същия shape ,скос ,свеждане...

                      Коментар


                      • От: Менли - рекламация

                        Аз съм ЗА.
                        "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                        Mark Twain
                        СтоЕнчA

                        Коментар


                        • От: Менли - рекламация

                          И аз бих го изпратил за подмяна на острието, стига да ми обещаят че ще ми го върнат преди Коледа. П.С. Пружини ще подменят ли, или само остриета ?
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар


                          • От: Менли - рекламация

                            Не знам здрави пружини дали ще сменят, а за счупени просто нямат избор. Казват че ТО ще е правилната!
                            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                            0882 52 00 52 - Жоро

                            Коментар


                            • От: Менли - рекламация

                              Да ги пускат с който скос искат, само да са с правилната ТО, че вече станаха исторически.
                              LR Disco II 99 - TD5
                              www.lre-bulgaria.org

                              Коментар


                              • От: Менли - рекламация

                                Изглежда добре. Аз нищо не разбирам от ножове, но естетически ме кефи новото острие.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X