Обява

Свий
Няма добавени обяви.

10 топ-фолдъра от Blade Magazine за период от 2004 по 2013 година.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 10 топ-фолдъра от Blade Magazine за период от 2004 по 2013 година.

    2004 CRKT Snap Lock



    2005 Kershaw Offset



    2006 William Henry Gentac G30 CTD



    2007 Kershaw Tyrade



    2008 Chris Reeve Umnumzaan



    2009 Lone Wolf Paul Defender



    2010 Chris Reeve Ti-Lock



    2011 Zero Tolerance 0777



    2012 Zero Tolerance 0888



    2013 Zero Tolerance 0454



    P.S. Несъм впечатлен нещо, а вие?

  • #2
    От: 10 топ-фолдъра от Blade Magazine за период от 2004 по 2013 година.

    чикийки...... има интересни неща от естетическа гледна точка.....
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      От: 10 топ-фолдъра от Blade Magazine за период от 2004 по 2013 година.

      Първия мога за ключодържател да го ползвам,другите не ме кьдрят
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        От: 10 топ-фолдъра от Blade Magazine за период от 2004 по 2013 година.

        Какви са критериите? "Скъпа ножка, която мама ми я купи за да се хваля във форумите, в нет-а пише че реже много и веднъж годишно си режа луканката с нея...." Като вземат да правят класации от г***за си...
        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

        Коментар


        • #5
          От: 10 топ-фолдъра от Blade Magazine за период от 2004 по 2013 година.

          И на мен не ми е ясните критерии, а що се отнася до цените, то те са от $70 за първи нож до космическите $655 за 2006 William Henry Gentac G30 CTD. Но определено сред тези ножове няма МОЙ нож!

          Коментар


          • #6
            От: 10 топ-фолдъра от Blade Magazine за период от 2004 по 2013 година.

            4,5,7 и 8 си ме радват и бих си ги ползвал....
            "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
            Mark Twain
            СтоЕнчA

            Коментар


            • #7
              От: 10 топ-фолдъра от Blade Magazine за период от 2004 по 2013 година.

              Хората много добре са го казали, за всеки влак си има пътници... Всеки от тези ножове си има предназначение и нещо в което е добър. Съвсем друг е въпросът на кой какво му трябва, както и от какво разбира... Защото за много от предназначенията си трябват много знания и още повече умения... Самурайски меч вместо сърп не става, самурай със сърп също не е добра комбинация... А колкото до класации от този род, то това е нещо прекрасно за развитие на всякакви дискусии по форумите..., като за нещо полезно не бих казал...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #8
                От: 10 топ-фолдъра от Blade Magazine за период от 2004 по 2013 година.

                Изглеждат инзвънземно. Ама ...
                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                0882 52 00 52 - Жоро

                Коментар


                • #9
                  От: 10 топ-фолдъра от Blade Magazine за период от 2004 по 2013 година.

                  Загледах се по този "2012 Zero Tolerance 0888" ....Другите и аз не "хващам" каква ще да е тази класация....То, че има развитие в дизайна през годините има....ама все пак за нож говорим ...нали
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • #10
                    От: 10 топ-фолдъра от Blade Magazine за период от 2004 по 2013 година.

                    Предпоследния е доста красив, а първия и втория изглеждат откровенно неизползваеми..
                    Лично мнение.
                    Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X